Niestety, ta okazja już wygasła

Davidoff Adventure 100 ml

maj 21. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Woda toaletowa Davidoff Adventure to pełen charyzmy atrakcyjny zapach dla prawdziwych mężczyzn, którzy czerpią energię z natury, kochają przygody i nic nie jest w stanie ich zatrzymać.

świeży, drzewno-korzenny zapach
dla nowoczesnego miłośnika przygód
nadaje się do noszenia na co dzień i na specjalne okazje
Skład zapachu
Wstęp wody toaletowej odświeży Cię kombinacją cytryn, mandarynek i bergamoty, uszlachetnionych mieszanką liści herbaty i wyrazistego czarnego pieprzu. Niezwykłe serce zapachu tworzą pikantne papryczki pimento oraz nasiona sezamu. Całość kompozycji oparta jest na drzewie cedrowym i wetiwerze, zmysłowo podkreślonym delikatnym, białym piżmem.

Historia zapachu
Zapach Adventure inspirowany jest nieokiełznaną przyrodą, doświadczeniem dalekich i egzotycznych podróży oraz szorstkością mężczyzny, który choć wiele przeżył, wciąż szuka nowych doznań. Twarzą tego zapachu, wprowadzonego na rynek w roku 2008, został aktor i niestrudzony podróżnik motocyklowy Ewan McGregor.

Skład
Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
pieprz, cytryna, yerba mate, bergamotka, mandarynka, liście herbaty
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
sezam, nuty przypraw
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
wetiweria, cedr, białe piżmo
Grupy zapachów
przyprawowe, drzewne
Aktualizacje społecznościowe

17 Komentarzy