Niestety, ta okazja już wygasła
Dibea D18 Handheld Vacuum Cleaner
-160° Zakończono

Dibea D18 Handheld Vacuum Cleaner

377zł510zł-26%GearBest Okazje
26
lis 11. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

with Motorized Brush - GOLD EU PLUG

Jest też tańsza wersja bez tej szczotki za 89$
Aktualizacje społecznościowe
Jeśli klikniesz w linki zamieszczone na Pepper lub za ich pomocą sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać pieniądze. Nie ma to jednak wpływu na to, które okazje są publikowane.

Grupy

26 Komentarzy
warto? ktoś to ma?
Dllugi401 min

warto? ktoś to ma?


Warto moim zdaniem
o 9 kupiłem za 50$
A jak z filtrami do tego?
PNEUMA406 min

o 9 kupiłem za 50$


Jakieś szczegóły? Bo o taką hojność to Chińczyka raczej nie podejrzewałbym.
Dllugi4024 min

warto? ktoś to ma?


Mam od 3 tygodni... Super uzupełnienie do odkurzacza automatycznego. Nawet 6latka garnie mi się do sprzątania jedynie co to ładowarka mogła być wpinana w uchwyt ścienny bo to może się wyrobić. Rzeczywiście ryż itp zbiera słabo. Trzeba go do góry podnieść ale to wiedziałem. Upgrade na razie nie potrzebny moim zdaniem jeśli chodzi o zwiększenie mocy.
Avatar
Usunięty16023
Czym różni sie od C17?
Z ciekawości zapytam, a gdzie się reklamuje taki odkurzacz, jakby się zepsuł? Trzeba odsyłać na własny koszt?
Czy da się taki zestaw w ogóle kupić bez tej motoszczotki? Podejrzewam, że kupując tą za 89,99USD dostaje się dokładnie ten sam zestaw co za 99,99, no chyba, że Chińczyk wyjmuje motoszczotkę z pudełka przed wysyłką, bo jest ona przecież w wyposażeniu standardowym. Z opinii użytkowników nic nie wskazuje, żeby szczotki miało nie być, bo w ich opisach jest mowa o szczotce elektrycznej.
Ktoś coś w tej kwestii ???
tohm11/11/2018 14:27

Czy da się taki zestaw w ogóle kupić bez tej motoszczotki? Podejrzewam, że …Czy da się taki zestaw w ogóle kupić bez tej motoszczotki? Podejrzewam, że kupując tą za 89,99USD dostaje się dokładnie ten sam zestaw co za 99,99, no chyba, że Chińczyk wyjmuje motoszczotkę z pudełka przed wysyłką, bo jest ona przecież w wyposażeniu standardowym. Z opinii użytkowników nic nie wskazuje, żeby szczotki miało nie być, bo w ich opisach jest mowa o szczotce elektrycznej. Ktoś coś w tej kwestii ???


Wg opisu na gearbest w tej tańszej wersji w zestawie nie ma elektrycznej szczotki.
flamner11/11/2018 14:35

Wg opisu na gearbest w tej tańszej wersji w zestawie nie ma elektrycznej …Wg opisu na gearbest w tej tańszej wersji w zestawie nie ma elektrycznej szczotki.


W którym miejscu jest napisane, że NIE MA? Nie jest tylko napisane, że ma. Na zdjęciach jest, w opisie też jest "Floor brush". W takim razie co miałoby występować jako Floor brush? Jakaś alternatywa z LEDami, ale bez silnika? Co więcej - wskazywany przez Ciebie link do tej, która była sprzedawana z polskiego magazynu też nie ma wyszczególnionej motoszczotki, a zapewne była w zestawie. Kupiłeś może z tamtej okazji?
tohm11/11/2018 14:46

W którym miejscu jest napisane, że NIE MA? Nie jest tylko napisane, że ma. …W którym miejscu jest napisane, że NIE MA? Nie jest tylko napisane, że ma. Na zdjęciach jest, w opisie też jest "Floor brush". W takim razie co miałoby występować jako Floor brush? Jakaś alternatywa z LEDami, ale bez silnika? Co więcej - wskazywany przez Ciebie link do tej, która była sprzedawana z polskiego magazynu też nie ma wyszczególnionej motoszczotki, a zapewne była w zestawie. Kupiłeś może z tamtej okazji?


Droższa ma Motorized Brush i Floor Brush, więc to dwie różne szczotki, tańsza ma tylko Floor Brush.
flamner11/11/2018 16:48

Droższa ma Motorized Brush i Floor Brush, więc to dwie różne szczotki, tań …Droższa ma Motorized Brush i Floor Brush, więc to dwie różne szczotki, tańsza ma tylko Floor Brush.


To według zdjęć jest i opisu zawartość zestawu za 89,99USD:
1417926-T6CAS.jpg
A to opis powyższej zawartości:

1417926-FxiPn.jpg
@flamner Która według Ciebie jest szczotką Floor Brush a która Motorized Brush i czym one się według Ciebie różnią?

Według mnie jest to pełny zestaw, jak ten za 99,99USD, sprzedawany przez dwóch różnych sprzedawców, stąd różnica w cenie i opisie. Jeśli nawet w zestawie za 99,99USD jest jakaś dodatkowa szczotka "floor brush", to śmiało ją sobie mogę podarować, jeśli tylko Floor Brush z zestawu za 89,99USD wygląda jak ta ze zdjęcia (i de facto jest szczotką Motorized Brush)

Masz gdzieś jakiś inny link, w którym sprzedawano by odkurzacz Dibea D18 bez szczotki oznaczonej na zdjęciu cyfrą 2 i podpisanej na obudowie "Motorized brush" ?
tohm1 g, 35 min

To według zdjęć jest i opisu zawartość zestawu za 89,99USD:[Obrazek] A to o …To według zdjęć jest i opisu zawartość zestawu za 89,99USD:[Obrazek] A to opis powyższej zawartości:[Obrazek] @flamner Która według Ciebie jest szczotką Floor Brush a która Motorized Brush i czym one się według Ciebie różnią?Według mnie jest to pełny zestaw, jak ten za 99,99USD, sprzedawany przez dwóch różnych sprzedawców, stąd różnica w cenie i opisie. Jeśli nawet w zestawie za 99,99USD jest jakaś dodatkowa szczotka "floor brush", to śmiało ją sobie mogę podarować, jeśli tylko Floor Brush z zestawu za 89,99USD wygląda jak ta ze zdjęcia (i de facto jest szczotką Motorized Brush) Masz gdzieś jakiś inny link, w którym sprzedawano by odkurzacz Dibea D18 bez szczotki oznaczonej na zdjęciu cyfrą 2 i podpisanej na obudowie "Motorized brush" ?


Nie patrz na zdjęcia tylko na opisy
1418321.jpg11724966411541961298.jpg
Edytowane przez: "flamner" lis 11. 2018
A zresztą, może jest tak jak piszesz, w każdym razie nie rozumiem za co minusy przy tej promocji, bo to i tak najniższa cena za ten odkurzacz jaka kiedykolwiek była
Edytowane przez: "flamner" lis 11. 2018
flamner11/11/2018 19:39

A zresztą, może jest tak jak piszesz, w każdym razie nie rozumiem za co mi …A zresztą, może jest tak jak piszesz, w każdym razie nie rozumiem za co minusy przy tej promocji, bo to i tak najniższa cena za ten odkurzacz jaką kiedykolwiek była


Tego akurat też nie rozumiem, ja osobiście plusowałem. Co więcej - kupiłem na prezent, z tym, że tą tańszą wersję, bo jestem przekonany, że obydwa zestawy mają taką samą zawartość. Jeśli nie, to będę w GB lub PayPal dochodził swoich racji - w końcu mogłem nie trafić na link, w którym mowa o motoszczotce. Tak czy siak dam znać, co przyjdzie w paczce.
tohm18 g, 21 min

Tego akurat też nie rozumiem, ja osobiście plusowałem. Co więcej - kupiłem …Tego akurat też nie rozumiem, ja osobiście plusowałem. Co więcej - kupiłem na prezent, z tym, że tą tańszą wersję, bo jestem przekonany, że obydwa zestawy mają taką samą zawartość. Jeśli nie, to będę w GB lub PayPal dochodził swoich racji - w końcu mogłem nie trafić na link, w którym mowa o motoszczotce. Tak czy siak dam znać, co przyjdzie w paczce.


Ja zamówiłem tą droższą, jak przyjdzie to też mogę dać znać co było w zestawie :P
Edytowane przez: "flamner" lis 12. 2018
Odkurzy tym samochod?
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od flamner. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst