83°
Zakończono
Deezer Premium+ za jedyne 0,99 zł @ PayPal
Deezer Premium+ za jedyne 0,99 zł @ PayPal
RTV/AGD/FOTOOkazje PayPal

Deezer Premium+ za jedyne 0,99 zł @ PayPal

admin

Deezer to serwis muzyczny dający Ci dostęp do 30 milionów piosenek, stacji radiowych artystów i tematycznych. Jednocześnie największy konkurent serwisu Spotify. Oferta premium umożliwi Ci słuchanie muzyki na urządzeniach przenośnych oraz na komputerze, odsłuchiwanie utworów w trybie offline – a więc bez połączenia z internetem, a to wszystko z najwyższą jakością dźwięku. W ramach najnowszej promocji PayPala za 3 miesięczną subskrypcje Deezer Premium+ zapłacicie jedynie 0,99 zł. Standardowa cena miesięcznego "abonamentu" to 19 zł. Jedyne co trzeba zrobić to zapłacić przy użyciu konta PayPal.

Oferta bez żadnych zobowiązań.
Można zrezygnować w każdej chwili, ale jeżeli nie chcesz zapłacić 19 zł pamiętaj, aby to zrobić przed upływem 3 miesięcy.

5 Komentarzy

Czyli biorę dziś 23 sierpnia i wypowiadam 22 listopada po trzech miesiącach i przejdzie? Czy musze wypowiedzieć z miesięcznym wyprzedzeniem ? Można wypowiedzieć od razu po zapłaceniu i mieć promo na 3 miesiące ?

Serwis polecam. Przed samym końcem wystarczy anulować abonament. Wydaje mi się, że w przypadku braku środków na Paypal też powinno automatycznie anulować abonament.

Okijo

Kurde, z chęcią bym skorzystał, ale kartę zgubiłem... No nic, trzeba się będzie chyba do banku przejść ;d

Świetny serwis muzyczny! Mają chyba wszystko, bo jeszcze ani razu mnie nie zawiedli, gdy szukałem danej muzy. Do końca października abonament na 3 miesiące kosztuje jedyne 0,99 zł płacąc poprzez system PayPal. Dla nowych użytkowników pierwsze 2 tygodnie są bezpłatne. W serwisie można tworzyć własne listy utworów. Polecam!

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst