Darmowy starter @ Mobile Vikings
349°Zakończono

Darmowy starter @ Mobile Vikings

Pepper 27
maj 9. 2016
Mobile Vikings rozdaje darmowe startery.

Jeśli ktoś potrzebuje dodatkowego numeru za darmo - przed wprowadzeniem regulacji w grudniu 2016 roku, warto zamówić

Starter jest niestety pusty (saldo 0zł). Dostawa pocztą jest także bezpłatna.


20696.jpg
Aktualizacje społecznościowe
27 Komentarzy
I tak będzie trzeba rejestrować te startery bez znaczenia czy zakupi się przed wprowadzeniem ustawy czy też po.
W drugim kroku jest do zapłaty 24zł.
@sag
Jak się nie potrafi poprawnie zaznaczyć pola to trzeba płacić.
sagmaj 9. 2016

W drugim kroku jest do zapłaty 24zł.


Kliknij kolego w bezpłatny starter
"przed wprowadzeniem regulacji w grudniu 2016 roku, warto zamówić"


Aby zamówić ten starter od Virgin należy podać już swoje dane osobowe do jego rejestracji, więc o czym ty piszesz?
@pepper01

Rejestracji dokonuje się w salonie operatora okazując dowód osobisty.
Autor Pepper
@pepper01 Do mnie przychodzą startery na Jana Kowalskiego i tymczasowy adres zamieszkania.
@sag

Najpierw musisz kliknąć w DARMOWY STARTER, a niżej 0 ZŁ. Ta, jak jest pokazane na screenie.
michael.michalskimaj 9. 2016

@pepper01 Rejestracji dokonuje się w salonie operatora okazując dowód os …@pepper01 Rejestracji dokonuje się w salonie operatora okazując dowód osobisty.Aby zamówić starter i tak już podajesz wszystkie dane osobowe, brakuje tylko nr PESEL, ale skoro już podałeś imię nazwisko, dokładny adres zamieszkania oraz DATĘ URODZENIA, to i tak już jest zbędny operatorowi, gdyż już kartę masz zarejestrowaną przed wysyłką :P
@pepper01

Nie, bo możesz podać dowolne dane, które nie są weryfikowane. Możesz napisać Geralt z Rivii i swój adres, a datę urodzin zmyślić, a starter dojdzie. Czy to według Ciebie jest starter zarejestrowany na Wiedźmina? Okazując dowód jest 99% szans, że dane są prawdziwe.
pepper01maj 9. 2016

Aby zamówić starter i tak już podajesz wszystkie dane osobowe, brakuje ty … Aby zamówić starter i tak już podajesz wszystkie dane osobowe, brakuje tylko nr PESEL, ale skoro już podałeś imię nazwisko, dokładny adres zamieszkania oraz DATĘ URODZENIA, to i tak już jest zbędny operatorowi, gdyż już kartę masz zarejestrowaną przed wysyłką :PTo nie jest rejestracja karty. Operator musi mieć wniosek podpisany przez ciebie, w tym numer PESEL/nr dowodu osobistego. Rejestracja poprzez wysłanie wniosku pocztą podpisanego.
Z jednej z poprzednich promocji - z MTXa, doszły niedawno do mnie 3 sztuki Po miesiącu, prosto z Luxemburga Z kolei z Playa i T-Mobile nie doszła żadna.
Zobaczymy czy stąd dojdą.
sagmaj 9. 2016

W drugim kroku jest do zapłaty 24zł.

​miałem to samo, kliknij Bezpłatny starter i przy drugiej kropce jeszczr raz 0zł BEZPŁATNY STARTER, tak jak na screenie.
Po aktywowaniu konta wskakuje w Panelu wylosowany numer, nawet fajny mi przypisani
SEOmaj 9. 2016

Po aktywowaniu konta wskakuje w Panelu wylosowany numer, nawet fajny mi …Po aktywowaniu konta wskakuje w Panelu wylosowany numer, nawet fajny mi przypisani


to nie jest losowy,tylko jest przydzielany w kolejności zamówienia, jak zamówisz dwa po sobie to będziesz miał dwa numery po sobie.
SEOmaj 9. 2016

To nie jest rejestracja karty. Operator musi mieć wniosek podpisany przez … To nie jest rejestracja karty. Operator musi mieć wniosek podpisany przez ciebie, w tym numer PESEL/nr dowodu osobistego. Rejestracja poprzez wysłanie wniosku pocztą podpisanego.


aby zarejestrować numer wystarczy podać dane w profilu na stronie Mobile Vikings oraz do każdego numeru dopisać numer dowodu. Wiem że to wystarczy bo przenosiłem od nich numer i nie musiałem nic do nich dosyłać.
michael.michalskimaj 9. 2016

@pepper01 Nie, bo możesz podać dowolne dane, które nie są weryfikowane. Moż …@pepper01 Nie, bo możesz podać dowolne dane, które nie są weryfikowane. Możesz napisać Geralt z Rivii i swój adres, a datę urodzin zmyślić, a starter dojdzie. Czy to według Ciebie jest starter zarejestrowany na Wiedźmina? Okazując dowód jest 99% szans, że dane są prawdziwe.Jak sam wspomniałeś - musisz podać prawdziwe dane osobowe (czy wszystkie czy część to już co innego, ale będą to dane osobowe), inaczej startera nie otrzymasz. Nie wiem dlaczego nadal upierasz się, że nie jest to weryfikacją, a przecież wysyłka jest jedną z form weryfikacji poprawności danych. Możesz się cieszyć, że np. zmyślisz adres i wpiszesz Kazachstan lub trzecia planeta od słońca, ale co z tego skoro startera wtedy nie odbierzesz? :P
Dodatkowo jeżeli podasz inne błędne dane teraz to za pół roku nie dokonasz przymusowej rejestracji tej karty, więc i tak głupota twoja wyjdzie bardzo szybko.
pepper01maj 10. 2016

Jak sam wspomniałeś - musisz podać prawdziwe dane osobowe (czy wszystkie c … Jak sam wspomniałeś - musisz podać prawdziwe dane osobowe (czy wszystkie czy część to już co innego, ale będą to dane osobowe), inaczej startera nie otrzymasz. Nie wiem dlaczego nadal upierasz się, że nie jest to weryfikacją, a przecież wysyłka jest jedną z form weryfikacji poprawności danych. Możesz się cieszyć, że np. zmyślisz adres i wpiszesz Kazachstan lub trzecia planeta od słońca, ale co z tego skoro startera wtedy nie odbierzesz? :PDodatkowo jeżeli podasz inne błędne dane teraz to za pół roku nie dokonasz przymusowej rejestracji tej karty, więc i tak głupota twoja wyjdzie bardzo szybko.

​ Żeby otrzymać starter możesz podać dowolne dane. Prawdziwa musi być tylko nazwa i numer ulicy. Starter może zarejestrować dowolna osoba posiadająca dowód osobisty lub paszport. Dane które podałeś przy wysyłce nie mają żadnego znaczenia. Dalej czegoś nie rozumiesz?
michael.michalskimaj 10. 2016

​ Żeby otrzymać starter możesz podać dowolne dane. Prawdziwa musi być tylk … ​ Żeby otrzymać starter możesz podać dowolne dane. Prawdziwa musi być tylko nazwa i numer ulicy. Starter może zarejestrować dowolna osoba posiadająca dowód osobisty lub paszport. Dane które podałeś przy wysyłce nie mają żadnego znaczenia. Dalej czegoś nie rozumiesz?


Widzę że nie rozumiesz dalej ty: musisz podać swoje dane osobowe: bo inaczej nie dojdzie do ciebie starter, a czy wpiszesz część z nich prawdziwych, czy drugą część to NADAL MUSISZ PODAĆ PRZYNAJMNIEJ CZĘŚĆ Z NICH PRAWDZIWYCH bo na księżycu startera nie odbierzesz, a zgodnie z prawem listonosz nie może ci również wydać poleconej przesyłki z kartą sim na inne dane niż się legitymujesz.
@pepper01

Starter jest wysyłany przesyłką ekonomiczną (nie poleconą). Czego Ty nie rozumiesz?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy