Niestety, ta okazja już wygasła
Dawca przysięgi. tom 1. Seria Archiwum burzowego światła. Tom 3 (e-book)
667° Zakończono

Dawca przysięgi. tom 1. Seria Archiwum burzowego światła. Tom 3 (e-book)

9,99zł33zł-70% Darmowa dostawa DarmowaŚwiat Książki Okazje
35
667° Zakończono
Dawca przysięgi. tom 1. Seria Archiwum burzowego światła. Tom 3 (e-book)
gru 13. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Część 1 trzeciego tomu.
ta seria to same grubaski wiec ebook jest dobra opcja

W Dawcy Przysięgi, trzecim tomie bestsellerowego Archiwum Burzowego Światła, ludzkość musi stawił czoło nowemu Spustoszeniu i powrotowi Pustkowców – wroga, którego liczebność jest równie wielka, co pragnienie zemsty.

Alethyjskie armie pod dowództwem Dalinara Kholina odniosły chwilowe zwycięstwo, jednak cena była straszliwa: Parshendi przywołali gwałtowną Wielką Burzę, która teraz niszczy świat, a jej przejście uświadamia niegdyś spokojnym i potulnym parshmenom prawdziwą grozę ich trwającego wiele tysiącleci uwięzienia. Podczas desperackiej misji, by ostrzec rodzinę przed nowym zagrożeniem, Kaladin Burzą Błogosławiony musi pogodzić się ze świadomością, że ich gniew może być całkowicie uzasadniony.

Wysoko w górach pond burzami, w wieży Urithiru, Shallan Davar bada cuda starożytnej twierdzy Świetlistych Rycerzy i odkrywa mroczne tajemnice kryjące się w jej głębinach. Zaś Dalinar uświadamia sobie, że jego święta misja zjednoczenia ojczystego Alethkaru miała zbyt ograniczony zasięg. Jeśli wszystkim narodom Rosharu nie uda się zapomnieć o krwawej przeszłości Dalinara, by się zjednoczyć – i o ile samemu Dalinarowi nie uda się stawić czoła tej przeszłości – nawet powrót Świetlistych Rycerzy nie zapobiegnie końcowi cywilizacji.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
35 Komentarzy
Prześlij Komentarz