Niestety, ta okazja już wygasła
Darmowy Żywiec 0.0% Dębki
412° Zakończono

Darmowy Żywiec 0.0% Dębki

70
sie 17.Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

#rozdajo piwo Żywiec bezalkoholowy w Dębkach na skrzyżowaniu w "centrum" oraz przy zejściu w stronę latarni i plaży.

W końcu się załapałem.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Przecież od takiego piwa mozna sie otruć, Po spożyciu skonsultować sie z lekarzem pierwszego kontaku lub dzwońcie od razu na pogotowie.
70 Komentarzy
0% nawet za darmo, mówię nie
ADR17/08/2019 11:58

0% nawet za darmo, mówię nie


Super! Bedzie więcej dla innych
Scr17/08/2019 12:06

Super! Bedzie więcej dla innychTa bo z Wrocławia będę jechać nad morze po darmowy browar
Przecież od takiego piwa mozna sie otruć, Po spożyciu skonsultować sie z lekarzem pierwszego kontaku lub dzwońcie od razu na pogotowie.
BŁŁEEE
Nic na siłę, nie chcesz nie bierz i nie pij będzie więcej dla innych.
Jedyny dobry z tych "bezalkoholowych" jakie trafiłem to miłosław, ale to może też dlatego, że on ma <0,5% :P
Dindu_Nuffin17/08/2019 14:37

Jedyny dobry z tych "bezalkoholowych" jakie trafiłem to miłosław, ale to mo …Jedyny dobry z tych "bezalkoholowych" jakie trafiłem to miłosław, ale to może też dlatego, że on ma <0,5% :P


No to nie jest bezalkoholowy Te są na bank bezalkoholowe.
Pytanie do ekspertów jaki jest sens picia piwa zero procent pełnego chemi??? Lody zero kalorii też jecie ? Tj zamrożona woda ?
Bezalkoholowe? Po co drażnić organizm..
xBoro.17/08/2019 14:52

Pytanie do ekspertów jaki jest sens picia piwa zero procent pełnego c …Pytanie do ekspertów jaki jest sens picia piwa zero procent pełnego chemi??? Lody zero kalorii też jecie ? Tj zamrożona woda ?


Pełnego chemii? Na jakiej podstawie tak piszesz?
Jeżeli nie rozumiesz jak się coś produkuje i boisz się tego, to po prostu nie kupuj, ale nie okłamuj innych.
Scr17/08/2019 16:00

Pełnego chemii? Na jakiej podstawie tak piszesz? Jeżeli nie rozumiesz jak s …Pełnego chemii? Na jakiej podstawie tak piszesz? Jeżeli nie rozumiesz jak się coś produkuje i boisz się tego, to po prostu nie kupuj, ale nie okłamuj innych.


Przedstawiciel tego chlamu ?
xBoro.17/08/2019 16:52

Przedstawiciel tego chlamu ?Nie, po prostu nie rozumiem na jakiej podstawie piszesz takie głupoty.
Skoro masz jakąś wiedzę na ten temat to się nią podziel, zamiast rzucać oszczerstwa.
Scr17/08/2019 17:21

Nie, po prostu nie rozumiem na jakiej podstawie piszesz takie głupoty. …Nie, po prostu nie rozumiem na jakiej podstawie piszesz takie głupoty. Skoro masz jakąś wiedzę na ten temat to się nią podziel, zamiast rzucać oszczerstwa.


Ok będę miał chwil3 to napiszę, ale pytam zamrożona woda też.pijesz bo ma zero kalorii zamiast Zwykłych lodów, przecież to się mija z.celem
......
xBoro.17/08/2019 19:18

Ok będę miał chwil3 to napiszę, ale pytam zamrożona woda też.pijesz bo ma z …Ok będę miał chwil3 to napiszę, ale pytam zamrożona woda też.pijesz bo ma zero kalorii zamiast Zwykłych lodów, przecież to się mija z.celem ......Ale co ma porównanie lodów bez kalorii do piwa które kalorie ma, ale nie ma alkoholu?
Rozumiem że nie widzisz sensu w piciu piwa bez alkoholu, ale nie strasz ludzi że jest w nim pełno chemii.
Chyba że za pełno chemii rozumiesz że każda substancja jest jakąś substancją chemiczną, wtedy się zgodzę. Tylko że w takim wypadku każde alkoholowe piwo jest pełne chemii, a Twój post jest bez sensu.

Niecierpliwie czekam aż znajdziesz chwilę swojego cennego czasu aby uzasadnić swoje twierdzenia o pełni szkodliwej chemii w bezalkoholowym piwie.
Niedługo piwo będzie sprzedawane w naparstkach...
Scr17/08/2019 20:10

Ale co ma porównanie lodów bez kalorii do piwa które kalorie ma, ale nie ma …Ale co ma porównanie lodów bez kalorii do piwa które kalorie ma, ale nie ma alkoholu? Rozumiem że nie widzisz sensu w piciu piwa bez alkoholu, ale nie strasz ludzi że jest w nim pełno chemii.Chyba że za pełno chemii rozumiesz że każda substancja jest jakąś substancją chemiczną, wtedy się zgodzę. Tylko że w takim wypadku każde alkoholowe piwo jest pełne chemii, a Twój post jest bez sensu.Niecierpliwie czekam aż znajdziesz chwilę swojego cennego czasu aby uzasadnić swoje twierdzenia o pełni szkodliwej chemii w bezalkoholowym piwie.


Piwo bezalkoholowe posiada dużo subastacji szkodliwych np
Herbicydy ok 90 % piw bezalkoholowych je posiada...

Nie rozumie jaki jest sens picia piwa bez alkoholu... zamrożona woda jest lodem 0% kalorii to tak samo. ... jak mas ochotę na lody to też jesz zamrożona wode.... to nie ma sensu, no nie w3im jaki jeszcze przykład dac jak masz ochotę na soczystego hamburgera to też jesz kupkę krówki???
Przecież to piwo smakuje jak mocz ....

Zresztą większość piw w sklepach robią z proszku...
W Świętochłowicach jest mały browar piwa są po 10 zł chyba ale czuć prawdziwe piwo i taka ciekawostka można wypić ich z 8 i na drugi dzień nie ma kaca
xBoro.17/08/2019 22:32

Piwo bezalkoholowe posiada dużo subastacji szkodliwych np Herbicydy ok 90 …Piwo bezalkoholowe posiada dużo subastacji szkodliwych np Herbicydy ok 90 % piw bezalkoholowych je posiada...Nie rozumie jaki jest sens picia piwa bez alkoholu... zamrożona woda jest lodem 0% kalorii to tak samo. ... jak mas ochotę na lody to też jesz zamrożona wode.... to nie ma sensu, no nie w3im jaki jeszcze przykład dac jak masz ochotę na soczystego hamburgera to też jesz kupkę krówki??? Przecież to piwo smakuje jak mocz ....Zresztą większość piw w sklepach robią z proszku...W Świętochłowicach jest mały browar piwa są po 10 zł chyba ale czuć prawdziwe piwo i taka ciekawostka można wypić ich z 8 i na drugi dzień nie ma kacaHerbicydy są to pestycydy stosowane w hodowli roślin, więc składników KAŻDEGO piwa, nie tylko bezalkoholowego.
dla przykładu lista piw z zawartością herbicydów (zauważ że to nie są piwa bezalkoholowe - piwa light to są piwa o obniżonej zawartości alkoholu, zazwyczaj około 3%):

– Tsingtao Beer: 49.7 ppb
– Coors Light: 31.1 ppb
– Miller Lite: 29.8 ppb
– Budweiser: 27.0 ppb
– Corona Extra: 25.1 ppb
– Heineken: 20.9 ppb
– Guinness Draught: 20.3 ppb
– Stella Artois: 18.7 ppb
– Ace Perry Hard Cider: 14.5 ppb
– Sierra Nevada Pale Ale: 11.8 ppb
– New Belgium Fat Tire Amber Ale: 11.2 ppb
– Sam Adams New England IPA: 11.0 ppb
– Stella Artois Cidre: 9.1 ppb
– Samuel Smith’s Organic Lager: 5.7 ppb

Więc można powiedzieć że 90% piw ogólnie zawiera herbicydy. Dalej nie rozumiem w czym piwo bezalkoholowe jest bardziej szkodliwe od zwykłego.
Po raz kolejny Ci wytłumaczę że to że piwo jest 0.0% nie oznacza że nie ma kalorii, tylko nie ma alkoholu. A to spora różnica.
Dlatego nie rozumiem porównania do lodów bez kalorii, w których faktycznie słodki smak jest zastępowany zazwyczaj sztucznymi słodzikami, aromatami itd
Po raz kolejny Ci powtórzę,że to że nie rozumiesz jaki jest sens picia piwa bez alkoholu nie oznacza że jest to złe. Niech każdy pije sobie co chce i jak chce. Jedni chcą wypić piwo żeby się nawalić, a inni po prostu lubią sobie wypić piwo bez alkoholu.
Nie wiem, czy piwo bez alkoholu smakuje jak mocz, ponieważ moczu nie próbowałem. Ale skoro Ty tak twierdzisz to uwierzę na słowo.
W dalszym ciągu czekam na ten wywód naukowy, w którym wykażesz, że piwo bezalkoholowe ma pełno szkodliwych substancji, których piwo z alkoholem nie posiada, bo z herbicydami Ci nie pykło.
W Toruniu tez była ta akcja
Scr17/08/2019 23:47

Herbicydy są to pestycydy stosowane w hodowli roślin, więc składników KAŻD …Herbicydy są to pestycydy stosowane w hodowli roślin, więc składników KAŻDEGO piwa, nie tylko bezalkoholowego.dla przykładu lista piw z zawartością herbicydów (zauważ że to nie są piwa bezalkoholowe - piwa light to są piwa o obniżonej zawartości alkoholu, zazwyczaj około 3%):– Tsingtao Beer: 49.7 ppb – Coors Light: 31.1 ppb – Miller Lite: 29.8 ppb – Budweiser: 27.0 ppb – Corona Extra: 25.1 ppb – Heineken: 20.9 ppb – Guinness Draught: 20.3 ppb – Stella Artois: 18.7 ppb – Ace Perry Hard Cider: 14.5 ppb – Sierra Nevada Pale Ale: 11.8 ppb – New Belgium Fat Tire Amber Ale: 11.2 ppb – Sam Adams New England IPA: 11.0 ppb – Stella Artois Cidre: 9.1 ppb – Samuel Smith’s Organic Lager: 5.7 ppbWięc można powiedzieć że 90% piw ogólnie zawiera herbicydy. Dalej nie rozumiem w czym piwo bezalkoholowe jest bardziej szkodliwe od zwykłego.Po raz kolejny Ci wytłumaczę że to że piwo jest 0.0% nie oznacza że nie ma kalorii, tylko nie ma alkoholu. A to spora różnica.Dlatego nie rozumiem porównania do lodów bez kalorii, w których faktycznie słodki smak jest zastępowany zazwyczaj sztucznymi słodzikami, aromatami itdPo raz kolejny Ci powtórzę,że to że nie rozumiesz jaki jest sens picia piwa bez alkoholu nie oznacza że jest to złe. Niech każdy pije sobie co chce i jak chce. Jedni chcą wypić piwo żeby się nawalić, a inni po prostu lubią sobie wypić piwo bez alkoholu. Nie wiem, czy piwo bez alkoholu smakuje jak mocz, ponieważ moczu nie próbowałem. Ale skoro Ty tak twierdzisz to uwierzę na słowo.W dalszym ciągu czekam na ten wywód naukowy, w którym wykażesz, że piwo bezalkoholowe ma pełno szkodliwych substancji, których piwo z alkoholem nie posiada, bo z herbicydami Ci nie pykło.


Widze ze nie rozumiesz podstawowej rzeczy piwo pijesz dlatego że ma alkohol picie zero procent ma taki sam sens jak jedzenie lodow zero kalorii czyli zamrożonej wody mija się z celem, piwa zero procent to wytwór który powoduje raka i jest nie naturalny,

Więc albo jesteś pracownikiem tego pseudo napoju albo lemingiem który zobaczył reklamę i myśli że to fajne pomijam fakt że te piwa smakują jak mocz .... Są ohydne, także pracowniku tego browaru odpuść reklamę tutaj i tak 95 % ludzi uważa piwa bezalkoholowe za syf A to że ktoś weźmie bo za darmo .... no cóż jakby im sikali do ust to pewnie też by dało jakby za darmo .....
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od CzłowiekBełkot. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst