Decathlon- rewelacyjna cena za bardzo dobre buty dziecięce
367°Zakończono

Decathlon- rewelacyjna cena za bardzo dobre buty dziecięce

13
paź 21. 2016
Jeżeli szukacie butów dla niemowlaka w Decathlonie mamy bardzo dobrą ofertę
Sam kupiłem 2tyg. temu w gorszej cenie- po wykorzystaniu zniżki 20/100 PayPal wyszło 33zł. Buty bardzo fajne do chodzenia po domu. Przetestowałem Befado i Barka dużo droższe i niewygodne- sztywne. Stópka nie poci się a co za tym idzie zawsze jest cieplutka. Jedyna wada, za krótki rzep, który czasem lubi się odpinać
Pełna rozmiarówka (numeracja zaniżona -należy zamawiać jeden nr większe)
Wysyłka jak zawsze darmowa
Aktualizacje społecznościowe
Kategorie
  1. Moda
13 Komentarzy
Też kupiłem jak były droższe 2tyg temu ale faktyczne rozmiarów ka zaniżona wyjątkowo. Oddałem i kupiłem tydz temu już w tej cenie, rozm większe. 110467-TyBbn.jpg110467-MP0Jv.jpg akurat mam przy sobie w aucie bo jadę pokazać koleżance jak na żywo wyglądają.
buty dla niemowlaka? rozmiarówka 20-28. rozmiar 28 to pewnie rozmiar dla 6-7 latka
okazja świetna daję +
Edytowane przez: "yupi" paź 21. 2016
Dobrze, że to dla niemowlaka. Już się bałam, że jest nowy modny krój butow :d wystarczy,
widać że masz pojęcie jakie obuwie jest potrzebne dziecku uczącemu się chodzić.... a w wieku 18 lat kolana wymieni się mu na endoprotezy
Jak dla mnie może być wiecej takich ofert! + jak nic
slawek.kajak1 godz., 24 min

widać że masz pojęcie jakie obuwie jest potrzebne dziecku uczącemu się chodzić.... a w wieku 18 lat kolana wymieni się mu na endoprotezy


to nie są buty dla dzieci uczących się chodzić. Moja żona jest fizjoterapeutką i stwierdziła, że te buciki są odpowiednie, ale od około 2ch (2ch i pół) lat nie wcześniej. Faktem jest, że te buty nie mają podeszwy i chodzi się w nich jak w skarpetkach.

ps. Widzę, że w opisie jest "dla niemowlaka", co sugeruje, że dla dzieci do 1 roku życia. Nie będą to buty odpowiednie dla takich dzieci. Nawet jako domowe.
Edytowane przez: "dominusek" paź 21. 2016
slawek.kajak1 godz., 31 min

widać że masz pojęcie jakie obuwie jest potrzebne dziecku uczącemu się chodzić.... a w wieku 18 lat kolana wymieni się mu na endoprotezyBez przesady, 30-40 lat temu dzieciaki uczyły się chodzić w tym co było, a nie w czymś specjalnym i jakoś endoprotez im nie trzeba...
kreve2 min

Bez przesady, 30-40 lat temu dzieciaki uczyły się chodzić w tym co było, a nie w czymś specjalnym i jakoś endoprotez im nie trzeba...


kiedyś buciki miały twardsze podeszwy niż obecnie czasami nawet drewniane podszyte od spodu gumą. Teraz jest za dużo chińszczyzny i w tym jest problem.
slawek.kajak1 godz., 42 min

widać że masz pojęcie jakie obuwie jest potrzebne dziecku uczącemu się chodzić.... a w wieku 18 lat kolana wymieni się mu na endoprotezy


Mam nadzieję, że przejdzie ta ustawa zabraniająca chodzić na nogach, z którymi się urodziliśmy. Później taki ktoś w wieku 18 lat musi wymieniać kolana zamiast do 8 roku życia zamontować sobie tytanowe stopy. Amatorzy.
dominusek2 godz., 31 min

to nie są buty dla dzieci uczących się chodzić. Moja żona jest fizjoterapeutką i stwierdziła, że te buciki są odpowiednie, ale od około 2ch (2ch i pół) lat nie wcześniej. Faktem jest, że te buty nie mają podeszwy i chodzi się w nich jak w skarpetkach.ps. Widzę, że w opisie jest "dla niemowlaka", co sugeruje, że dla dzieci do 1 roku życia. Nie będą to buty odpowiednie dla takich dzieci. Nawet jako domowe.No widzisz,a mi fizjoterapeuta powiedział, że właśnie dobrze by było znaleźć buty z miękką podeszwą do nauki chodzenia, by dziecko czuło podłoże. twarde podeszwy powodują nieprawidłowe układanie nóg podczas chodzenia i mogą wywołać wady postawy.
Po raz kolejny już się z tym spotykam, że człowiek może pytać i czytać, a i tak okaże się, że kto inny będzie miał inne zdanie i podważy jego pewność.
Autor
dominusek3 godz., 46 min

to nie są buty dla dzieci uczących się chodzić. Moja żona jest fizjoterapeutką i stwierdziła, że te buciki są odpowiednie, ale od około 2ch (2ch i pół) lat nie wcześniej. Faktem jest, że te buty nie mają podeszwy i chodzi się w nich jak w skarpetkach.ps. Widzę, że w opisie jest "dla niemowlaka", co sugeruje, że dla dzieci do 1 roku życia. Nie będą to buty odpowiednie dla takich dzieci. Nawet jako domowe.Nie wiem czy szczepionki są dobre czy nie, wiem tylko, że żaden lekarz nie przyzna, że coś z nimi nie OK. Tak samo z butami. Nasz mały na szczęście uczył się chodzić latem - na boso. Ma dobrą postawę i właściwe "nawyki chodzeniowe". Na zimniejsze dni szukaliśmy czegoś lekkiego bo skarpetki niestety ślizgają się po panelach. Większość butów jest strasznie sztywnych- wymuszają nienaturalną pozycję stopy. Kupiliśmy kilka par nietanich skarpetobutów antypoślizgowych z naturalnej skóry żeby noga się nie pociła. Niestety ciągle zsuwały się ze stópki.
Testowaliśmy wiele butów i te mogę polecić u nas sprawdzają się idealnie, mały wręcz biega nie chodzi. Widać, że jest mu wygodnie i co ważne noga się wogóle nie poci - skarpetka jest sucha a stópka cieplutka.
falus1 godz., 34 min

Nie wiem czy szczepionki są dobre czy nie, wiem tylko, że żaden lekarz nie przyzna, że coś z nimi nie OK. Tak samo z butami. Nasz mały na szczęście uczył się chodzić latem - na boso. Ma dobrą postawę i właściwe "nawyki chodzeniowe". Na zimniejsze dni szukaliśmy czegoś lekkiego bo skarpetki niestety ślizgają się po panelach. Większość butów jest strasznie sztywnych- wymuszają nienaturalną pozycję stopy. Kupiliśmy kilka par nietanich skarpetobutów antypoślizgowych z naturalnej skóry żeby noga się nie pociła. Niestety ciągle zsuwały się ze stópki. Testowaliśmy wiele butów i te mogę polecić u nas sprawdzają się idealnie, mały wręcz biega nie chodzi. Widać, że jest mu wygodnie i co ważne noga się wogóle nie poci - skarpetka jest sucha a stópka cieplutka.

​Dzięki, moja córka też w nich chodzi i są super, polecam wszystkim. PS. Szczepię dzieci
Edytowane przez: "dominusek" paź 21. 2016
cena
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy