Deska do serwowania Fassino Torre 25x36cm od Karen na Allegro
201°Zakończono

Deska do serwowania Fassino Torre 25x36cm od Karen na Allegro

6
maj 20. 2016
wykonane łupka kamiennego. nadaje się na serwowanie serów lub grillowanych potraw. Łatwa w umyciu i wygląda też ok
odbiór osobisty w ok 30 miastach za free

przeceniona na 18zl z 49.90 (50zł to bym nie dal w zyciu ale 18 mysle ze ok)
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Potrawy faktycznie ciekawie na tym wyglądają, a sama płyta jest bardzo odporna na zarysowania. Ja co prawda nie kupiłem tej konkretnej tylko przywiozłem sobie z walijskiej kopalni, bo pełno się tam tego wala (oczywiście moja ma nieregularny kształt), ale teoretycznie to to samo powinno być. Piszę teoretycznie, bo zależy skąd ten kamień pochodzi, podejrzewam że z Chin, bo jest duża tańszy (przez to Walijskie kopalnie poupadały).
W Walii ożywają tych kamieni jako pokryć dachowych i łatwo poznać kto ma krajowy a kto z Chin. Na tym walijskim nawet na starych dachach praktycznie nic nie rośnie, tylko gdzieniegdzie jakieś najodporniejsze porosty, ten chiński po kilku latach zaczyna przypominać hodowle mchów. nie wiem na czym to polega ale Chińczycy nawet kamień gówniany robią
wordlordmaj 20. 2016

Potrawy faktycznie ciekawie na tym wyglądają, a sama płyta jest bardzo od …Potrawy faktycznie ciekawie na tym wyglądają, a sama płyta jest bardzo odporna na zarysowania. Ja co prawda nie kupiłem tej konkretnej tylko przywiozłem sobie z walijskiej kopalni, bo pełno się tam tego wala (oczywiście moja ma nieregularny kształt), ale teoretycznie to to samo powinno być. Piszę teoretycznie, bo zależy skąd ten kamień pochodzi, podejrzewam że z Chin, bo jest duża tańszy (przez to Walijskie kopalnie poupadały). W Walii ożywają tych kamieni jako pokryć dachowych i łatwo poznać kto ma krajowy a kto z Chin. Na tym walijskim nawet na starych dachach praktycznie nic nie rośnie, tylko gdzieniegdzie jakieś najodporniejsze porosty, ten chiński po kilku latach zaczyna przypominać hodowle mchów. nie wiem na czym to polega ale Chińczycy nawet kamień gówniany robią


gdyby się nad tym zastanowić to mech jest super izolatorem
kiedyś nawet ludzie tym okna uszczelniali
więc to chyba raczej na plus
Nie wiem, nie znam się, budowlańcem nie jestem.
Jak rozmawiałem z Walijczykami to raczej nie traktowali go w ten sposób. Znajomi mówili, że sam mech to nie jest duży problem, bo co najwyżej wilgoć i śnieg na dachu dużej się utrzymuje (nie może się zsunąć), problem zaczyna się pojawiać gdy ktoś taki mech zaniedba i dzięki mchowi zaczną tam rosnąc inne rośliny szukając szczelin w kamieniu i pomiędzy rozszczelniając całą konstrukcję.
Autor Zbanowany
taka sama plus bez rączek za 37 zeta allegro.pl/zes…tml
Autor Zbanowany
nastapila zminna na z rączkami
Zbanowany
Mam tego rodzaju płytę - nie identyczną. Na zarysowania to może i jest odporna, ale jest baaaaardzo krucha i podatna na złamania / ukruszenia. Ale wyglada spoko.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy