Niestety, ta okazja już wygasła
Dead by Daylight: Special Edition Xbox One
29° Zakończono

Dead by Daylight: Special Edition Xbox One

8
29° Zakończono
Dead by Daylight: Special Edition Xbox One
kwi 21. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Śmierć nie jest ucieczką.


Dead by Daylight to horror dla wielu graczy (4na1), w którym jedna osoba wciela się w rolę brutalnego zabójcy, pozostali zaś grają jako ofiary, które próbują mu uciec i uniknąć schwytania, tortur i śmierci.


Ofiary obserwują rozgrywkę z perspektywy trzeciej osoby, co zapewnia im przewagę wynikającą z lepszej świadomości sytuacyjnej. Zabójca widzi wszystko z perspektywy pierwszej osoby i skupia się przede wszystkim na obiektach swojego polowania.


Podczas każdego spotkania celem ofiar jest ucieczka z miejsca kaźni i uniknięcie schwytania przez zabójcę. Łatwiej to jednak powiedzieć niż zrobić, zwłaszcza że otoczenie zmienia się w każdej rozgrywce.
Aktualizacje społecznościowe
Proshop Okazje
8 Komentarzy
Nie daję plusa ani minusa bo ceny wyjściowej nie znam. Ale jako posiadacz wersji PC odradzam ten tytuł zwłaszcza na konsoli (zły port z pc - część killerów niegrywalna przez sterowanie, dołożyli autoaim który często wali po ścianach/paletach zamiast w ludzi - wystarczy pooglądać jak ktoś próbuje ten tytuł streamować grając na konsoli). Do tego gra jest grind festem (żeby odblokować wszystkie potrzebne perki na killerze i survie trzeba włożyć w to xxx godzin a bez nich jesteś workiem do bicia zarówno killerem jak i survem). Do tego twórcy bardzo słabo balansują grę na przestrzeni lat i naprawiają bugi w ślimaczym tempie, w zamian systematycznie doją graczy nowymi dlc(które powiększają liczbę perków która może wam wyskoczyć w drzewie skilli jeszcze mocniej zwiększając czas zdobycia upragnionych perków(poziomu 3- bo tylko te się liczą) ze względu na losowo wpadające perki przy levelowaniu postaci). Aha i kolejki do gry jako killer potrafią być tragiczne na pc 5-10 minut czekania na grę(także na konsoli może być jeszcze gorzej). Podsumowując musicie kupić jeszcze kilka dlc i wygrindować perki z tych dlc żeby mieć jakiekolwiek szanse na fun.

reddit.com/r/d…r=1
warto pooczytać o kolejkach
Edytowane przez: "Invictusai" kwi 21. 2019
- gra na wyciągnięcie kasy.
A ja ze swojej strony dodam że gra dostarcza mega zabawy, szczególnie gdy gra się ze znajomymi. Fakt, jest trudna i wymaga dużo od umiejętności choćby planowania i przewidywania ruchów innych, ale wcale nie ma potrzeby wydawania hajsu na dlc więc dziwią mnie trochę powyższe opinie.
Po pierwsze - większość postaci (oprócz tych licencjonowanych) można wykupić za walutę w grze którą zdobywa się za poziomowanie profilu gracza. Po drugie każdą umiejętność można wykupić jeśli pojawi się w tzw. Sanktuarium Tajemnic, za tą samą walutę - reset w każdą środę, zawsze 4 nowe.
Gra fajna do gry że znajomymi. Niestety cyfrówki w promocji wychodzą taniej. Daje plusa za tytuł
m3x21/04/2019 09:21

A ja ze swojej strony dodam że gra dostarcza mega zabawy, szczególnie gdy g …A ja ze swojej strony dodam że gra dostarcza mega zabawy, szczególnie gdy gra się ze znajomymi. Fakt, jest trudna i wymaga dużo od umiejętności choćby planowania i przewidywania ruchów innych, ale wcale nie ma potrzeby wydawania hajsu na dlc więc dziwią mnie trochę powyższe opinie.Po pierwsze - większość postaci (oprócz tych licencjonowanych) można wykupić za walutę w grze którą zdobywa się za poziomowanie profilu gracza. Po drugie każdą umiejętność można wykupić jeśli pojawi się w tzw. Sanktuarium Tajemnic, za tą samą walutę - reset w każdą środę, zawsze 4 nowe.


Czemu nie napiszesz ile godzin trzeba zagrać żeby odblokować jedną postać za walutę z gry (tutaj wchodzą setki godzin)? Nie widzę, żebyś cokolwiek napisał o najsilniejszych perkach które nie pojawiają się w shrine np. Barbecue & Chilli. Gra jest zabawna ale ilość czasu wymagana do tego by zrobić choćby jednego dobrego surva/killera z odpowiednimi perkami jest ogromna.Podejście devów to typowe wyciąganie kasy na dlc. I nie odniosłeś się do czasu kolejek zwłaszcza na konsolach, wystarczy wejść na reddita i poczytać o tym, że ludzie czekają po 30 minut na grę(na pc jest trochę lepiej). I napiszę to ponownie ku przestrodze to jest port z pc ze zwalonym sterowaniem i auto aimem, część killerów jest niegrywalna przez to.Jak już ktoś bardzo chce w to pograć to już naprawdę lepiej na pc.
Invictusai21/04/2019 10:53

Czemu nie napiszesz ile godzin trzeba zagrać żeby odblokować jedną postać z …Czemu nie napiszesz ile godzin trzeba zagrać żeby odblokować jedną postać za walutę z gry (tutaj wchodzą setki godzin)? Nie widzę, żebyś cokolwiek napisał o najsilniejszych perkach które nie pojawiają się w shrine np. Barbecue & Chilli. Gra jest zabawna ale ilość czasu wymagana do tego by zrobić choćby jednego dobrego surva/killera z odpowiednimi perkami jest ogromna.Podejście devów to typowe wyciąganie kasy na dlc. I nie odniosłeś się do czasu kolejek zwłaszcza na konsolach, wystarczy wejść na reddita i poczytać o tym, że ludzie czekają po 30 minut na grę(na pc jest trochę lepiej). I napiszę to ponownie ku przestrodze to jest port z pc ze zwalonym sterowaniem i auto aimem, część killerów jest niegrywalna przez to.Jak już ktoś bardzo chce w to pograć to już naprawdę lepiej na pc.


Racja, żeby odblokować postać trzeba trochę pograć, ale nie są to setki godzin. Sam mam napykane troche mniej niż 300, z czego odblokowałem za ten czas 2 postacie na których mi zależało i kilka umiejętności, oraz 2 czy 3 skiny. Nie bardzo rozumiem po co Ci wszystkie postacie na raz? Nie warto pograć jedną, dwiema i mieć frajdę niż 10 na raz? Oczywiście mówię tu o zabójcach bo imo tylko ich się opłaca kupować ze względu na różne moce, ocalali to tylko skiny. Jest mnóstwo możliwości w grze na długie godziny i chyba dlatego jest tak popularna.
Właśnie za częstość wydawania dlc gra jest nadal jedną z top gier choćby na Twitchu, a premierę miała w 2016 roku. Jest poza tym często na darmowych weekendach, można ją potem kupić na steamie za pół ceny, tak samo dlc które wtedy kosztują po 10 zł.

Nie odnoszę się do wersji na konsole bo takowej nie posiadam i nie wiem jak jest tam z kolejkami, chociaż na pc nigdy nie czekałem dłużej niż 2-3 minuty. Może na konsolach jest zbyt mało popularna żeby zbalansowało ludzi grających jako zabójca a tych ocalałymi?

Aha i mówisz o Barbecue & Chilli które właśnie od środy i jeszcze dwa dni jest do kupienia w Sanktuarium? Pojawiają się tam wszystkie, nie wprowadzaj w błąd.
Edytowane przez: "m3x" kwi 21. 2019
m3x2 g, 22 min

Racja, żeby odblokować postać trzeba trochę pograć, ale nie są to setki god …Racja, żeby odblokować postać trzeba trochę pograć, ale nie są to setki godzin. Sam mam napykane troche mniej niż 300, z czego odblokowałem za ten czas 2 postacie na których mi zależało i kilka umiejętności, oraz 2 czy 3 skiny. Nie bardzo rozumiem po co Ci wszystkie postacie na raz? Nie warto pograć jedną, dwiema i mieć frajdę niż 10 na raz? Oczywiście mówię tu o zabójcach bo imo tylko ich się opłaca kupować ze względu na różne moce, ocalali to tylko skiny. Jest mnóstwo możliwości w grze na długie godziny i chyba dlatego jest tak popularna.Właśnie za częstość wydawania dlc gra jest nadal jedną z top gier choćby na Twitchu, a premierę miała w 2016 roku. Jest poza tym często na darmowych weekendach, można ją potem kupić na steamie za pół ceny, tak samo dlc które wtedy kosztują po 10 zł.Nie odnoszę się do wersji na konsole bo takowej nie posiadam i nie wiem jak jest tam z kolejkami, chociaż na pc nigdy nie czekałem dłużej niż 2-3 minuty. Może na konsolach jest zbyt mało popularna żeby zbalansowało ludzi grających jako zabójca a tych ocalałymi?Aha i mówisz o Barbecue & Chilli które właśnie od środy i jeszcze dwa dni jest do kupienia w Sanktuarium? Pojawiają się tam wszystkie, nie wprowadzaj w błąd.


No bez kitu że barbecue jest akurat teraz jak człowiek wyjechał na święta bez żadnego laptopa kij z tym, jutro po śniadaniu wsiadam w auto, jadę 100km na chatę, kupuje perka i wracam na na obiad xD
Panowie Panowie Panowie teraz odpowie konsolowiec PS4. Graczy na PS4 jest ciągle dużo. Ja na grę niezależnie od pory i niezależnie od wyboru surv czy killer czekam max 2 min w tym 1 min na wybór eq. Darmowymi postaciami gra się i tak IMHO najlepiej. Nowe postacie po prostu są odskocznią od tych darmowych i nadają różnorodności grze. Gra wbrew pozorom jest ciężka. Jako survivor trzeba być sprytny i przede wszystkim umieć wykorzystywać umiejętnie swoje zdolności tj perki. W starciu jeden na jeden jakieś 75% szans ma killer. Killer natomiast musi odczytywać intencje uciekającego. Znajomość map, których w sumie nie jest za dużo, jest sporym atutem. Co do samej gry nie znalazłem żadnych bugów. Gra jest mega wciągająca. Na wyprzedażach dlc są po 10 zł. Na steamie grałem to gra jest łatwiejsza bo myszka i klawa. Ale zdecydowanie bardziej wolę PS4. Plusem na steamie jest język polski bo w PS4 jest tylko angielski.
Edytowane przez: "Matheo_EM" kwi 22. 2019
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst