Niestety, ta okazja już wygasła
Dętki Decatlon 2x Sztuki
81° Zakończono

Dętki Decatlon 2x Sztuki

7
sie 12.Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dętki Decatlon 2x Sztuki napotkane w Decatlon w Bialymstoku przy al. Jana Pawla II 51 . Nie wiem czy lokalnie czy ogolnopolska
Aktualizacje społecznościowe
Decathlon OkazjeDecathlon Kupony

Grupy

7 Komentarzy
Standardowa cena w Decathlonie za dwupak
Normalna cena, żadne promo.
Minus, normalna cena
Edytowane przez: "latek2" sie 12.
przy okazji - dętki różnią się jakoś istotnie jakością czy nawet marketowe są ok ?
wewsie12/08/2019 11:34

przy okazji - dętki różnią się jakoś istotnie jakością czy nawet marketowe …przy okazji - dętki różnią się jakoś istotnie jakością czy nawet marketowe są ok ?


Detki to detki.
wewsie12/08/2019 11:34

przy okazji - dętki różnią się jakoś istotnie jakością czy nawet marketowe …przy okazji - dętki różnią się jakoś istotnie jakością czy nawet marketowe są ok ?


raczej są ok, kupuję je od zawsze i chyba po roku używania dopiero wczoraj mi poszła, ale to tylko dlatego, że opona się przetarła.
A jedyna zauważalna różnica od markowych, to że te z Decathlonu nie mają gwintowanego wentyla = nie ma tej nakrętki, która trzyma wentyl do obręczy. Podczas zakładania pompki przed pompowaniem wystarczy ręką przytrzymać wentyl, żeby nie wszedł za głęboko w oponę przy dociskaniu.
xed212/08/2019 12:57

raczej są ok, kupuję je od zawsze i chyba po roku używania dopiero wczoraj …raczej są ok, kupuję je od zawsze i chyba po roku używania dopiero wczoraj mi poszła, ale to tylko dlatego, że opona się przetarła.A jedyna zauważalna różnica od markowych, to że te z Decathlonu nie mają gwintowanego wentyla = nie ma tej nakrętki, która trzyma wentyl do obręczy. Podczas zakładania pompki przed pompowaniem wystarczy ręką przytrzymać wentyl, żeby nie wszedł za głęboko w oponę przy dociskaniu.


Teraz już mają gwintowany wentyl.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Maku637. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst