Niestety, ta okazja już wygasła

Ekspres DELONGHI Dinamica ECAM 370.95.S (wybrane sklepy)

kwi 27. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Witajcie, ostatnio na neonecie i Amazonie była wysypka tych ekspresów za nieco ponad 2800 zł. Ja niestety nie zdążyłem się skusić na te promocje a pilnie muszę zakupić ten ekspres. Obczaiłem najlepsza ofertę w Media Expert.
1. Kupując ekspres za 3299 otrzymujemy natychmiastowy rabat 330 zł na zamówienie ( promocja 55 zł za każde wydane 500 zł ) i płacimy finalnie 2969 zł brutto
2. Otrzymujemy 5 kg kawy Gratis ( pewnie szału w wyborze nie będzie ale jakieś kimbo czy lavazza wjedzie, zależy co będą mieli na stanie danego ME
3. Możemy skorzystać z promocji ( drugi produkt za -25%, trzeci -44%, czwarty -77%, piąty -99% ) promocja istotna bo np. Można coś kupić za tańsza cenę.
4. Jeżeli ktoś kupuje bez FV może skorzystać z 3 lat gwarancji ( promka dostępna przy zakupie ekspresu z jakiegokolwiek źródła )

Podsumowując, oferta sztosik jeżeli ktoś nie jest zrażony na zakup sprzętu który sobie leżał wyeksponowany i zakurzony na półce w sklepie ( dostępność jest tylko w sklepach wiec pewnie w większości przypadków będą to towary z ekspozycji ), dodatkowa wartość kawy, licząc za kg 40 zł to jakieś 200 zł wiec tez nie ma co wybrzydzać.

Tak na marginesie, 2,5 roku temu kupiłem ten ekspres za 2800 zł - aż w szoku jestem ze zamiast spaść na wartości to wartość jego jeszcze rośnie. Co potwierdza ze ten ekspres jest warty swoich pieniędzy.
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Prześlij Komentarz