Darmowy przejazd nawet do 70 zł @mytaxi
72°Zakończono

Darmowy przejazd nawet do 70 zł @mytaxi

3
paź 19. 2015
Darmowy przejazd nawet do 70 zł.Aby z niego skorzystać:
Otwórz mytaxiKliknij w symbol Menu, a potem przycisk „Płać przez Aplikację”dodaj Sposób Płatności (karta Visa, Mastercard lub PayPal)Kliknij przycisk „Kod Promocyjny“Kliknij symbol „+“ i wpisz kod**:

nowy15

Aby zrealizować darmowy kurs koniecznie zamów taksówkę z opcją „Płać przez Aplikację“ (musisz dodać kartę Visa, Mastercard lub konto PayPal). Opłata zostanie anulowana automatycznie o ile nie przekroczy 70 zł. Voucher możesz wykorzystać do 31 października 2015.

P.S. Promocja skierowana jest do pasażerów indywidualnych płacących dodaną w aplikacji kartą Visa, Mastercard lub kontem PayPal i nie dotyczy kont firmowych. Promocja obowiązuje wyłącznie dla kursów, których cena nie przekracza 200 zł.

** Warunki: Ten Kod Promocyjny jest ważny do 31.10.2015 i może zostać użyty tylko podczas pierwszego kursu z Płatnością przez Aplikację na terenie Polski. Kod Promocyjny zostanie dołączony do konta użytkownika. Niewykorzystana reszta straci ważność. JEDEN KOD PROMOCYJNY MOŻE ZOSTAĆ WYKORZYSTANY PRZEZ JEDNEGO UŻYTKOWNIKA w Polsce. Odsprzedaż zabroniona. Szczegółowe warunki wykorzystania Kodów Promocyjnych dostępne są na mytaxi.com

3 Komentarze

Pepper

MyTaxi ruszyło już gdzieś poza Warszawą?

KabanPaź 19. 2015

MyTaxi ruszyło już gdzieś poza Warszawą?w Krakowie

Taksówkę zamówię prze aplikację w domu (mam wifi). Czy muszę mieć internet w komórce jak wysiadam z taksówki?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy