Niestety, ta okazja już wygasła
Dead by Daylight
147° Zakończono

Dead by Daylight

24,39zł40zł-39% Darmowa dostawa DarmowaCDkeys Okazje
5
lip 7.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wieloosobowa gra akcji z asymetrycznym trybem multiplayer, oparta na motywie znanym z klasycznych horrorów, w których grupka młodych ludzi jest nękana przez psychopatycznego mordercę.

Opis i wymagania sprzętowe.
Aktualizacje społecznościowe
CDkeys OkazjeCDkeys kody rabatowe

Grupy

5 Komentarzy
Da radę w to grać samemu czy trzeba mieć raczej ekipę?
Cirrus07/07/2019 20:17

Da radę w to grać samemu czy trzeba mieć raczej ekipę?


Killerem solo jak najbardziej - świetna zabawa. Natomiast ocalałym samemu średnio przez brak komunikacji.
macronhubi07/07/2019 20:24

Killerem solo jak najbardziej - świetna zabawa. Natomiast ocalałym samemu ś …Killerem solo jak najbardziej - świetna zabawa. Natomiast ocalałym samemu średnio przez brak komunikacji.


Praktycznie od samego początku grałem samemu jako ocalały (ponad 120h) i da się grać, wszystko zależy od ekipy. Trafiają się mecze z perfekcyjną współpracą mimo losowych graczy, trafiają się też zawody z trzema indywidualistami nastawionymi na wygraną za wszelką cenę. Poza tym, mimo wieloletniej obecności gry na scenie, umiejętności zawodników wciąż są bardzo różne.Czasem można trafić na killera psychopatę, a czasem na nieporadnego nowicjusza, któremu trzeba pomóc i samemu stanąć przy haku Jeśli gra się samemu, to zaletą tej gry jest właśnie nieprzewidywalność wynikająca z losowego doboru ludzi. Dlatego moim zdaniem warto dać grze szansę, jeśli ktoś lubi tego typu klimaty.
Doktor.Wilczur07/07/2019 21:44

Praktycznie od samego początku grałem samemu jako ocalały (ponad 120h) i da …Praktycznie od samego początku grałem samemu jako ocalały (ponad 120h) i da się grać, wszystko zależy od ekipy. Trafiają się mecze z perfekcyjną współpracą mimo losowych graczy, trafiają się też zawody z trzema indywidualistami nastawionymi na wygraną za wszelką cenę. Poza tym, mimo wieloletniej obecności gry na scenie, umiejętności zawodników wciąż są bardzo różne.Czasem można trafić na killera psychopatę, a czasem na nieporadnego nowicjusza, któremu trzeba pomóc i samemu stanąć przy haku Jeśli gra się samemu, to zaletą tej gry jest właśnie nieprzewidywalność wynikająca z losowego doboru ludzi. Dlatego moim zdaniem warto dać grze szansę, jeśli ktoś lubi tego typu klimaty.


Dużo lepiej to opisałeś i zgadzam się z Tobą. Można i samemu trafić na ogarniętych ocalałych i fajną współpracę zawiązać. Dla mnie akurat jeśli chodzi o solo rozgrywkę to więcej frajdy sprawia granie Killerem. Warto też nimi zagrać, by poznać ich mechaniki.
Genialna gierka. Ostatnio praktycznie tylko to odpalam (na Xsie). Daje plusa.. choć sam mam za darmo z passa ;-). Gram zdecydowanie samemu bez umawiania się ze znajomymi.. oprócz klimatu rodem ze starych dobrych filmów slasherów w który tu można się wcielić to właśnie niewiadomą na jaką ekipę trafi się w necie jest mega plusem. Polecam
Edytowane przez: "Sidal" lip 8.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst