Niestety, ta okazja już wygasła
Defense Zone 3 Ultra HD #Android
364° Zakończono

Defense Zone 3 Ultra HD #Android

ZA DARMO11,99złGoogle Play Okazje
15
wrz 24.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gra z gatunku strategia. Niezłe opinie (chociaż podobno trudna). W tej cenie myślę że warto spróbować. Obniżka ważna do jutra.
188770.jpg
Opis z Google Play poniżej

Następca popularnej gry strategicznej, z nowym uzbrojeniem, poziomami i opcjami.

Witamy w długo oczekiwanym następcy popularnej gry strategicznej/akcji! Nowe uzbrojenie, poziomy i ogrom opcji! Każda sesja gry jest teraz jeszcze bardziej dynamiczna i wciągająca.

Rdzeń gry pozostał taki sam: całe armie wrogów pędzą w stronę Twoich systemów obronnych próbując zniszczyć ja w każdy możliwy sposób. Są oni jednak potężni i wściekli jak nigdy dotąd.

Uzyskaj dostęp do starszych, sprawdzonych w walce, wieżyczek, a także kompletnie nowych rodzajów uzbrojenia. Tylko od Ciebie zależy, na co spożytkujesz swój dostępny budżet. Zainwestujesz w nowe wieże czy ulepszysz i okopiesz te już posiadane? Wieżyczki różnią się w zależności od zasięgu ataku, szybkostrzelności i rodzaju obrażeń. Jedynym sposobem na zwycięstwo jest połączenie ich w taki sposób, aby się wzajemnie uzupełniały i wzmacniały.

Elastyczne ustawienie trudności umożliwi każdemu graczowi czerpanie maksymalnej radości z gry. Jeśli jesteś doświadczonym dowódcą, pokochasz te bezlitosne, intensywne walki, w których każdy ułamek sekundy ma kluczowe znaczenie w osiągnięciu zwycięstwa, a wszystko zależy od Twoich zdolności mądrego doboru i rozmieszczania wieżyczek. Jeśli jesteś nowym graczem, z łatwością zaprawisz się w boju i przygotujesz się do poważniejszych bitew.

Jak by nie było, starannie zaprojektowane mapy i szeroki zakres dostępnych wieżyczek zapewnią Ci praktycznie nieograniczone możliwości taktyczne. Dzięki wspaniale szczegółowym poziomom, starannie zaprojektowanym wieżyczkom i niesamowitym efektom specjalnym nie będziesz chcieć spuścić wzroku z ekranu.

Wszystkie aspekty gry, w tym statystyki wieżyczek, siła przeciwników, właściwości terenu oraz specjalne uzbrojenie, zostały starannie wyważone. Nigdy nie znudzi Cię zbyt prosta rozgrywka. Każdy poziom będzie dla Ciebie wyzwaniem. Czy jesteś gotów je podjąć?

W grze znajdziesz:
• rozdzielczość grafiki w Ultra HD (4K)
• Cztery ustawienia trudności
• Osiem różnorodnych wieżyczek
• Osiem umiejętności specjalnych, od nalotów po pociski nuklearne
• Zróżnicowane pory roku i rodzaje terenu
• Obsługę ponad 20 języków
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Nawet, jakby było do dupy, to jest za darmo.
15 Komentarzy
Gral ktos? Godne polecenia?
Nawet, jakby było do dupy, to jest za darmo.
Komentarze nie zachęcają. Piszą w nich, że bez zakupów w aplikacji nie da się przejść niektórych poziomów
m10k024/09/2019 16:42

Komentarze nie zachęcają. Piszą w nich, że bez zakupów w aplikacji nie da s …Komentarze nie zachęcają. Piszą w nich, że bez zakupów w aplikacji nie da się przejść niektórych poziomówPotwierdzam ale i tak przyjemnie się gra i satysfakcja z przejścia jest wysoka.
Robcio_car_9624/09/2019 16:31

Gral ktos? Godne polecenia?


Gra jest mega, ale dla mnie w pewnym momencie za trudna.
Na pewno polecam dla zabicia czasu.
ms_Poland24/09/2019 17:40

Gra jest mega, ale dla mnie w pewnym momencie za trudna.Na pewno polecam …Gra jest mega, ale dla mnie w pewnym momencie za trudna.Na pewno polecam dla zabicia czasu.


W razie problemów można się posiłkować nagraniami z YT. Przynajmniej na tyle, aby strategicznie umieścić pierwsze obiekty...
Prawda. W każdym razie gra mega fajna.
Pobrane dzięki
Robcio_car_9624/09/2019 16:31

Gral ktos? Godne polecenia?Strasznie szybko się nudzi...są zresztą lepsze TD
chciałem zainstalować, ale już mam w bibliotece
drathir24/09/2019 19:51

Strasznie szybko się nudzi...są zresztą lepsze TD


Ale nie powiesz jakie?
Plus plus plus!
Grałem kiedyś w to. Potwierdzam- straszne p2w. Nie szło wygrać bez kupowania dodatków.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst