Niestety, ta okazja już wygasła
Depilator Braun silk-expert pro 5 IPL PL5117
-114° Zakończono

Depilator Braun silk-expert pro 5 IPL PL5117

1.264,87zł1.370zł-8% Darmowa dostawa DarmowaSferis Okazje
2
-114° Zakończono
Depilator Braun silk-expert pro 5 IPL PL5117
sty 1. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Lampa jest aktualnie na promocji z 1468,62zł na 1314,87zł. Po dodaniu kodu rabatowego za dołączenie do newslettera osiągamy cenę końcową 1264, 87zł.
Dostawa darmowa
Dostępna opcja rat 0% z SantanderaOpis pochodzi ze strony Brauna

Silk-expert Pro 5 marki Braun to najbezpieczniejsze, najszybsze i najbardziej wydajne urządzenie IPL do trwałej depilacji osiąganej w zaledwie 4 tygodnie. Automatycznie, na bieżąco dostosowuje się do indywidualnego kolorytu skóry, tak aby zapewnić optymalną równowagę pomiędzy wydajnością a zachowaniem bezpieczeństwa.


400 000 impulsów. 10 poziomów intensywności
400 000 błysków (o 30% więcej w porównaniu z poprzednim modelem Silk-expert 5) to równowartość 22 lat zabiegów. 10 poziomów intensywności zapewnia natężenie światła odpowiednie dla indywidualnego kolorytu skóry.

Inteligentne urządzenie IPL z technologią SensoAdapt™
Koloryt skóry różni się zależnie od obszaru ciała, w związku z czym czujnik SensoAdapt™ (z zabezpieczeniem przed promieniowaniem UV) stale odczytuje koloryt, dostosowując intensywność impulsów świetlnych pod kątem najbezpieczniejszej i najbardziej efektywnej trwałej depilacji widocznych włosków

Tryb płynny i miejscowy
Tryb płynny generuje więcej błysków, przyspieszając zabieg szczególnie na dużych powierzchniach ciała, podczas gdy tryb miejscowy zapewnia większą precyzję zabiegu, szczególnie na niewielkich powierzchniach i we wrażliwych miejscach

Najszybsze urządzenie IPL.
Zabieg na obie nogi w mniej niż 5 minut przy najniższym poziomie energii. 2 razy szybciej niż w przypadku wcześniejszego urządzenia Silk-expert 5.

Testowany klinicznie
Testowany klinicznie przez ekspertów, zabiegi są delikatne i praktycznie bezbolesne.
Aktualizacje społecznościowe
Sferis OkazjeSferis kod rabatowy
2 Komentarze
Dobry sprzęt w dobrej cenie plusik
Model 5124 w cenie 1299 i 300zł do Douglasa to była promocja... Tutaj trochę słabo
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od lorel. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst