Niestety, ta okazja już wygasła

Dermena Men, Kuracja w ampułkach hamująca wypadnie włosów, 15 x 5 ml - Data ważności:30.4.2022

mar 30. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kuracja na 15 dni więc mieścimy się w terminie ważności.
Bezpłatna dostawa.
Najniższa dostępna cena.

Dermena Men kuracja w ampułkach hamująca wypadanie włosów 15 x 5 ml

Kuracja w ampułkach dermena men to produkt innowacyjny, chroniony prawem patentowym, który powstały z myślą o mężczyznach obserwujących u siebie nadmierne wypadanie włosów, również o podłożu androgenowym. Przeznaczony jest do miejscowego stosowania na skórę głowy. Dodatek substancji kondycjonujących i ułatwiających wnikanie dobroczynnych składników aktywnych sprawiają, że włosy są gęstsze, wyraźnie odżywione i mocniejsze, a skóra odzyskuje naturalną równowagę. Lekka, nie obciążająca włosów formuła powoduje szybkie wchłanianie preparatu. Preparat nie skleja i nie przetłuszcza włosów. Nie utrudnia ich układania. Niezwykle prosty i praktyczny w użyciu aplikator umożliwia dozowanie i precyzyjne nakładanie preparatu na obszary skóry wymagające kuracji.

  • nadmierne wypadanie włosów u mężczyzn
  • pierwsze objawy łysienia typu męskiego (przerzedzanie się włosów, powstawanie zakoli)
  • wzmocnienie włosów osłabionych i wypadających
  • łagodzenie podrażnień skóry głowy, również ze współistniejącym przetłuszczaniem się włosów

Skład:
Aqua, Propylene Glycol, Alcohol, Isopropyl Alcohol, Creatine, Glycyrrhiza Glabra Rhizome/Root, Rose Extract, Cichorium Intybus Leaf Extract, Bertholleta Excelsa Seed Oil, Hydrolyzed Rhodophycea Extract, Menthol, Biotin, Panthenol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Methyl Niacinamide Chloride, Parfum, Phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Propylparaben, Disodium EDTA, Imidazolidinyl Urea, Butylparaben, Ethylparaben, Lactic Acid.

Sposób użycia:
Najlepsze efekty osiąga się, stosując codziennie jedną ampułkę kuracji dermena men. Kurację zaleca się przeprowadzić co najmniej 2 razy w roku przez okres 2-3 miesięcy. W celu utrzymania efektu stosować 2 razy w tygodniu jako dawkę podtrzymującą. Preparat stosować rano i/lub wieczorem na włosy wilgotne lub suche.

Otworzyć ampułkę, nałożyć na nią aplikator i nanieść równomiernie zawartość ampułki na skórę głowy. Szczególną uwagę należy zwrócić na miejsca, w których utrata włosów jest najbardziej widoczna. Następnie opuszkami palców delikatnie wmasować preparat okrężnymi ruchami w skórę głowy. Przeczesać włosy i układać jak zwykle. Nie spłukiwać
Aktualizacje społecznościowe
8 Komentarzy
Prześlij Komentarz