Niestety, ta okazja już wygasła
   Dead by Daylight Deluxe PC
   265° Zakończono

   Dead by Daylight Deluxe PC

   30,19zł116,09zł-74% Darmowa dostawa DarmowaCDkeys Okazje
   8
   wrz 15.

   Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

   Dead by Daylight to wieloosobowa gra akcji z asymetrycznym trybem multiplayer.

   W grze czwórka zwykłych śmiertelników próbuje przeżyć starcie z nadnaturalnie silnym i niezwykle trudnym do ubicia mordercą. Aby ocaleć, potencjalne ofiary zostają zmuszone do współpracowania ze sobą, ale nie oznacza to wcale, że zawsze powinny mieć na uwadze los swoich towarzyszy. W każdej rozgrywce pojawiają się bowiem liczne okazje do zdradzenia sojuszników, gdyż ostatecznie priorytetem jest przetrwanie naszej postaci, nawet kosztem śmierci innych ludzi. Gracz kierujący mordercą uzyskuje dostęp do sporego wyboru uzbrojenia i w bezpośrednim starciu prawie zawsze okazuje się zwycięski. Dlatego ofiary muszą wykazywać się sporą pomysłowością, unikać walki w zwarciu, zastawiać pułapki i w razie potrzeby nie wahać się wziąć nóg za pas. Kierując mordercą, akcję obserwujemy z perspektywy pierwszoosobowej. Natomiast grający jego ofiarami otrzymują widok z kamery TPP, co pozwala im na lepszą orientację w otoczeniu i umożliwia np. zobaczenie tego, co jest za rogiem bez konieczności zdradzania swojej pozycji.

   Do wyboru jest kilku morderców i każdy dysponuje unikalnymi umiejętnościami. Co ciekawe, pozostali uczestnicy zabawy odkrywają, z kim mają do czynienia, dopiero przy pierwszym kontakcie z wrogiem. W połączeniu z proceduralnie generowanymi mapami zapewnia to rozgrywce nieprzewidywalność i sprawia, że ofiary nigdy nie mogą czuć się bezpieczne.
   Aktualizacje społecznościowe
   CDkeys OkazjeCDkeys kody rabatowe

   Grupy

   8 Komentarzy
   Polecam, a już jutro wchodzi do gry nowe dlc - stranger things.
   Świetna gierka, polecam
   Należy zaznaczyć, że na początku gra wydaje się bardzo trudna i nie nastawiałbym się na wygrane. Jednak jeżeli ogarnie się podstawy to gra zaczyna być bardzo wciągająca.Jest bardzo dużo mechanik, które wpływają na efektywność gracza. Jeżeli ktoś lubi uczyć się i widzieć swój performance w grze, gra będzie idealna dla niego.
   Polecam gierkę, za to że wcześniej grałem na pc, to teraz na ps4 platynka.
   Cena raczej normalna gg.deals/gam…ht/ Grę polecam, jest bardzo wciągająca i miło się w nią gra. Za tę cenę warta uwagi.
   hsr16/09/2019 18:13

   Polecam, a już jutro wchodzi do gry nowe dlc - stranger things.


   Grałem na PTB i o ile nowy killer jak dla mnie taki sobie, tak postaci i mapa super. Świetnie odwzorowany klimat z serialu
   hsr16/09/2019 18:13

   Polecam, a już jutro wchodzi do gry nowe dlc - stranger things.


   i jak ci się gra ?
   megalodon22/09/2019 14:54

   i jak ci się gra ?


   Na razie dużo nie grałem , bo Elitka wróciła do łask , ale starcia z demagorgonem dosyć fajne, plus ta muzyka
   Prześlij Komentarz
   Avatar
   @
    Tekst