Darmowy (jednorazowy) AlcoTest
266°Zakończono

Darmowy (jednorazowy) AlcoTest

Pepper 11
maj 27. 2016
AlcoTest jak sama nazwa wskazuje służy do zbadania się czy możemy prowadzić bezpiecznie auto po imprezie dzień wcześniej

Jednorazowy test zamówicie na stronie promocji BEZPŁATNIE - wystarczy wypełnić formularz z adresem dostawy.

Na ten moment pozostało około 850 darmowych testów.
Aktualizacje społecznościowe
Pozostałe oferty
Najlepsze komentarze
Autor Pepper
@kostner Do mnie przyjdzie po raz kolejny przesyłka zaadresowana na Jana Kowalskiego, wymyślony numer telefonu i spammaila. I tak dostaję ulotki reklamowe i tak, więc co to za różnica?
11 Komentarzy
Na maila przychodzi link potwierdzający w który trzeba kliknąć
Taki test w Żabce kosztuje 5zł i nie trzeba udostępniać wszystkich swoich danych osobowych.
Autor Pepper
@kostner Do mnie przyjdzie po raz kolejny przesyłka zaadresowana na Jana Kowalskiego, wymyślony numer telefonu i spammaila. I tak dostaję ulotki reklamowe i tak, więc co to za różnica?
Kabanmaj 27. 2016

@kostner Do mnie przyjdzie po raz kolejny przesyłka zaadresowana na Jana …@kostner Do mnie przyjdzie po raz kolejny przesyłka zaadresowana na Jana Kowalskiego, wymyślony numer telefonu i spammaila. I tak dostaję ulotki reklamowe i tak, więc co to za różnica?

​no właśnie
Zbanowany
kostnermaj 27. 2016

Taki test w Żabce kosztuje 5zł i nie trzeba udostępniać wszystkich swoich d …Taki test w Żabce kosztuje 5zł i nie trzeba udostępniać wszystkich swoich danych osobowych.

​ biedactwo
Mi wystarczy jedno piwo na rok więc raczej nie potrzebny mi taki test, ale plusa dam.
Tytuł jest mylący, ten alkotest jest bezpłatny, ale nie jest darmowy - taka mała róznica
piekło.kotmaj 27. 2016

Mi wystarczy jedno piwo na rok więc raczej nie potrzebny mi taki test, ale …Mi wystarczy jedno piwo na rok więc raczej nie potrzebny mi taki test, ale plusa dam.


Ja np jestem studentem prawa i na rok wystarcza mi mała szklanka piwa, około 300ml. Ostatnio z kolegą weganinem kupiliśmy piwo na pół, bo przecież nie będę trzymał końcówki piwa do kolejnego roku, a on akurat wypija jeszcze mniej. W zasadzie nie mam prawa jazdy więc nie potrzebny mi taki test ale jako, że studiuję prawo to jestem za. Polecam i pozdrawiam student prawa, z kolegą weganinem. Aha i wstałem dzisiaj o 5:40
Zbanowany
"Przykro nam ale limit testowych produktów został wyczerpany. Jeżeli chcesz być informowany o podobnych akcjach w przyszłości zostaw adres e-mail"

Autor Pepper
Właśnie dostałem informację o wysyłce - mam szukać żółtej koperty w skrzynce.
Też dostałem ,mi nie potrzebny ale dam rodzicom
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy