DARMOWY Kalendarz ECOLINE 2016
139°Zakończono

DARMOWY Kalendarz ECOLINE 2016

21
gru 12. 2015
Już teraz zamów bezpłatny kalendarz ECOLINE na rok 2016!

Przygotowaliśmy dla Państwa kalendarz ścienny ECOLINE (100 cm x 70 cm), który będzie Państwu towarzyszył podczas całego 2016 roku.

Wystarczy wysłać e-mail na adres [email protected] wraz z podaniem pełnego adresu oraz numeru telefonu.

Ecoline to firma zajmująca się sprzedażą urzadzeń do obróbki materiałów (toczenie, frezowanie itp.).

Aktualizacje społecznościowe
Pozostałe oferty
21 Komentarzy
cebulejted
Sprzedać swoje dane wraz z numerem telefonu za kalendarz... bezcenne
O moja frezareczka co w robocie robie Biereee
Dziekuje za info
100x70 nawet kuszące ale cebula jak cholera.
sowa152gru 12. 2015

Sprzedać swoje dane wraz z numerem telefonu za kalendarz... bezcenneMało ! Oddać swoje dane osobowe za możliwość powieszenia sobie na ścianie reklamy jakiejś firmy... niewiarygodne.
Długo tu nie jestem ale jednego się dowiedziałem - nie zdawałem sobie sprawy jak wielu jest ludzi, którzy za gówno zawinięte w srebrny papierek będą się zabijać byle było za darmo...
Zbanowany
Mało tego są i tacy ,którzy są w stanie oddać swoje dane za próbkę podpaski (na szczęście nieużywanej)
sowa152gru 12. 2015

Sprzedać swoje dane wraz z numerem telefonu za kalendarz... bezcennenowartgru 12. 2015

Mało ! Oddać swoje dane osobowe za możliwość powieszenia sobie na ścianie … Mało ! Oddać swoje dane osobowe za możliwość powieszenia sobie na ścianie reklamy jakiejś firmy... niewiarygodne.Długo tu nie jestem ale jednego się dowiedziałem - nie zdawałem sobie sprawy jak wielu jest ludzi, którzy za gówno zawinięte w srebrny papierek będą się zabijać byle było za darmo...oberkrongru 12. 2015

Mało tego są i tacy ,którzy są w stanie oddać swoje dane za próbkę podpas …Mało tego są i tacy ,którzy są w stanie oddać swoje dane za próbkę podpaski (na szczęście nieużywanej)Są też tacy którzy:
- podają nr telefon Prepaida który uzyskali za friko dzięki pepper a nie swój prywatny
- podają adres firmy gdzie pracują a nie swój prywatny
- w zależności od firmy w której pracują podają nieistniejące imię i nazwisko/przekręcone imię i nazwisko
- mają specjalny mail dla takich spamowych akcji
To ludzie przy których wasze argumenty nie mają zastosowania... Myśleć, zamiast ślepo brnąć za tłumem!
Rozwaliłeś system. Masz mnie. Poległem pod naporem żelaznych argumentów.
Drobna podpowiedź - poświęć jeszcze kilka godzin na nowe, darmowe prepaidy, kombinacje z adresami, zarejestruj kilka nowych maili a dostaniesz jeszcze kilka tekturek na ścianę. Jak dają to brać, co nie?
Zbanowany
Skwarek85gru 12. 2015

Są też tacy którzy:- podają nr telefon Prepaida który uzyskali za friko … Są też tacy którzy:- podają nr telefon Prepaida który uzyskali za friko dzięki pepper a nie swój prywatny- podają adres firmy gdzie pracują a nie swój prywatny- w zależności od firmy w której pracują podają nieistniejące imię i nazwisko/przekręcone imię i nazwisko- mają specjalny mail dla takich spamowych akcjiTo ludzie przy których wasze argumenty nie mają zastosowania... Myśleć, zamiast ślepo brnąć za tłumem!


brawo dostałeś kalendarz ,podpaskę i pewnie jeszcze masę extra gratisów i ich oszkukałeś. Magik czy co ?
Za duża reklama i ogólnie brzydki ten kalendarz, daje minusa
chyba kiedys juz byl rozdawany kalendarz ktorego nie dostalem, daje minus
Zbanowany
@Skwarek85 rozgryzles mnie w stu procentach
oberkrongru 12. 2015

brawo dostałeś kalendarz ,podpaskę i pewnie jeszcze masę extra gratisów i … brawo dostałeś kalendarz ,podpaskę i pewnie jeszcze masę extra gratisów i ich oszkukałeś. Magik czy co ?nowartgru 12. 2015

Rozwaliłeś system. Masz mnie. Poległem pod naporem żelaznych arg …Rozwaliłeś system. Masz mnie. Poległem pod naporem żelaznych argumentów.Drobna podpowiedź - poświęć jeszcze kilka godzin na nowe, darmowe prepaidy, kombinacje z adresami, zarejestruj kilka nowych maili a dostaniesz jeszcze kilka tekturek na ścianę. Jak dają to brać, co nie?

Jak zamawiacie tekturki i podpaski to czego się spodziewacie od listonosza? Pieniędzy? Ja pierdół nie zamawiam ale nie musicie mierzyć wszystkich swoją miarą. No tak.. Jakoś się trzeba dowartościować.
oberkron - Gdzie Ty tu widzisz oszustwo? Bo ja ochronę danych osobowych - zapoznaj się z tematem. Przyda Ci się w przyszłości.
nowart - kilka godzina zajmuje Ci kliknięcie 3x na stronie play by zamówić prepaid? Może poproś kogoś jak sobie nie radzisz. Jaki jest adres firmy gdzie pracujesz też nie wiesz? Sprawdź na umowie, takie dane powinny się tam znaleźć.
Autor
istnieje opcja prywatnych wiadomosci wiec tam prosze dokonczyc rozmowe oferta dodana tylko w ramach informacji nie zmuszam nikogo do zamawiania :-)
Zbanowany
Skwarek85gru 13. 2015

Jak zamawiacie tekturki i podpaski to czego się spodziewacie od … Jak zamawiacie tekturki i podpaski to czego się spodziewacie od listonosza? Pieniędzy? Ja pierdół nie zamawiam ale nie musicie mierzyć wszystkich swoją miarą. No tak.. Jakoś się trzeba dowartościować.oberkron - Gdzie Ty tu widzisz oszustwo? Bo ja ochronę danych osobowych - zapoznaj się z tematem. Przyda Ci się w przyszłości.nowart - kilka godzina zajmuje Ci kliknięcie 3x na stronie play by zamówić prepaid? Może poproś kogoś jak sobie nie radzisz. Jaki jest adres firmy gdzie pracujesz też nie wiesz? Sprawdź na umowie, takie dane powinny się tam znaleźć.


Ironia ,mówi ci to coś ?
Skwarek85gru 13. 2015

nowart - kilka godzina zajmuje Ci kliknięcie 3x na stronie play by zamówić …nowart - kilka godzina zajmuje Ci kliknięcie 3x na stronie play by zamówić prepaid? Może poproś kogoś jak sobie nie radzisz. Jaki jest adres firmy gdzie pracujesz też nie wiesz? Sprawdź na umowie, takie dane powinny się tam znaleźć.Zamówienie prepaida zajmuje Ci TRZY kliknięcia ? No, dobry jesteś A już bardziej serio - te całe klikanie, zamawianie prepaidów, co rusz nowe maile na potrzeby co rusz nowych kont, kombinowanie z adresami, nazwiskami i co tam jeszcze trzeba robić, żeby... oszukać system i dostać za darmoszkę jakąś reklamówkę na ścianę? Przecież ja bym tego nie wziął za darmo jakby na ulicy rozdawali a jeszcze powiesić to na ścianie? No po prostu nie ogarniam... no ale skoro Cię to w jakiś sposób uszczęśliwia to w porządku...
nowartgru 13. 2015

Zamówienie prepaida zajmuje Ci TRZY kliknięcia ? No, dobry jesteś A ju … Zamówienie prepaida zajmuje Ci TRZY kliknięcia ? No, dobry jesteś A już bardziej serio - te całe klikanie, zamawianie prepaidów, co rusz nowe maile na potrzeby co rusz nowych kont, kombinowanie z adresami, nazwiskami i co tam jeszcze trzeba robić, żeby... oszukać system i dostać za darmoszkę jakąś reklamówkę na ścianę? Przecież ja bym tego nie wziął za darmo jakby na ulicy rozdawali a jeszcze powiesić to na ścianie? No po prostu nie ogarniam... no ale skoro Cię to w jakiś sposób uszczęśliwia to w porządku...


Wskaż mi proszę gdzie napisałem,ze coś zamówiłem
Wskaż mi proszę gdzie napisałem,że mnie uszczęśliwia zamawianie takich rzeczy.

Sprawdziłem play. Od wejścia na stronę 2 kliknięcia "dalej" i 1 "zamów".
Ze starterem RedBull wystarczy 1 kliknięcie

Komentarz odnosił się tylko do ochrony danych osobowych ale widać,że cytując Ciebie trafiłem w Twoje ego...
Widać dalej nie wiesz o co chodzi. Jakie oszukiwanie systemu? Jakiego systemu? Chronisz swoje dane osobowe by nie trafiły do baz reklamowych. Uważasz,że inni się sprzedają za kalendarz czy podpaskę. Otóż nie - wskazałem,że można mieć ciastko i zjeść ciastko.
To samo z adresami, mailami. Po co tworzyć nowe? Czy to ma jakiś termin ważności? Nie. Tylko prepaid 365dni. Wystarczy Ci jedna tożsamość na potrzeby zamawiania pierdół jeśli tego potrzebujesz. Zaznaczam - jeśli tego potrzebujesz. Rozumiem,że chcesz mieć wiecej gratisów stąd potrzebujesz tyle adresów, maili, telefonów?
O ile się nie myle to zamówiłem rok temu, nie dostałem więc pewnie w tym roku będzie to samo
Autor
ktos dostal?
Dziś dotarł, co najciekawsze nie żadną pocztą tylko kurierem ups
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy