Niestety, ta okazja już wygasła
Depilator Philips SC1994/00 Lumea Advanced
365° Zakończono

Depilator Philips SC1994/00 Lumea Advanced

859zł949zł-9% Darmowa dostawa Darmowaal.to Okazje
sie 10. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Depilator Philips Lumea Advanced IPL SC1994/00
Poczuj się jak w najlepszym salonie kosmetycznym z depilatorem Philips Lumea Advanced IPL SC1994/00. Został on wyposażony w innowacyjną technologię intensywnego światła impulsywnego (Intense Pulsed Light, IPL). Firma Philips dostosowała tę technologię tak, aby każdy mógł z niej w sposób bezpieczny i skuteczny korzystać w domu. Główny tryb umożliwia przesuwanie urządzenia po skórze, aby zabiegi przebiegały w bardziej płynny sposób. Urządzenia można bez obaw używać do usuwania owłosienia z obszarów poniżej linii szyi: nóg, pach, okolic bikini, ramion czy brzucha.

Ciesz się gładką skórą każdego dnia
Philips Lumea SC1994/00 kieruje impulsy światła do cebulek włosów. Pięć regulowanych ustawień energii świetlnej pozwoli dopasować moc do swoich potrzeb. W rezultacie włosy naturalnie wypadają, a ich odrost zostaje zahamowany. Regularne powtarzanie zabiegu gwarantuje, że skóra pozostanie gładka nawet przez 3 miesiące. Duże okienko urządzenia umożliwia szybką aplikację na większych obszarach ciała, takich jak nogi. Zabieg ten jest bezpieczny i łagodny, nawet jeśli jest przeprowadzany na delikatnych częściach ciała.

Czujnik karnacji w Philips Lumea SC1994/00
Philips Lumea Advanced SC1994/00 działa skutecznie w przypadku włosów o naturalnych kolorach: ciemny blond, brązowy i czarny. Podobnie jak inne zabiegi wykorzystujące światło, Philips Lumea nie działa skutecznie na takie kolory włosów, jak rudy, jasny blond, biały/siwy, a także w przypadku ciemnej skóry. Jednak w celu zapewnienia bezpieczeństwa, depilator został wyposażony we wbudowany czujnik odcienia skóry. Określi on jej karnację na początku każdej sesji. Wykrycie zbyt ciemnego koloru spowoduje automatyczne zatrzymanie działania.

Aplikacja Lumea
Pobierz darmową aplikację Lumea na swój smartfon i skorzystaj z wskazówek przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Dzięki niej w pełni wykorzystasz potencjał depilatora Philips Lumea Advanced SC1994/00. Aplikacja pomoże także stworzyć indywidualny plan zabiegów dla każdego obszaru ciała z poradami i wskazówkami za każdym razem.


Specyfikacja:
Typ urządzenia Depilator
Rodzaj depilacji Świetlna
Rodzaj zasilania 230V
Depilacja na mokro Nie
Możliwość mycia pod wodą Nie
Kolor Biało-różowy
Gwarancja 24 miesiące (gwarancja sprzedawcy)

Dodatkowe funkcje:
Regulacja intensywności światła
Czujnik odcienia skóry
Dodatkowe informacje
5 ustawień intensywności światła
Zabezpieczenie przed przypadkowym wyzwalaniem błysków
Zintegrowany filtr UV
Depilacja obszarów poniżej linii szyi

Dołączone akcesoria Nasadka do ciała, Ściereczka do czyszczenia
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
18 Komentarzy
Prześlij Komentarz