darmowy starter sieci wRodzinie
332°Zakończono

darmowy starter sieci wRodzinie

26
lut 27. 2016
Sieć wRodzinie (nie mylić z siecią "w naszej Rodzinie") oferuje darmowe startery. Operatorem tej sieci jest firma Aero2 znana z darmowego dostępu do internetu. Jeśli ktoś nie ma jeszcze startera tej sieci, teraz ma okazję dołączyć go do swojej kolekcji. Jak można się zorientować z ich strony internetowej sieć ta kieruje swoją ofertę głównie dla osób starszych. Zamówionym starterem można więc obdarować naszą kochaną babcię lub kochanego dziadka:-)
Jedna osoba może zamówić jeden starter.

W skrócie:
konto ważne przez 24 miesiące od aktywacji startera (wykonanie pierwszego połączenia) - na darmowym starterze znajduje się kwota 1 zł, więc uzyskanie 2-letniej ważności konta będzie możliwe nawet bez doładowania, a więc całkowicie bezpłatnie można odbierać połączenia przez całe 2 lata
połączenia do wszystkich sieci - 20 gr za minutę
SMS do wszystkich sieci - 10 gr

Strona internetowa: wrodzinie.com.pl/ - na tej stronie można doładować swój numer drogą elektroniczną (kwota minimalna doładowania wynosi 10 zł).Aktualizacje społecznościowe
Urządzenia mobilne
26 Komentarzy
A moja babcia ma w Virgin, pakiet nielimitowanych rozmów za 19zł i to jej w zupelności wystarcza plus ewentualnie 30 sms-ów z pakietu freemium jak potrzebuje
Polecam. TW Zeg xD
Rzeczywiście Virgin lub Nju Mobile wypada lepiej, ale jak ktoś mało dzwoni i wysyła SMS oraz nie używa internetu (lub tylko przez WIFI) to dobra oferta, bo 24 miesiące jest aktywna karta i można bez problemu doładowywać np. co kilka miesięcy (jak zabraknie środków) lub co 2 lata (żeby tylko przedłużyć ważność numeru)
Avatar
Usunięty5246
Nie wczytywałem się w regulaminy, ale zapaliła mi się czerwona lampka przy "tikach" gdy zamawiamy starter :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Aero 2 Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 61A, 04-028 Warszawa swoich danych osobowych w celu wysyłki zamówionej Karty SIM wRodzinie.*

Oświadczam, iż zostałem poinformowany o uprawnieniu do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od jej zawarcia, o skutkach odstąpienia oraz został mi udostępniony wzór formularza odstąpienia od umowy.*

Wyrażam zgodę na rozpoczęcie wykonywania usług przed upływem terminu do odstąpienia od umowy oraz oświadczam, iż zostałem poinformowany o utracie prawa do odstąpienia od umowy po jej wykonaniu.*

Oświadczam iż otrzymałem/łam i zapoznałem/łam się z Regulaminem Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych przez Aero 2 Sp. z o.o. dla Użytkowników wRodzinie, Regulaminem i Cennikiem Oferty promocyjnej "Nowa taryfa wRodzinie" oraz Regulaminem Oferty promocyjnej "Starter + Dostawa = 0 zł" i akceptuję ich postanowienia*

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Aero2, w tym o ofertach promocyjnych, produktach, usługach i konkursach środkami komunikacji elektronicznej.


I teraz pytanie --> jaką umowę mają na myśli przy prepaidowym starterze?


wojciech.zawadzkilut 27. 2016

I teraz pytanie -- jaką umowę mają na myśli przy prepaidowym starterze? I teraz pytanie --> jaką umowę mają na myśli przy prepaidowym starterze?


korzystając z karty prepaid u każdego operatora zawierasz umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych. Każda umowa ma swój regulamin, w którym określane są warunki korzystania z usługi, proces reklamacyjny, itd. Bez zawarcia takiej umowy nikt nie jest w stanie świadczyć ci usług - wystarczy zapoznać się z regulaminem i zweryfikować, czy przedstawione w nim warunki są dla ciebie korzystne.
Avatar
Usunięty5246
Cabrolut 27. 2016

korzystając z karty prepaid u każdego operatora zawierasz umowę o św … korzystając z karty prepaid u każdego operatora zawierasz umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych. Każda umowa ma swój regulamin, w którym określane są warunki korzystania z usługi, proces reklamacyjny, itd. Bez zawarcia takiej umowy nikt nie jest w stanie świadczyć ci usług - wystarczy zapoznać się z regulaminem i zweryfikować, czy przedstawione w nim warunki są dla ciebie korzystne.


Czyli chcesz powiedzieć, że kupując starter w kiosku takiej zgody nie zawieram ? (przecież niczego nie podpisuje). A tutaj mi każą... Nie jestem pewien, ale Play przy zamawianiu starterów nie miał takiego zapisu.
wojciech.zawadzkilut 27. 2016

Czyli chcesz powiedzieć, że kupując starter w kiosku takiej zgody nie za … Czyli chcesz powiedzieć, że kupując starter w kiosku takiej zgody nie zawieram ? (przecież niczego nie podpisuje). A tutaj mi karzą... Nie jestem pewien, ale Play przy zamawianiu starterów nie miał takiego zapisu.


Nikt nie karze ci nic podpisywać, jednak każdy operator musi na jakiś warunkach świadczyć ci usługę. Przecież ktoś musi określić, jak długo po doładowaniu jest ważne konto, kiedy numer zostaje zdezaktywowany, etc.
Zgodnie z UKE - znalazłem na szybko zdanie,. które objaśnia twoje wątpliwości: "Zawarciem umowy o świadczenie usług przedpłaconych nie jest podpisanie umowy z operatorem telekomunikacyjnym, lecz sama czynność faktyczna, tzn. doładowanie konta i rozpoczęcie korzystania z usług. Przed zawarciem umowy należy zapoznać się z regulaminem świadczenia usług oraz z cennikiem. Poprzez rozpoczęcie korzystania z usług wyrażamy bowiem zgodę na wszystkie zapisy, jakie się w nich znajdują."
Avatar
Usunięty5246
Cabrolut 27. 2016

Nikt nie karze ci nic podpisywać, jednak każdy operator musi na jakiś wa … Nikt nie karze ci nic podpisywać, jednak każdy operator musi na jakiś warunkach świadczyć ci usługę.Zgodnie z UKE - znalazłem na szybko zdanie,. które objaśnia twoje wątpliwości: "Zawarciem umowy o świadczenie usług przedpłaconych nie jest podpisanie umowy z operatorem telekomunikacyjnym, lecz sama czynność faktyczna, tzn. doładowanie konta i rozpoczęcie korzystania z usług. Przed zawarciem umowy należy zapoznać się z regulaminem świadczenia usług oraz z cennikiem. Poprzez rozpoczęcie korzystania z usług wyrażamy bowiem zgodę na wszystkie zapisy, jakie się w nich znajdują."


Rozwiałeś moje wątpliwości, Dziękuję
wojciech.zawadzkilut 27. 2016

Rozwiałeś moje wątpliwości, Dziękuję


tutaj link KILK, gdzie w bardziej "ludzki" sposób objaśniają zasady korzystania z prepaid. Nikt nikomu nie karze czytać odpowiednich ustaw. Pozdrawiam!
sherlocklut 27. 2016

Rzeczywiście Virgin lub Nju Mobile wypada lepiej, ale jak ktoś mało dzwoni …Rzeczywiście Virgin lub Nju Mobile wypada lepiej, ale jak ktoś mało dzwoni i wysyła SMS oraz nie używa internetu (lub tylko przez WIFI) to dobra oferta, bo 24 miesiące jest aktywna karta i można bez problemu doładowywać np. co kilka miesięcy (jak zabraknie środków) lub co 2 lata (żeby tylko przedłużyć ważność numeru)


No! A jak ktos jeszcze ma VM na taryfie sprzed 2012 roku (tak jak ja) to ma koszt jednej minuty 13gr i koszt 1sms 8gr. Do tego za kazdym razem bonus w postaci doładowania 50% do kazdego doładowania.
Avatar
Usunięty5246
Santarlut 27. 2016

@wojciech.zawadzki @Cabro "karzą"Ale język ojczysty to szanujcie.


Dzięki . Człowiek uczy się całe życie. Widać co robiłem na lekcjach, hehe..
babazbrodalut 27. 2016

No! A jak ktos jeszcze ma VM na taryfie sprzed 2012 roku (tak jak ja) to … No! A jak ktos jeszcze ma VM na taryfie sprzed 2012 roku (tak jak ja) to ma koszt jednej minuty 13gr i koszt 1sms 8gr. Do tego za kazdym razem bonus w postaci doładowania 50% do kazdego doładowania.


Ja te "darmowe" startery zawsze zamawiam na zapas, aby mieć jakiś numer kiedy potrzeba anonimowości, albo nie można wykonać przykładowo kilku przelewów przy pomocy jednego numeru. Dlatego ode mnie plusik za ofertę
Zbanowany
pierwsza myśl to skojarzenie z tym śmieciem z Torunia
czy startery maja jakosc waznosc?
odpowiadam lazan: mają ważność
bla107lut 27. 2016

odpowiadam lazan: mają ważnośćjaka?
Autor
jak wynika ze strony promocji po każdym doładowaniu (i od chwili aktywacji startera) konto jest ważne przez 24 miesiące, więc to chyba największa zaleta tej sieci
SMS 10GR za minutę, dobra cena
Autor
dzięki za zwrócenie uwagi, poprawione
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy