Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Deus Ex Rozłam Ludzkości Xbox One
155°

Deus Ex Rozłam Ludzkości Xbox One

7,39zł 8,99zł
4
155°
Deus Ex Rozłam Ludzkości Xbox One
wrz 4. 2020
Deus Ex: Rozłam Ludzkości (ang. Manking Divided) - edycja pudełkowa Xbox One - akcja rozgrywa się w 2029 roku, dwa lata po wydarzeniach przedstawionych w BUNCIE LUDZKOŚCI oraz niesławnym ‘Incydencie Aug’ w Panchaea, przez który miliony ludzi poniosły śmierć z rąk tych, którzy zainstalowali w sobie ulepszenia. To wydarzenie spowodowało ogromny podział pomiędzy ludźmi, którzy zdecydowali się na wszczepy oraz tych, którzy się od tego powstrzymali.

W trakcie tych emocjonujących wydarzeń, różne frakcje szukają sposobów na manipulację ludźmi oraz opinią publiczną w temacie ulepszeń, by ukryć prawdę na temat tego, co się wydarzyło.

Gdy społeczny i polityczny chaos sięgają już punktu krytycznego, wyposażony w super ulepszenia antyterrorysta agent Adam Jensen powraca do gry. Wzmocniony o kompletnie nowe ulepszenia które wzmacniają jego potężny arsenał, Jensen odwiedzi mnóstwo nowych miejsc, by odkryć prawdę ukrytą pod płaszczem konspiracji. Wraz z jeszcze większą niż do tej pory liczbą decyzji do podjęcia w DEUS EX: MANKIND DIVIDED, gracz będzie mógł w pełni doświadczyć niezwykłości DEUS EX.
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
potezny sklep - 10 gier na xbox robi wrazenie - ale konto na allegro jest - no nic z przesylka niecale 17 zl poszlo - bedzie na prezent dla kogos
Edytowane przez: "kprzeb" wrz 4.
Ale nazwa: kopsnijgre.pl Kojarzy mi się z Wiesławem Wszywką
Dzięki za 7 zł kupione i Plusik +
Super gra
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst