Niestety, ta okazja wygasła 30 października 2022.
301° Zakończono
11
Opublikowano 30 września 2022

Defense Zone HD, Defense Zone 2 HD i Defense Zone 3 Ultra HD za darmo @ Google Play

ZA DARMO0,01zł
Avatar
Opublikowane przez megalodon
Dołączył w 2019
6.821
3.288

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Defense Zone 2 HD - za darmo - Google Play

Defense Zone 3 Ultra HD - za darmo - Google Play

Oszałamiająca szczegółowość poziomów, dogłębna rozgrywka, precyzyjnie dostrojona równowaga wszystkich poziomów i wieżyczek.

Podczas gry będziesz bronić się swoimi wieżyczkami przed ogromnymi hordami wrogów.
Na każdym poziomie będziesz miał do dyspozycji nową broń. Od ciebie, dowódco, zależy, jak wykorzystać zasoby: przywrócić i ulepszyć swoje jednostki weteranów lub kupić nowe.

Różne rodzaje uzbrojenia i krajobrazu zapewniają szeroki wybór taktyk obronnych.
Wybór odpowiedniej broni i właściwe rozmieszczenie jest kluczem do każdej skutecznej obrony.
Broń ma różną siłę ognia, szybkostrzelność, zasięg, promień wybuchu i cenę.Nowe, wciągające poziomy są jeszcze bardziej oszałamiające i imponujące. Dodano nowe bronie, nowych przeciwników oraz jeszcze więcej akcji i taktyk.

Gra obsługuje cztery języki: angielski, rosyjski, francuski i niemiecki.

Ustawienia gry są zbalansowane, aby spełnić cele różnych graczy. Jeśli chcesz sprawdzić swoje umiejętności i strategię, możesz zagrać na trudnym poziomie. Jeśli grasz tylko dla zabawy, wybierz łatwy lub średni poziom.

Większa różnorodność rodzajów uzbrojenia i krajobrazu daje ogromną swobodę w wyborze taktyki walki. Wybierz odpowiedni rodzaj broni i pozycję, aby upewnić się, że twoja obrona jest skuteczna. Naloty i możliwość chwilowego zwiększenia mocy broni mogą dać ci przewagę i zagwarantować, że nigdy nie będziesz się nudzić w trakcie bitwy.Witamy w długo oczekiwanym następcy popularnej gry strategicznej/akcji! Nowe uzbrojenie, poziomy i ogrom opcji! Każda sesja gry jest teraz jeszcze bardziej dynamiczna i wciągająca.

Rdzeń gry pozostał taki sam: całe armie wrogów pędzą w stronę Twoich systemów obronnych próbując zniszczyć ja w każdy możliwy sposób. Są oni jednak potężni i wściekli jak nigdy dotąd.

Uzyskaj dostęp do starszych, sprawdzonych w walce, wieżyczek, a także kompletnie nowych rodzajów uzbrojenia. Tylko od Ciebie zależy, na co spożytkujesz swój dostępny budżet. Zainwestujesz w nowe wieże czy ulepszysz i okopiesz te już posiadane? Wieżyczki różnią się w zależności od zasięgu ataku, szybkostrzelności i rodzaju obrażeń. Jedynym sposobem na zwycięstwo jest połączenie ich w taki sposób, aby się wzajemnie uzupełniały i wzmacniały.

Elastyczne ustawienie trudności umożliwi każdemu graczowi czerpanie maksymalnej radości z gry. Jeśli jesteś doświadczonym dowódcą, pokochasz te bezlitosne, intensywne walki, w których każdy ułamek sekundy ma kluczowe znaczenie w osiągnięciu zwycięstwa, a wszystko zależy od Twoich zdolności mądrego doboru i rozmieszczania wieżyczek. Jeśli jesteś nowym graczem, z łatwością zaprawisz się w boju i przygotujesz się do poważniejszych bitew.

Jak by nie było, starannie zaprojektowane mapy i szeroki zakres dostępnych wieżyczek zapewnią Ci praktycznie nieograniczone możliwości taktyczne. Dzięki wspaniale szczegółowym poziomom, starannie zaprojektowanym wieżyczkom i niesamowitym efektom specjalnym nie będziesz chcieć spuścić wzroku z ekranu.

Wszystkie aspekty gry, w tym statystyki wieżyczek, siła przeciwników, właściwości terenu oraz specjalne uzbrojenie, zostały starannie wyważone. Nigdy nie znudzi Cię zbyt prosta rozgrywka. Każdy poziom będzie dla Ciebie wyzwaniem. Czy jesteś gotów je podjąć?
Google Play Więcej szczegółów na Google Play
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

11 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Szkoda tylko że gra lubi się regularnie wywalić na np. 20 levelu z trzydziestu i trzeba zaczynać od nowa. A nie każdy potrzebuje siedzieć na ,,tronie" przez godzinę (Edytowano)
 2. Avatar
  Wstawka jest, a gdzie te durne komentarze o ruskich czy szpiegach? Co się dzieje z tym pepperem?
  Ta gra to chyba jedna z tych co wiecznie w promocji
  Avatar
  Artem Kotov - rusek, który stworzył Defense Zone już pewnie uczy się kopać okopy w mobilizacji albo uciekł do "zgniłej europy zachodniej"
  Nie polecam instalowania. MIIIIIIIINUS (Edytowano)
 3. Avatar
  Plusiwo
 4. Avatar
  Nie polecam gry.
  Przynajmniej wg mnie, gra - szczególnie na smartfonie - powinna być relaksująca gdy masz godzinę czasu w kolejce do lekarza czy innym miejscu marnującym życie. A ta ma poziom trudności godny nerda patrzącego na świat przez ekran komórki. Frustrująca jak fix. Na pewno nie dla niedzielnych graczy.
 5. Avatar
  Najlepsza gra defnece tower byl/jest towers n'trolls... mały bug z.przyspieszaniem mieli ale grywalnosc 200%...
  Avatar
  A dla mnie seria Kingdom Rush
 6. Avatar
  Na IOS tez jest za darmo
Avatar