Dieta i suplementacja.
-329°Zakończono

Dieta i suplementacja.

263,99zł422,47zł-38%
12
sty 12.
Bardzo fajna promocja na suplementacje w odchudzaniu , dodatkowo otrzymamy gratis rozpisaną dietę i plan treningowy na 30 dni .
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

12 Komentarzy
Wartość supli to ok 280zl więc niby cena ok ale kupujemy kilka naraz więc...co do diety i planu to raczej powinny być spersonalizowane a nie sądzę, że są
Dieta i plan treningowy są jak najbardziej personalizowane , kupujemy zestaw, następnie wypełniamy ankietę z wywiadem i dostajemy plan z dietą przygotowany specjalnie dla nas .
Po kodzie BM12 - cena to 263,99
Krychaa20 min

Dieta i plan treningowy są jak najbardziej personalizowane , kupujemy …Dieta i plan treningowy są jak najbardziej personalizowane , kupujemy zestaw, następnie wypełniamy ankietę z wywiadem i dostajemy plan z dietą przygotowany specjalnie dla nas .


I połowę suplementów w kosz, bo okazuje się, że nie pasują do diety...
Mirek79 zestaw jest na spalanie tkanki tłuszczowej i to do niego w gratisie dostajesz dietę i plan , po co miałbyś kopować zestaw na spalanie a potem oczekiwać planu i diety na masę ? Zastanów się troszkę nad tym co piszesz.
Minus i degradacja (konta).
Edytowane przez: "Jay" sty 12.
Być może zniszczę wam życie ale - SPALACZE TŁUSZCZU NIC NIE DAJĄ!!!
"dołączył 3 stycznia", do tego jedyna okazja xd
Krychaa20 min

Mirek79 zestaw jest na spalanie tkanki tłuszczowej i to do niego w …Mirek79 zestaw jest na spalanie tkanki tłuszczowej i to do niego w gratisie dostajesz dietę i plan , po co miałbyś kopować zestaw na spalanie a potem oczekiwać planu i diety na masę ? Zastanów się troszkę nad tym co piszesz.


Widzę, że masz blade pojęcie o dietach, nie wierz, że taka dieta szybko pomoże, prawdziwa dieta powinna być poprzedzona wywiadem lekarskim, badaniami itp.. Nie wiem czy wiesz, ale nie wszystkie suplementy są dla każdego, niektórymi, można sobie zrobić więcej krzywdy niż pożytku. Np. biorąc taki pierwszy z rzędu Trec Clenbuxerin, nie powinni zażywać go ludzie z nadciśnieniem, bo podnosi ciśnienie, ludzie którzy mają problem z utrzymaniem prawidłowego poziomu cukru we krwi, bo podnosi poziom glukozy we krwi itp. itd., jeśli ktoś ma problem z nadwagą, to powinien pierwsze kroki skierować do lekarza, a potem dobry trener personalny, na końcu diety i suplementacja... Pozdrawiam
Jay9 min

Minus i degradacja (konta).

Promocja jest faktem więc nie rozumiem głupiego komentowania degradacja konta ? Wydawało by się że jest to strona grzecznościowa gdzie można wrzucać promocje , błędy cenowe i okazje i chyba samo minusowanie jak się komuś nie podoba wystarczy . Była to moja pierwsza wrzutka promocji , moim zdaniem cenowo wporządku tym bardziej że miesięczną dieta i trening to zawsze kilka złotych na plus w kieszeni. Na szczęście tacy ludzie jak "Jay" nie mają żadnego decydującego głosu .
Mirek791 g, 42 min

Widzę, że masz blade pojęcie o dietach, nie wierz, że taka dieta szybko pom …Widzę, że masz blade pojęcie o dietach, nie wierz, że taka dieta szybko pomoże, prawdziwa dieta powinna być poprzedzona wywiadem lekarskim, badaniami itp.. Nie wiem czy wiesz, ale nie wszystkie suplementy są dla każdego, niektórymi, można sobie zrobić więcej krzywdy niż pożytku. Np. biorąc taki pierwszy z rzędu Trec Clenbuxerin, nie powinni zażywać go ludzie z nadciśnieniem, bo podnosi ciśnienie, ludzie którzy mają problem z utrzymaniem prawidłowego poziomu cukru we krwi, bo podnosi poziom glukozy we krwi itp. itd., jeśli ktoś ma problem z nadwagą, to powinien pierwsze kroki skierować do lekarza, a potem dobry trener personalny, na końcu diety i suplementacja... Pozdrawiam


Wiem o tym wszystkim doskonale , sam uprawiam sport od kilkunastu lat . Tylko 90 % ludzi przechodzących na jakąkolwiek dietę właśnie decyduje się na zakup w internecie i w najpopularniejszych portalach oferujących dietę proponują ją na podstawie wywiadu a jeżeli ktoś ma problemy zdrowotne to niech się udaje do lekarza ,dietetyka choć do tego drugiego odradzam jest to bez sensu . Osoby kupujące na portalach buduj masę , sfd itp decydując się na zakup zestawu powinni przeczytać ulotkę bo w niej wszystko jest to dokładnie opisane dla kogo rekomendowany jest suplement. Pozdrawiam.
Osoba początkująca powinna skupić się jedynie na diecie, treningu i regeneracji, a za suplementy chwytać się dopiero wtedy, kiedy nie jest wstanie dalej progresować. No ale do takiego stanu mozna dojść dopiero po wielu, wielu latach.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Krychaa. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst