Niestety, ta okazja już wygasła
DARMOWY MIESIĄC W TIDAL ZA WYPEŁNIENIE ANKIETY
-85° Zakończono

DARMOWY MIESIĄC W TIDAL ZA WYPEŁNIENIE ANKIETY

TIDAL Okazje
16
-85° Zakończono
DARMOWY MIESIĄC W TIDAL ZA WYPEŁNIENIE ANKIETY
kwi 16. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Po zrezygnowania z subskrypcji za 4zl dostałem maila z ankietą, która zapewnia dodatkow miesiąc za darmo
Aktualizacje społecznościowe
TIDAL OkazjeTIDAL voucher
Najlepsze komentarze
Było, to nie działa u większości osób
16 Komentarzy
Było, to nie działa u większości osób
Nie działa, dubel
Potwierdzam nie działa
Działa jeśli dostaniesz email, żadna okazja
kr0lik16/04/2020 13:37

Działa jeśli dostaniesz email, żadna okazja


No właśnie np ja dostałem i nie działa
Avatar
Usunięty166085
Tidal czy spotify? A może deezer? Co radzicie
?
jarosz9916/04/2020 13:40

No właśnie np ja dostałem i nie działa


U mnie jakiś czas temu się skończył, dostałem ankietę, wypelniłem, i dostalem miesiac na nieaktywnym koncie.
kr0lik16/04/2020 13:49

U mnie jakiś czas temu się skończył, dostałem ankietę, wypelniłem, i dostal …U mnie jakiś czas temu się skończył, dostałem ankietę, wypelniłem, i dostalem miesiac na nieaktywnym koncie.


Czyli wygląda na to, że oferta działa tylko na nieaktywnym koncie (moje jest jeszcze aktywne tj. zrezygnowałem z cyklicznych płatności, ale subskrypcja jest nadal aktualna).
Oszustwo. Wypełniłem i dostałem komunikat, że nie mogę skorzystać z tej promocji. A maile masowo zaczęły przychodzić. Naciągają na dane i g... dają.
Usunięty16608516/04/2020 13:42

Tidal czy spotify? A może deezer? Co radzicie ?


Audiofilem nie jestem, ale się wypowiem.

Używam Spotify Premium od ładnych paru lat, więc jest bliższe mojemu sercu. Mam tam masę playlist, kilka podcastów, lubię algorytmy dobierania dla mnie piosenek oraz dużą liczbę predefiniowanych, odświeżanych playlist, nie mówiąc już o playlistach użytkowników. Słucham paru podcastów, ale to akurat nie ma takiego znaczenia.

Ostatnio na jakiejś promocji za 4 zł aktywowałem najwyższy pakiet Tidal, żeby porównać jakość muzyki. W końcu na tym tle ponoć Tidal przoduje. No więc zrobiłem test na tych samych utworach, a moim sprzętem badawczym były różnej maści słuchawki, przewodowe lub bluetooth, nauszne lub pchełki. Zestaw testowy:
* pchełki Samsung na jacka, dołączone kiedyś do telefonu
* pchełki bluetooth QCY T1
* pchełki bluetooth Samsung Buds+
* słuchawki nauszne Jabra, nie pamiętam modelu
* słuchawki nauszne bluetooth AudioTechnica
* słuchawki nauszne bluetooth Sony WH-1000XM3

Testowałem parę piosenek w setupie:
* najwyższa możliwa jakość na Spotify
vs
* najwyższa jakość na Tidal (utwór w technologii Master)

Muzyka odtwarzana była na smartfonie też nie byle jakim, bo Samsung S20 Ultra.

No i jak na moje jedyna różnica była taka, że Tidal gra głośniej, mimo tych samych ustawień głośności na słuchawkach i telefonie. Różnic w jakości dźwięku pomiędzy serwisami totalnie nie uświadczyłem. Może żeby w pełni cieszyć się Tidal Master trzeba mieć słuchawki przewodowe z wysokiej półki i u mnie rozbiło się to o bluetooth, trudno powiedzieć, ja natomiast wiem, że Tidala nie przedłużę, zwłaszcza że jak na moje aplikacja jest gorsza oraz mniej jest playlist niż w Spotify.
criav16/04/2020 14:19

Audiofilem nie jestem, ale się wypowiem. Używam Spotify Premium od ładnych …Audiofilem nie jestem, ale się wypowiem. Używam Spotify Premium od ładnych paru lat, więc jest bliższe mojemu sercu. Mam tam masę playlist, kilka podcastów, lubię algorytmy dobierania dla mnie piosenek oraz dużą liczbę predefiniowanych, odświeżanych playlist, nie mówiąc już o playlistach użytkowników. Słucham paru podcastów, ale to akurat nie ma takiego znaczenia.Ostatnio na jakiejś promocji za 4 zł aktywowałem najwyższy pakiet Tidal, żeby porównać jakość muzyki. W końcu na tym tle ponoć Tidal przoduje. No więc zrobiłem test na tych samych utworach, a moim sprzętem badawczym były różnej maści słuchawki, przewodowe lub bluetooth, nauszne lub pchełki. Zestaw testowy:* pchełki Samsung na jacka, dołączone kiedyś do telefonu* pchełki bluetooth QCY T1* pchełki bluetooth Samsung Buds+* słuchawki nauszne Jabra, nie pamiętam modelu* słuchawki nauszne bluetooth AudioTechnica* słuchawki nauszne bluetooth Sony WH-1000XM3Testowałem parę piosenek w setupie:* najwyższa możliwa jakość na Spotify vs* najwyższa jakość na Tidal (utwór w technologii Master)Muzyka odtwarzana była na smartfonie też nie byle jakim, bo Samsung S20 Ultra. No i jak na moje jedyna różnica była taka, że Tidal gra głośniej, mimo tych samych ustawień głośności na słuchawkach i telefonie. Różnic w jakości dźwięku pomiędzy serwisami totalnie nie uświadczyłem. Może żeby w pełni cieszyć się Tidal Master trzeba mieć słuchawki przewodowe z wysokiej półki i u mnie rozbiło się to o bluetooth, trudno powiedzieć, ja natomiast wiem, że Tidala nie przedłużę, zwłaszcza że jak na moje aplikacja jest gorsza oraz mniej jest playlist niż w Spotify.Jeżeli wiesz cokolwiek o kodekach Bluetooth to niepotrzebnie traciłeś czas. I nie ma nic do tego jakiś S20.
asimply16/04/2020 14:28

Jeżeli wiesz cokolwiek o kodekach Bluetooth to niepotrzebnie traciłeś cz …Jeżeli wiesz cokolwiek o kodekach Bluetooth to niepotrzebnie traciłeś czas. I nie ma nic do tego jakiś S20.


Tak jak mówię, audiofilem nie jestem, nie znam się na tym jaki muzyka po bluetooth ma bitrate. Poza tym przecież napisałem, że testowałem jakość dźwięku również na słuchawkach przewodowych, więc czemu uparłeś się tego bluetootha? Co do tego, że S20 nie ma różnicy - wiem o bluetooth przynajmniej tyle, że różne jego wersje oferują różną jakość muzyki, to samo z różnymi kartami dźwiękowymi, więc podejrzewam, że jakbym testował na starym laptopie albo smartfonie mogłoby to mieć różnicę.
Edytowane przez: "criav" kwi 16.
Usunięty16608516/04/2020 13:42

Tidal czy spotify? A może deezer? Co radzicie ?


Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości -> TIDAL. Co do bazy utworów - ciężko powiedzieć - każda ma jakieś "braki"
jarosz9916/04/2020 13:40

No właśnie np ja dostałem i nie działa


Ja też dostałem maila i nie poszło
Avatar
Usunięty166085
Dzięki wszystkim za sugestie, a deezer jak wypada na tle tych dwóch?
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Nir0. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst