Darmowy weekend z XCOM 2 na Steamie
193°Zakończono

Darmowy weekend z XCOM 2 na Steamie

11
mar 21.
Po zakończeniu darmowego weekendu gra zniknie z Waszej biblioteki. Będziecie ją jednak mogli kupić z 75% rabatem do poniedziałku, do godziny 19:00.
Aktualizacje społecznościowe
Steam OkazjeSteam steam gifts

Grupy

11 Komentarzy
Dobra gra
Jeżew53 s

Dobra gra


Rewelacyjna, 300h na liczniku i dalej się nie nudzi
Hary_Giewont1 min

Rewelacyjna, 300h na liczniku i dalej się nie nudzi


A pamiętasz Gorky 17?
Jeżew29 min

A pamiętasz Gorky 17?


No ba, co jakiś czas sobie odpalam i przechodzę kolejny raz
Przynęta dla rybki zawsze jest darmowa;)
A ja myślałem że Pilipiuk zmyślił nazwę gry przekręcając nazwę sklepu, a tu się okazuje, że reklamę im strzelił o. O
dobra gra wciaga
Sir_Nathakis1 g, 4 min

A ja myślałem że Pilipiuk zmyślił nazwę gry przekręcając nazwę sklepu, a tu …A ja myślałem że Pilipiuk zmyślił nazwę gry przekręcając nazwę sklepu, a tu się okazuje, że reklamę im strzelił o. O


O czym piszesz?
herezja7 g, 44 min

O czym piszesz?


W cyklu o Jakubie Wędrowyczu był rozdział, w którym dzieciaki grały w xcom 2, a Jakub myślał że ufo na serio najeżdżają ziemię.
Sir_Nathakis1 g, 13 min

W cyklu o Jakubie Wędrowyczu był rozdział, w którym dzieciaki grały w xcom …W cyklu o Jakubie Wędrowyczu był rozdział, w którym dzieciaki grały w xcom 2, a Jakub myślał że ufo na serio najeżdżają ziemię.


Było było. A gra faktycznie do pewnego czasu bardzo wciągająca, aczkolwiek później mocno liniowa. No i czasem zdarzają się dziwne bugi uniemożliwiające przejście dalej (mi np. kiedyś randomowy spawn chosena wywaliło w kwadracie na skraju mapy do którego nie miałem dostępu a sam przeciwnik ruszyć się nie mógł no i niestety ponad godzinna misja od początku, albo stojąc jeden kafelek od przeciwnika twój bohater nie trafia w niego). Dla fanów turowych gier strategicznych świetna pozycja.
kam.kommar 22.

Było było. A gra faktycznie do pewnego czasu bardzo wciągająca, aczkolwiek …Było było. A gra faktycznie do pewnego czasu bardzo wciągająca, aczkolwiek później mocno liniowa. No i czasem zdarzają się dziwne bugi uniemożliwiające przejście dalej (mi np. kiedyś randomowy spawn chosena wywaliło w kwadracie na skraju mapy do którego nie miałem dostępu a sam przeciwnik ruszyć się nie mógł no i niestety ponad godzinna misja od początku, albo stojąc jeden kafelek od przeciwnika twój bohater nie trafia w niego). Dla fanów turowych gier strategicznych świetna pozycja.


2113842-pnLqH.jpgTo jest właśnie część uroku Xcoma
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst