Niestety, ta okazja już wygasła
Deska do krojenia Russel Hobbs
538° Zakończono

Deska do krojenia Russel Hobbs

19,99złKaufland Okazje
11
538° Zakończono
Deska do krojenia Russel Hobbs
sie 26. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W dobrej cenie deska do krojenia Russel Hobbs w Kaufland.
wym. 35,5 x 20,3 x 1,5 cm

293120-YTtNN.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Kaufland OkazjeKaufland gazetka
Najlepsze komentarze
Dzięki temu wiesz, że robisz coś źle... Deska nie powinna być trzymana w wilgoci, bo to warunki do rozwoju bakterii i grzybów. Deskę po użyciu powinno się od razu umyć i odstawić do wysuszenia, a nie wrzucić do zlewu pełnego wody.
Musialem

4978815-JkqC1.jpg
11 Komentarzy
O dupę rozbić te deski klejone. Jak zawilgnie za mocno to ma tendencję do przebarwień i rozklejania...
Dzięki temu wiesz, że robisz coś źle... Deska nie powinna być trzymana w wilgoci, bo to warunki do rozwoju bakterii i grzybów. Deskę po użyciu powinno się od razu umyć i odstawić do wysuszenia, a nie wrzucić do zlewu pełnego wody.
Musialem

4978815-JkqC1.jpg
Segor26/08/2020 18:02

Dzięki temu wiesz, że robisz coś źle... Deska nie powinna być trzymana w wi …Dzięki temu wiesz, że robisz coś źle... Deska nie powinna być trzymana w wilgoci, bo to warunki do rozwoju bakterii i grzybów. Deskę po użyciu powinno się od razu umyć i odstawić do wysuszenia, a nie wrzucić do zlewu pełnego wody.


Tak powiedz to mojej żonie i dzieciakom...
Tomasz_Kwartnik26/08/2020 16:58

O dupę rozbić te deski klejone. Jak zawilgnie za mocno to ma tendencję do p …O dupę rozbić te deski klejone. Jak zawilgnie za mocno to ma tendencję do przebarwień i rozklejania...


Kup sobie deskę do krojenia w Ikei. Około roku używam największej i nawet myjąc w zmywarce często nic się jej nie dzieje.
A muszę powiedzieć, że przed tą deską przerabiałem wiele innych i niemal każda to był syf, który się przebarwiał, rozklejał i deformował.
Edytowane przez: "Dani_Buli" sie 27.
Deski nie powinno sie myc w zmywarce ani innymi detergentami gdyz wilgoc powoduje zbieranie sie bakterii. Najlepiej myc octem lub solą. Ja zawsze jak myje i solą i octem - najpierw zwilzam deske woda, kropie octem i posypuje sola. Nastepnie wcieram to w deske, zostawiam na 5 minut i splukuje wrzatkiem.
Tomasz_Kwartnik27/08/2020 08:22

Tak powiedz to mojej żonie i dzieciakom...


Jak się tak zniszczy to wyrzucasz do kosza i tyle. Jak Twoja żona będzie zobligowana do kupienia nowej co miesiąc to zrozumie
Bambus?
Dani_Buli27/08/2020 09:07

Kup sobie deskę do krojenia w Ikei. Około roku używam największej i nawet m …Kup sobie deskę do krojenia w Ikei. Około roku używam największej i nawet myjąc w zmywarce często nic się jej nie dzieje. A muszę powiedzieć, że przed tą deską przerabiałem wiele innych i niemal każda to był syf, który się przebarwiał, rozklejał i deformował.


Potwierdzam, posiadam dwie różne z ikei i złego słowa o nich powiedzieć nie mogę. Dają radę.
kuba.kubanczyk27/08/2020 09:28

Deski nie powinno sie myc w zmywarce ani innymi detergentami gdyz wilgoc …Deski nie powinno sie myc w zmywarce ani innymi detergentami gdyz wilgoc powoduje zbieranie sie bakterii. Najlepiej myc octem lub solą. Ja zawsze jak myje i solą i octem - najpierw zwilzam deske woda, kropie octem i posypuje sola. Nastepnie wcieram to w deske, zostawiam na 5 minut i splukuje wrzatkiem.


Jak by nie patrzeć, Ty też tworzysz swego rodzaju detergent i dostarczasz desce wody, więc wilgoć i tak jest.
Dani_Buli30/08/2020 19:22

Jak by nie patrzeć, Ty też tworzysz swego rodzaju detergent i dostarczasz d …Jak by nie patrzeć, Ty też tworzysz swego rodzaju detergent i dostarczasz desce wody, więc wilgoć i tak jest.


Ale co innego skropic deske woda zeby sól sie do niej przylepila a co innego wsadzanie do zmywary gdzie pozniej w etapie suszenia jest przez 20 min w wilgotnym klimacie wewnatrz zmywary
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst