Darmowy internet mobilny (w zamian za oglądanie reklam)
252°Zakończono

Darmowy internet mobilny (w zamian za oglądanie reklam)

AvatarUsunięty667216
sie 11. 2016
Buckshee to aplikacja która umożliwia darmowe korzystanie z mobilnego internetu w zamian za oglądanie reklam. Przesył danych nie będzie obciążał Twojego konta lub pakietu. Możesz korzystać ze wszystkich serwisów internetowych, aplikacji i komunikatorów.

Buckshee – jak skorzystać ?

Musisz być abonentem sieci Orange, Plus lub T-Mobile – abonamentowym lub prepaidowym.

Twoja karta SIM musi być aktywna, ale nie musisz mieć środków na koncie.

Musisz mieć smartfona działającego pod kontrolą systemu Android

Musisz zainstalować i uruchomić aplikacje Buckshee ... i możesz cieszyć się darmowym dostępem do Internetu !


Aktualizacje społecznościowe
  1. Urządzenia mobilne
16 Komentarzy
Zainstalowano,zobaczym co dalej daje Plus
Zobaczymy, dzięki za wstawke. A gdzie te reklamy?
Od teraz,możesz spokojnie oglądać reklamy na Polsacie
działa to ?
przez pomyłkę zplusowałem tę
Przecież ten patent od dawna jest dostępny tyle że teraz doszedł TM.
Ale nie o tym, tylko o tym że cały ruch idzie przez proxy tej firmy z lasu, także nie muszę mówić że równie dobrze możecie na fejsie wstawić wszystkie hasła i loginy i nr telefonów, oraz przyzwyczajenia gdzie co i kiedy oglądacie w necie.
zgadza się. To co bezpieczne (bankowość i te sprawy) dla własnego spokoju lepiej przez Buckshee nie puszczać. Ale darowanemu 120MB dziennie trzeba grzecznie podziękować. Korzystam już kilka miesięcy.
wiadomo czy bedzie na ios?

Jak dobrze, że w Playu za 4 zł mam 16 GB miesięcznie dzięki promocji z nakrętkami nie trzeba martwić się o bezpieczeństwo, a i czasu na oglądanie reklam nie marnuję mimo wszystko pewnie bym z tego korzystała, gdybym miała którąś z ww sieci i nie korzystała z bankowości mobilnej ;>
andrzejwojnarowskisie 11. 2016

zgadza się. To co bezpieczne (bankowość i te sprawy) dla własnego spokoju l …zgadza się. To co bezpieczne (bankowość i te sprawy) dla własnego spokoju lepiej przez Buckshee nie puszczać. Ale darowanemu 120MB dziennie trzeba grzecznie podziękować. Korzystam już kilka miesięcy.kolan.kobulkasie 11. 2016

przez pomyłkę zplusowałem tę Przecież ten patent od dawna jest dost …przez pomyłkę zplusowałem tę Przecież ten patent od dawna jest dostępny tyle że teraz doszedł TM. Ale nie o tym, tylko o tym że cały ruch idzie przez proxy tej firmy z lasu, także nie muszę mówić że równie dobrze możecie na fejsie wstawić wszystkie hasła i loginy i nr telefonów, oraz przyzwyczajenia gdzie co i kiedy oglądacie w necie.Przecież Facebook czy bankowość i tak idzie przez SSL, więc nic im z tego. Jedynie otrzymają nagłówki, co za tym idzie- będą wiedzieć jakie strony szyfrowane przeglądasz. W przypadku serwisów, które nie są zabezpieczone, hasła, loginy i wszelkie informacje przechodzą jawnym tekstem przez proxy firmy.
Dominikasie 11. 2016

Jak dobrze, że w Playu za 4 zł mam 16 GB miesięcznie dzięki promocji z nak …Jak dobrze, że w Playu za 4 zł mam 16 GB miesięcznie dzięki promocji z nakrętkami nie trzeba martwić się o bezpieczeństwo, a i czasu na oglądanie reklam nie marnuję mimo wszystko pewnie bym z tego korzystała, gdybym miała którąś z ww sieci i nie korzystała z bankowości mobilnej ;>ta kwota trafia na konto glowne czy promocyjne?

W play nie działa?
jakubeskulapsie 11. 2016

ta kwota trafia na konto glowne czy promocyjne?


Główne, nie ma w Playu czegoś takiego jak konto promocyjne internetowe
Dominikasie 11. 2016

Główne, nie ma w Playu czegoś takiego jak konto promocyjne internetowe


jest i jest tez ujete w regulaminie ze trafia na konto promocyjne (to z ktorego nie kupisz pakietu unlimited czy sms premium)

Edytowane przez: "jakubeskulap" sie 11. 2016
jakubeskulapsie 11. 2016

jest i jest tez ujete w regulaminie ze trafia na konto promocyjne (to z …jest i jest tez ujete w regulaminie ze trafia na konto promocyjne (to z ktorego nie kupisz pakietu unlimited czy sms premium)


Ale my tu mówimy o internecie... Chyba?
Dominikasie 11. 2016

Ale my tu mówimy o internecie... Chyba?


rzeczywiscie sie nie zrozumielismy - po twoim komentarzu wyszukalem ze chodzi o promocje sprite i zauwazylem ze alternatywa dla 1gb jest 2zl doladowania i wlasnie o ta sprawe zapytalem, nie zauwazywszy ze nie nadmienilem o jaka kwote mi chodzi, wiec spoko
Edytowane przez: "jakubeskulap" sie 11. 2016


virgin mobile nie dziala
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy