Diablo 3 na XBOX za 59,99 zł @ Avans
20°Zakończono

Diablo 3 na XBOX za 59,99 zł @ Avans

59,99zł
Pepper 0
sie 25. 2014
Coraz więcej ciekawych pozycji pojawia się w sklepie Avans w wyprzedaży. Właśnie trafiłem na super cenę znanej i cenionej gry Diablo 3. W wersji na Xbox za 59,99 zł kupimy ją z odbiorem w sklepie, które rozsiane są na terenie całej Polski.

Diablo 3 to trzecia część wspaniałej rozrywki od Blizzard. W grze możemy wcielić się w różne postacie którymi walczymy z rozmaitymi wrogami i ich "szefami". Możemy wybrać postać Barbarzyńcy, Krzyżowca, Łowczyni Demonów, Mnicha, Szamana lub Czarownicy. Wybór należy do nas którymi postaciami będziemy przemierzać ogromne i bardzo szczegółowo rozbudowane krainy aż w końcu dotrzemy do meritum i walczyć będziemy z szefem szefów czyli samym Diablo.
W grze, jeśli wybierzemy ją w pojedynkę dołączać będą towarzysze, którzy będą nam pomagać w walce. Jeśli zaś wybierzemy możliwość gry z innymi online, możemy w grupie do 4 osób walczyć ze złem.

Recenzje gry przeczytamy gry-online.pl/S01…308

Promocja jest do wyczerpania zapasów. Polecam przeglądać od czasu do czasu stronę Avans, gdyż co chwile dodawane są nowe pozycje w atrakcyjnych cenach!

  1. Avans Okazje
  2. Gry i konsole
Kategorie
  1. Gry i konsole
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst