Darmowy starter MTX Connect
161°Zakończono

Darmowy starter MTX Connect

22
kwi 1. 2016
Aktualizacje społecznościowe
To już kolejna oferta darmowej karty SIM w ciągu kilku miesięcy. Tym razem można zamówić kartę SIM u zagranicznego operatora komórkowego.

MTX Connect to operator komórkowy, który specjalizuje się w pakietowych transmisjach danych, głównie dla branży turystycznej. MTX oferuje zasięg w całej Unii Europejskiej za pośrednictwem różnorodnych sieci w cenach porównywalnych do sieci lokalnej danych SIM. Główna siedziba operatora znajduje się w Luksemburgu. Swoje biura MTX posiada także w Rosji, na Cyprze i Ukrainie oraz w Hong Kongu.

Ceny dostępu do internetu wyglądają bardzo atrakcyjnie. Za pobranie 100 MB przyjdzie nam zapłacić 3,5 EUR. Pakiet nielimitowanego pobierania przez 24h kosztuje 9,99 EUR.

Zasięg operatora MTX obejmuje teren niemal całej Europy oraz Turcję. Sieć się rozwija i regularnie powiększa swój zasięg działania. Niewątpliwą zaletą MTX jest to, że podczas podróży nie ma potrzeby wymieniania karty SIM ani włączania roamingu. Transmisja domyślnie działa w każdym kraju Unii Europejskiej (i nie tylko).

W celu zamówienia darmowej karty SIM u operatora MTX Connect wystarczy przejść na dedykowaną stronę i kliknąć przycisk „Get free SIM card”. Należy wówczas wypełnić formularz zamówienia zestawu startowego. Należy podać swoje dane adresowe, adres e-mail oraz kraj wysyłki (Poland).

Darmowa karta SIM zostanie przesłana pocztą. Wysyłka jest za darmo, a czas oczekiwania na starter to od 1 do 3 tygodni.


Grupy

22 Komentarze
Informacje wpisane..
3.5 Ojro za 100 MB to dla polaka jakaś okazja nie jest.....
W Orange jest pakiet 200 MB na 24 h za 2zł.... 15 zł za 100 MB w MTX jest ceną śmieszną.
krzjnakwi 1. 2016

3.5 Ojro za 100 MB to dla polaka jakaś okazja nie jest.....W Orange jest …3.5 Ojro za 100 MB to dla polaka jakaś okazja nie jest.....W Orange jest pakiet 200 MB na 24 h za 2zł.... 15 zł za 100 MB w MTX jest ceną śmieszną.


@krzjna nie wydaje mi się żeby ten pakiet w orange działał w całej europie? a tu mówimy o internecie który zasięg ma praktycznie w całej europie. raczej nie jest to oferta dla ciebie skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to raczej poza granice kraju nie ruszysz się za daleko a zdziwiłbyś się że w Polsce chyba najtańszy internet mobilny w europie więc w innych krajach taka opcja wygląda bardzo dobrze albo dla kogoś kto dużo się przemieszcza po europie
SIekierakwi 1. 2016

@krzjna nie wydaje mi się żeby ten pakiet w orange działał w całej euro … @krzjna nie wydaje mi się żeby ten pakiet w orange działał w całej europie? a tu mówimy o internecie który zasięg ma praktycznie w całej europie. raczej nie jest to oferta dla ciebie skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to raczej poza granice kraju nie ruszysz się za daleko a zdziwiłbyś się że w Polsce chyba najtańszy internet mobilny w europie więc w innych krajach taka opcja wygląda bardzo dobrze albo dla kogoś kto dużo się przemieszcza po europieTja, masz rację. Ja w mojej piwnicy nie potrzebuję międzynarodowego neta. Oferta dobra dla włóczykijów.
we wrześniu podróżując po Europie zapłaciłem za pakiet 2gb do telefonu w T-Mobile 99zł. W zupełności wystarczał na miesiąc podróży internet działał w 7 krajach UE oraz w Norwegii bezproblemowo. wydaje mi się że oferta dalej istnieje. Polecam alternatywe
Często podróżuję po Europie. I nigdy nie płacą więcej niż 10 euro za 1-2 GB.
Polecam Lycamobile.
Po prostu biorę (Lotnisko Chopina, lub biurze w Warszawie) darmową kartę SIM tego kraju, w którym podróżuję.SIekierakwi 1. 2016

@krzjna nie wydaje mi się żeby ten pakiet w orange działał w całej euro … @krzjna nie wydaje mi się żeby ten pakiet w orange działał w całej europie? a tu mówimy o internecie który zasięg ma praktycznie w całej europie. raczej nie jest to oferta dla ciebie skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to raczej poza granice kraju nie ruszysz się za daleko a zdziwiłbyś się że w Polsce chyba najtańszy internet mobilny w europie więc w innych krajach taka opcja wygląda bardzo dobrze albo dla kogoś kto dużo się przemieszcza po europie

Teraz w Orange jest 300MB za 15zl na 7dni, w całej Unii, w maju wraz z obnizeniem roamingu pewnie w innych sieciach pojawią sie podobne pakiety.
47280-Nah7k.jpg
No dobra, ale gdzie jest ten darmowy starter? Na początku marca przestali wysyłać za darmo - do PL żądają 5 euro. Śledzę takie oferty od pół roku i MTX miałem w tabeli jdtech.pl/201…tml od października, aż zaczęli prosić o kasę. Jest w historii u mnie W tej chwili z zagranicznych wysyłają do Polski za darmo (to znaczy faktycznie bez żadnych opłat) tylko O2 i giff gaff.
Rexkwi 2. 2016

Często podróżuję po Europie. I nigdy nie płacą więcej niż 10 euro za 1-2 GB …Często podróżuję po Europie. I nigdy nie płacą więcej niż 10 euro za 1-2 GB. Polecam Lycamobile.Po prostu biorę (Lotnisko Chopina, lub biurze w Warszawie) darmową kartę SIM tego kraju, w którym podróżuję.


Tylko że to jest oferta, która ma działać w kilku krajach. Wiadomo, że jeśli podróżuję się do jednego kraju, to tak naprawdę internet można zdobyć za grosze. Np niemcy bez problemu 5 Euro za kilka Gigabajtów, w Chorwacji da się kupić za 50 kun (~25zł) nielimitowany internet na 2 tygodnie, tak naprawdę w każdym kraju są tanie oferty na SIM+Internet. Tutaj mamy ofertę, która daje możliwość korzystania z internetu we wszystkich krajach UE i w tym wypadku będzie to bardziej opłacalne niż kupowanie karty i internetu do każdego z krajów. Lycamobile raczej nie oferuję pakietów na internet do kilku krajów, z tego co mi wiadomo.
jdaneckikwi 3. 2016

No dobra, ale gdzie jest ten darmowy starter? Na początku marca przestali …No dobra, ale gdzie jest ten darmowy starter? Na początku marca przestali wysyłać za darmo - do PL żądają 5 euro. Śledzę takie oferty od pół roku i MTX miałem w tabeli http://jdtech.pl/2015/07/darmowe-startery-operatorow-komorkowych.html od października, aż zaczęli prosić o kasę. Jest w historii u mnie W tej chwili z zagranicznych wysyłają do Polski za darmo (to znaczy faktycznie bez żadnych opłat) tylko O2 i giff gaff.


Ja zamówiłem, podając numer karty Miles&More. Nie prosiło o żadną płatność, wyświetliło się że moje zamówienie zostało przyjęte i wkrótce zostanie wysłane. Ale nie sprawdzałem dokładnie tematu, ciekawe czy dojdzie?
Faktycznie, przyjmują zamówienia także bez numeru karty i nie żądają kasy - na podstawowej stronie MTXa chcą 5€ za kartę.
Autor
jdaneckikwi 3. 2016

Faktycznie, przyjmują zamówienia także bez numeru karty i nie żądają kasy - …Faktycznie, przyjmują zamówienia także bez numeru karty i nie żądają kasy - na podstawowej stronie MTXa chcą 5€ za kartę.


Sprawdzałem wcześniej, dlatego dodałem.
Zbanowany
Rexkwi 2. 2016

Często podróżuję po Europie. I nigdy nie płacą więcej niż 10 euro za 1-2 GB …Często podróżuję po Europie. I nigdy nie płacą więcej niż 10 euro za 1-2 GB. Polecam Lycamobile.Po prostu biorę (Lotnisko Chopina, lub biurze w Warszawie) darmową kartę SIM tego kraju, w którym podróżuję.

​ tak? I np we Włoszech lub Hiszpanii tracisz czas na szukanie punktu gdzie się ja rejestruje?
Zbanowany
fusieleckwi 3. 2016

Tylko że to jest oferta, która ma działać w kilku krajach. Wiadomo, że jeś … Tylko że to jest oferta, która ma działać w kilku krajach. Wiadomo, że jeśli podróżuję się do jednego kraju, to tak naprawdę internet można zdobyć za grosze. Np niemcy bez problemu 5 Euro za kilka Gigabajtów, w Chorwacji da się kupić za 50 kun (~25zł) nielimitowany internet na 2 tygodnie, tak naprawdę w każdym kraju są tanie oferty na SIM+Internet. Tutaj mamy ofertę, która daje możliwość korzystania z internetu we wszystkich krajach UE i w tym wypadku będzie to bardziej opłacalne niż kupowanie karty i internetu do każdego z krajów. Lycamobile raczej nie oferuję pakietów na internet do kilku krajów, z tego co mi wiadomo.

​ ile ważny jest ten pakiet 100mb?
anna666kwi 9. 2016

​ tak? I np we Włoszech lub Hiszpanii tracisz czas na szukanie punktu gd … ​ tak? I np we Włoszech lub Hiszpanii tracisz czas na szukanie punktu gdzie się ja rejestruje?Ostatni raz był w Maladze.
Zarejestrowałem SIM na poczcie.
Nic skomplikowanego
Również za kwotę 1-2 euro robią to firmy sprzedający karty SIM.
Jest ich wiele w obszarach turystycznych.Zbanowany
wcale nie za dużo, sprawdzone w Hiszpanii. mało który chce zarejestrować lajke
anna666kwi 9. 2016

​ ile ważny jest ten pakiet 100mb?


nie pisałem o pakiecie 100mb?
Karta dziś doszła z Luxemburga!
ja też otrzymałem dziś kartę, ma ona coś na start?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst