Darmowy starter Red Bull Mobile z darmową przesyłką i 1GB Internetu @ Play
88°Zakończono

Darmowy starter Red Bull Mobile z darmową przesyłką i 1GB Internetu @ Play

Pepper 10
sie 12. 2015lip 20. 2015
Na stronie operatora Play możecie zamówić darmowy starter z Internetem LTE 1GB za darmo.
Aby otrzymać starter Red Bull Mobile, należy na stronie promocji podać adres, na który zostanie przesłany starter. Starter Red Bull Mobile jest darmowy i przesyłka również jest bezpłatna.

Na jeden adres można zamówić maksymalnie 3 zestawy startowe poprzez tą stronę oraz 1 zestaw na tej stronie.

Wartość startera - 3zł. Oznacza to, że wraz ze starterem otrzymujecie 3zł do wykorzystania na dowolne usługi telekomunikacyjne w okresie 10dni od dnia aktywacji. Natomiast połączenia przychodzące odbierać można będzie przez kolejne 70dni.
Dodatkowo, w ciągu 24 godzin od aktywacji, otrzymujecie darmowy pakiet danych 1GB do wykorzystania przez 10dni, z dziennym limitem 100MB.10 Komentarzy

Najlepszą ofertę na kartę która przebija abonamentowe jest samo odnawialny pakiet w VirginMobile w cenie 29zł
w cenie a raczej za samo doładowanie 19złotymi najlepszą ofertę mają MobileVikings.

KONIEC

z drugiej wystarczy podaj inny mail i zgloszenie idzie

Pepper

Z trzeciej w NJU za 48zł na dwa numery jest też nielimitowane wszystko +2GB, a jest ten komfort, że jak się wyjedzie za granice, to nie wyskoczy komunikat o braku środków

@Kaban z tego co wiem nju podniosło limit do 5gb internetu.

Za to po powrocie przyjdzie słony rachunek

Pepper

@wordlord Tak, wiem - jak pisałem komentarz te kilka tygodni temu jeszcze chyba nie podali tej informacji. Mnie to cieszy - przynajmniej bezstresowo będę mógł słuchać muzyki ze Spotify/YouTuba a w razie konieczności zrobię router telefonu i będzie można korzystać z sieci wygodnie na laptopie.

@Roswell Czasem są sytuacje niezależne od nas i trzeba przeboleć...Mój niechlubny rekord to rachunek prawie 700zł za rozmowy z Azji - ale sprawa wyższa, a przy Virgin 'wrazieco' takiej możliwości (jeszcze) nie ma.

A jak z zasięgiem w Virgin? Wczoraj dzwonił do mnie konsultant Play w sprawie przedłużenia umowy i stwierdził ze w VM nie bede miał zasięgu bo działają w roamingu. Ale ofertę maja 2x lepsza wiec jestem ciekaw jak to jest naprawdę.

@Łukaszmi VM ma lepszy zasięg od Play, sam byłem zdziwiony

@Hub99ert dzięki, tak mi sie właśnie wydaje ze to taka marketingowa ściema. Sprawdzałem ostatnie komentarze VM na fb i jakoś nie widać narzekania o braku zasięgu.

Pepper

@Łukaszmi - jeśli jakaś sieć działa w roamingach innej na terenie kraju, to automatycznie ma lepszy zasięg, bo łapie z różnych nadajników. Tak mi się wydaje przynajmniej.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst