Niestety, ta okazja już wygasła
Darmowy wstęp do Karkonoskiego Parku Narodowego 10 sierpnia
905° Zakończono

Darmowy wstęp do Karkonoskiego Parku Narodowego 10 sierpnia

ZA DARMO8zł
12
sie 9.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jeżeli ktoś jeszcze nie wie, co robić w sobotę :-) Ze stronki:
Dyrekcja Karkonoskiego Parku Narodowego informuje, że 10 sierpnia (Dzień św. Wawrzyńca), jak każdego roku w tym dniu, nie są pobierane opłaty za wstęp na teren Karkonoskiego PN. Przypominamy równocześnie, że w tym dniu obowiązują opłaty z tytułu udostępniania do zwiedzania Wodospadu Kamieńczyka.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

12 Komentarzy
Miejscowi też mają za darmo?
Właśnie dziś wyjeżdżam xD
Orion09/08/2019 15:58

Miejscowi też mają za darmo?Nie ma żadnych wykluczeń. Każdy wchodzi za darmo 10 sierpnia
Moje ulubione góry!
Mieszkańcy mają zawsze za darmo.
O co chodzi z tym udostępnianiem?
Echhh ... czemu dzień przed wrzucasz ?;)
Masz + nie tyle, że za darmo ale za coś co wyciągnie "Janusza z Grażyną oraz Dżesiką i Brajankiem" do zobaczenia piękna przyrody (wprawdzie nie tej prawdziwie dzikiej ale jednak)
A tu dla leniwców "ścieżki edukacyjne" kpnmab.pl/sci…jne
Edytowane przez: "eter" sie 9.
eter09/08/2019 21:00

Echhh ... czemu dzień przed wrzucasz ?;)Masz + nie tyle, że za darmo ale z …Echhh ... czemu dzień przed wrzucasz ?;)Masz + nie tyle, że za darmo ale za coś co wyciągnie "Janusza z Grażyną oraz Dżesiką i Brajankiem" do zobaczenia piękna przyrody (wprawdzie nie tej prawdziwie dzikiej ale jednak) A tu dla leniwców "ścieżki edukacyjne" https://kpnmab.pl/sciezki-edukacyjne


No jak się tylko dowiedziałem to od razu się podzieliłem info, a niestety nie miałem wiedzy z większym wyprzedzeniem...
bananek09/08/2019 21:09

No jak się tylko dowiedziałem to od razu się podzieliłem info, a niestety n …No jak się tylko dowiedziałem to od razu się podzieliłem info, a niestety nie miałem wiedzy z większym wyprzedzeniem...Za rok wrzuć tak z 2-3 tyg wcześniej (bo to chyba cykliczna oferta, albo tak wynika ze strony)
Nie wiem czy to okazja bo normalne rodziny spokojnie stać na bilet a stawiam paczkę czipsów że cały park zapełni tego dnia elektorat słusznej partii.
Ja i tak się wpierd* przez zasieki do tej tajnej bazy wojskowej. Nigdy jeszcze nie płaciłem za wstęp... wiec dla mnie to stała oferta
W sumie spoko, bo normalna cena ( a raczej nienormalna) to 8 PLN. Dodam że wejście w Tatry kosztuje 5 zł, a góry jednak trochę fajniejsze.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst