Niestety, ta okazja już wygasła
Dex PC
125° Zakończono

Dex PC

8zł49,90zł-84%3Kropki Okazje
0
125° Zakończono
Dex PC
paź 4. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dex (PC) to wyjątkowa pozycja, łącząca w sobie cechy gier wielu gatunków. Elementy swoich ulubionych gatunków znajdą w niej wielbiciele klasycznych platformówek, gier akcji i RPG. Całość została przez twórców utrzymana w steampunkowym, futurystycznym klimacie i przyozdobiona atrakcyjną szatą graficzną, przypominającą kreskówki. Za tytuł odpowiada czeskie studio Dreadlocks, mające na swoim koncie kilka produkcji podobnego rodzaju.

Fabuła Dex dotyczy wydarzeń rozgrywających się w bliżej nieokreślonej przyszłości, w krainie o nazwie Harbor Prime, w której zrodzona poprzez połączenie w sieć komputerów z całego świata Sztuczna Inteligencja pragnie wyrwać się spod kontroli ludzi. Zadaniem gracza jest jej przeszkodzić i utrzymać dawny porządek.
Harbor Prime to miejsce pełne przeciwieństw, gdzie przepych kontrastuje z dzielnicami skrajnej biedy.
Misja będzie obejmowała wszystkie te miejsca, co uczyni ją znacznie trudniejszą.
Z pomocą przyjdzie graczowi bogaty arsenał cyberpunkowych broni o zróżnicowanym działaniu, które okażą się niezbędne zarówno w toku głównej rozgrywki, jak i podczas realizacji zadań zawartych w wątkach pobocznych.

Interesującym pomysłem twórców z czeskiego studia jest umożliwienie toczenia rozgrywki na dwóch płaszczyznach: w realnym świecie oraz w cyberprzestrzeni. Niezależnie jednak od tego, gdzie podejmiemy działania, zawsze będą one przynosiły skutki, na które nie będzie trzeba długo czekać.

Programiści zdecydowali się na dwuwymiarową, typową dla platformówek oprawę graficzną, któr przykuwa oko pieczołowicie odmalowanymi detalami i robi bardzo korzystne wrażenie. Całość dopełnia dopasowana elektroniczna muzyka, podkreślająca cyberpunkowy klimat produkcji.
Aktualizacje społecznościowe
3Kropki Okazje
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst