Niestety, ta okazja już wygasła
Depositphotos - 100 zdjęć dowolnej wielkości lub wektorów bez terminu ważności.
68° Zakończono

Depositphotos - 100 zdjęć dowolnej wielkości lub wektorów bez terminu ważności.

191zł1.170zł-84%AppSumo Okazje
15
lis 25. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Okazja dla ludzi zajmujących się poligrafią, robieniem stron, ogólnie designem czy reklamą. W czarny piątek będzie możliwe do zgarnięcia pakiety po 100 zdjęć/ za 49$ z Depositphotos (bank zdjęć) za pośrednictwem strony Appsumo. Sam kupiłem dwa lata temu 4 pakiety i niewykorzystane pobrania nie przepadły, więc jest ok.
Kod z Appsumo przychodzi natychmiast po zaksięgowaniu płatności wraz z linkiem do Depositphotos - gdzie należy go wstawić, aby pakiet został dodany do naszego konta.

Nie jestem do końca pewny, ale najprawdopodobniej ilość kuponów jest ograniczona (acz na pewno spora).

Swoją drogą, śmieszne, że poprzez Appsumo udostępniają te zdjęcia taniej niż na promocjach na swojej stronie.
Promocja co jakiś czas się powtarza. Średnio co pół roku.

Dodatkowo, co tydzień Depositphotos udostępnia przez maila darmowe zdjęcia i filmy. Czasem można złapać coś naprawdę niezłego.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

15 Komentarzy
@BlackAndWhite zakup jest już możliwy
Raf_raf25/11/2019 23:13

@BlackAndWhite zakup jest już możliwy


dzięki!
Wreszcie wróciła ta promka! Dzięki, wielki plus

Ps. Czy da się jakoś przez Appsumo dostać fakturę? Kojarzy ktoś? To więcej bym kupił
Edytowane przez: "Jackson07" lis 26. 2019
Jackson0726/11/2019 01:24

Wreszcie wróciła ta promka! Dzięki, wielki plus Ps. Czy da się jakoś pr …Wreszcie wróciła ta promka! Dzięki, wielki plus Ps. Czy da się jakoś przez Appsumo dostać fakturę? Kojarzy ktoś? To więcej bym kupił


Też byłem zainteresowany i proszę, tu masz wszystko opisane
help.appsumo.com/article/30-invoices
W skrócie, trzeba wypełnić ich formularz, swoje dane i wysłać z powrotem. Nie powinno być żadnego problemu.
Edytowane przez: "Sawomir_Warmbier" lis 26. 2019
Sawomir_Warmbier26/11/2019 07:15

Też byłem zainteresowany i proszę, tu masz wszystko op …Też byłem zainteresowany i proszę, tu masz wszystko opisanehttps://help.appsumo.com/article/30-invoices


Dziękuję
To jest 100 zdjęć do użytku komercyjnego czy nie komercyjnego?
kaslapek26/11/2019 10:44

To jest 100 zdjęć do użytku komercyjnego czy nie komercyjnego?


Z FAQ Depositphotospl.depositphotos.com/faq…tml
"Wszystkie pliki na stronie mogą być pobrane na licencji standardowej i/lub rozszerzonej.

Licencja standardowa jest domyślnym typem licencji, który pozwala na korzystanie z pobranego pliku do celów osobistych i komercyjnych, które są zgodne z warunkami licencji standardowej."
Do każdego zdjęcia jakie kupiłem za punkty otrzymane z pakietów z Appsumo dostaje osobną licencję standardową - z danymi mojej firmy itd.
BlackAndWhite26/11/2019 18:08

Z FAQ Depositphotos https://pl.depositphotos.com/faq/purchasing.html …Z FAQ Depositphotos https://pl.depositphotos.com/faq/purchasing.html "Wszystkie pliki na stronie mogą być pobrane na licencji standardowej i/lub rozszerzonej.Licencja standardowa jest domyślnym typem licencji, który pozwala na korzystanie z pobranego pliku do celów osobistych i komercyjnych, które są zgodne z warunkami licencji standardowej."Do każdego zdjęcia jakie kupiłem za punkty otrzymane z pakietów z Appsumo dostaje osobną licencję standardową - z danymi mojej firmy itd.


Pięknie dziękuję za odpowiedź.
kaslapek26/11/2019 18:09

Pięknie dziękuję za odpowiedź.


Bardzo proszę
Sawomir_Warmbier26/11/2019 07:15

Też byłem zainteresowany i proszę, tu masz wszystko op …Też byłem zainteresowany i proszę, tu masz wszystko opisanehelp.appsumo.com/article/30-invoicesW skrócie, trzeba wypełnić ich formularz, swoje dane i wysłać z powrotem. Nie powinno być żadnego problemu.


Coś chyba nie bardzo rozumiem, gdzie mam wysłać ten formularz, im na maila?
I mam tam wpisać tylko swoje dane?
Jackson0726/11/2019 19:43

Coś chyba nie bardzo rozumiem, gdzie mam wysłać ten formularz, im na ma …Coś chyba nie bardzo rozumiem, gdzie mam wysłać ten formularz, im na maila? I mam tam wpisać tylko swoje dane?


Z tego teksu rozumiem to tak, że możesz pobrać z ich podstrony formularz faktury: help.appsumo.com/art…ces
wpisać w nim dane, które potrzebujesz (swój NIP itd), a następnie z listy Twoich zakupów wstawić pozycje do tej faktury
i nic nie wspominają o wysyłaniu. Ale tak, najlepiej im to wysłać. Wygląda to tak że wystawiasz sobie dokument sam... Grunt żeby zgadzało się z ich papierami rachunkowymi, czyli sumami (nie znam systemu podatkowego w Australii).
Najlepiej wypełni i wyślij im ten szablon faktury, z prośba, aby sprawdzili go i Ci odesłali, zaznaczając, że niewolno Ci sobie samemu wystawić faktury. Nie zapomnij, aby napisali że już zapłaciłeś. Bo to jest ważne dla skarbówki.
Miałem coś podobnego z firmą z Indii. Trochę zabawy, ale się udało.
BlackAndWhite29/11/2019 11:50

Z tego teksu rozumiem to tak, że możesz pobrać z ich podstrony formularz fa …Z tego teksu rozumiem to tak, że możesz pobrać z ich podstrony formularz faktury: https://help.appsumo.com/article/30-invoiceswpisać w nim dane, które potrzebujesz (swój NIP itd), a następnie z listy Twoich zakupów wstawić pozycje do tej faktury :)i nic nie wspominają o wysyłaniu. Ale tak, najlepiej im to wysłać. Wygląda to tak że wystawiasz sobie dokument sam... Grunt żeby zgadzało się z ich papierami rachunkowymi, czyli sumami (nie znam systemu podatkowego w Australii).Najlepiej wypełni i wyślij im ten szablon faktury, z prośba, aby sprawdzili go i Ci odesłali, zaznaczając, że niewolno Ci sobie samemu wystawić faktury. Nie zapomnij, aby napisali że już zapłaciłeś. Bo to jest ważne dla skarbówki.Miałem coś podobnego z firmą z Indii. Trochę zabawy, ale się udało.


Wielkie dzięki! Tak zrobię.
Jackson0701/12/2019 15:24

a to na pewno Australia?


Dzięki za wyprowadzenie mnie z błędu. Austin jest też w Australii, ale adres/ulica pasuje do USA
Edytowane przez: "BlackAndWhite" gru 2. 2019
@Pepper - Bardzo proszę o podbicie. Okazja kończy się jutro, plus gdy ją uruchamiałem wpisałem nieprawidłową datę rozpoczęcia.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst