Niestety, ta okazja już wygasła
Darmowy weekend Rainbow Six Siege: PC, X1, PS4
382° Zakończono

Darmowy weekend Rainbow Six Siege: PC, X1, PS4

25
lut 11.
Po raz kolejny z okazji Six Invitational dostępna jest ta super gra za darmo do wypróbowania przez tych, którzy jeszcze nie wiedzą, co tracą (przede wszystkim mnóstwo czasu i życia

Wymagany jest GOLD oraz PS Plus do gry na konsolach.

Terminy poniżej podane już w naszym czasie (CET)
WHEN CAN I PLAY?You can access the Free Weekend during the following times for each platform:

PC: February 14th 18:00 CET - February 17th 21:00 CET.

XBOX ONE: February 14th 09:01 CET - February 18th 08:59 CET.

PLAYSTATION 4: February 14th 14:00 CET - February 18th 14:00 CET.

Linki do pobrania w odpowiednich sklepach (PC Uplay)

Miłego grania
Aktualizacje społecznościowe
Uplay OkazjeUplay vouchery

Grupy

25 Komentarzy
Dodać trzeba że na XO wymagany jest Gold.
djluke3 min

Dodać trzeba że na XO wymagany jest Gold.


Dzieki, dodałem.
djluke11/02/2019 11:41

Dodać trzeba że na XO wymagany jest Gold.


To chyba logiczne, a jak dla kogoś to nie jest, to lepiej niech nie zaczyna grać, bo i gra go przerośnie.
JackWiick11/02/2019 12:23

To chyba logiczne, a jak dla kogoś to nie jest, to lepiej niech nie …To chyba logiczne, a jak dla kogoś to nie jest, to lepiej niech nie zaczyna grać, bo i gra go przerośnie.


Logiczne ponieważ? Jakoś PS Plus nie jest wymagany a też jest niezbędny do multi.
Edytowane przez: "djluke" lut 11.
djluke11/02/2019 12:27

Logiczne ponieważ? Jakoś PS Plus nie jest wymagany a też jest niezbędny do …Logiczne ponieważ? Jakoś PS Plus nie jest wymagany a też jest niezbędny do multi.


Ale przecież jest wymagane: PlayStation Plus membership is required to play online


Ja o tym zapominam, bo mam Golda i wiem doskonale, że zeby grać online na X1 to Gold jest niezbędny. Tylko Switch ma ten wynalazek, że gry F2P nie wymagają ich usługi
14 luty... geniusz zła datę wymyślił.... już to widzę...kochanie dziś nie mogę nigdzie iść, masz tu kasę na kebaba ja zdostanę bo jest weekend za darmo...prawie czuje tą patelnię na swojej głowie :P.
hans.gross11/02/2019 12:46

Ale przecież jest wymagane: PlayStation Plus membership is required to …Ale przecież jest wymagane: PlayStation Plus membership is required to play onlineJa o tym zapominam, bo mam Golda i wiem doskonale, że zeby grać online na X1 to Gold jest niezbędny. Tylko Switch ma ten wynalazek, że gry F2P nie wymagają ich usługi


Teraz zostaje pytanie czy ta gierka to tylko rozwałka online czyli także tryb single. Jeśli tylko online to pełna zgoda (siege w nazwie na to wskazuje), ale jeśli jest też single to jest różnica wymagać do gry online a do gry w ogóle.
Nie śledziłem wszystkich części Tęczowej Szóstki i nie wiem które są tylko multi.
djluke1 min

Teraz zostaje pytanie czy ta gierka to tylko rozwałka online czyli także t …Teraz zostaje pytanie czy ta gierka to tylko rozwałka online czyli także tryb single. Jeśli tylko online to pełna zgoda (siege w nazwie na to wskazuje), ale jeśli jest też single to jest różnica wymagać do gry online a do gry w ogóle.Nie śledziłem wszystkich części Tęczowej Szóstki i nie wiem które są tylko multi.


Ta gra nie ma single. Jest pvp I pve ale nadal z ludźmi
Niby na dłuższą metę ciężko zbiera się na operatorów? Czy dodali HDR dla PS4 (nie zrobili tego jeszcze, niby dla większej liczby klatek)? Co do wcześniejszych weekendów - grało się bardzo fajnie, kwestia też przyzwyczajenia. Jedynie co mnie bolało, to fakt, że operatorzy tej samej jednostki mogli grać przeciwko sobie. Czyli sens terrorystów i antyterrorystów w ogóle mijał się z celem. Jak to teraz wygląda? Brać podstawkę, czy jakieś kompletne edycje? Nie zależy mi na P2W.
Cepulla11/02/2019 15:33

Niby na dłuższą metę ciężko zbiera się na operatorów? Czy dodali HDR dla PS …Niby na dłuższą metę ciężko zbiera się na operatorów? Czy dodali HDR dla PS4 (nie zrobili tego jeszcze, niby dla większej liczby klatek)? Co do wcześniejszych weekendów - grało się bardzo fajnie, kwestia też przyzwyczajenia. Jedynie co mnie bolało, to fakt, że operatorzy tej samej jednostki mogli grać przeciwko sobie. Czyli sens terrorystów i antyterrorystów w ogóle mijał się z celem. Jak to teraz wygląda? Brać podstawkę, czy jakieś kompletne edycje? Nie zależy mi na P2W.


Wersja na PS4 to standard. Chyba, że masz dużo kasy, to jakąś, która daje starych operatorów. Dostajesz teraz podstawowych opeatorów za free - musisz tylko uzbierać na nowych, to jest 25k za jednego, co trochę trwa. Ale starymi nadal się bardzo dobrze grać. I nie ma tu P2W.
hans.gross26 min

Wersja na PS4 to standard. Chyba, że masz dużo kasy, to jakąś, która daje s …Wersja na PS4 to standard. Chyba, że masz dużo kasy, to jakąś, która daje starych operatorów. Dostajesz teraz podstawowych opeatorów za free - musisz tylko uzbierać na nowych, to jest 25k za jednego, co trochę trwa. Ale starymi nadal się bardzo dobrze grać. I nie ma tu P2W.No i super ! Najważniejsze w takim razie, że nie ma przepaści, że ktoś chce pograć dla przyjemności, a ktoś to psuje kupując sobie wygraną.
Edytowane przez: "Cepulla" lut 11.
IMO nudna gra
Shuryu8 min

IMO nudna gra


Ci którzy nie wiedzą tego mogą to za darmo sprawdzić
s3phot3 g, 19 min

14 luty... geniusz zła datę wymyślił.... już to widzę...kochanie dziś nie m …14 luty... geniusz zła datę wymyślił.... już to widzę...kochanie dziś nie mogę nigdzie iść, masz tu kasę na kebaba ja zdostanę bo jest weekend za darmo...prawie czuje tą patelnię na swojej głowie :P.Z drugiej strony, single będą zadowolone
Dobra gra ?
To najlepszy fps na konsolach ale nie jest łatwy do ogarnięcia. 30% aim 30 % znajomość map 30 % taktyka i teamplay a 10 % szczęści.
Edytowane przez: "lukasz.gonzopolska" lut 11.
sebadobrychłopaklut 11.

Dobra gra ?


Gierka miód. Oczywiście jak poznasz zasady gry i cechy operatorów. Inaczej wyzywanie od noobów gwarantowane za chociażby nie zablokowanie dronów Mutem na czas (nie takie proste jak się wydaje) czy wybranie Tatchanki (serio nie graj nim). Czasem gierka bywa porównywana niesłusznie do CS:GO. O ile w CS'ie liczy się wyłącznie dobra kontrola odrzutu to tutaj nawet nie umiejąc strzelać można wygrać rundę (mata Frost lub nawet pułapka Kapkana). Polecam podszkolić się na Operacjach i Samotnych Terrohuntach. Grę wyrwałem w edycji z podstawowymi operatorami za 24zł razem z poprzednimi R6 ale za po dłuższym czasie spędzonym z grą dałbym i dwa razy tyle.
sprawdzimy moze kupie potem
ja wole super ekstra wypasione i niestandardowe mega hiper akcje w counter strajku. Tam dopiero trzeba się nagłówkować.
Sprawdzimy...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst