Niestety, ta okazja już wygasła
Darmowy 7 numer magazynu Sprawny Marketing za skomentowanie pod postem
-63° Zakończono

Darmowy 7 numer magazynu Sprawny Marketing za skomentowanie pod postem

9
cze 27. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Może przyda się działającym zawodowo w SM, albo zainteresowanym trendami w marketingu. Za napisanie komentarza pod postem darmowy 7 numer Sprawnego Marketingu w formie PDF.
Link: facebook.com/Spr…ter

O magazynie: sprawnymarketing.pl/
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

9 Komentarzy
te minusy to za Gonciarza?
to poprosimy link do mag
Chodzi o branżę Sado Macho?
TomoS27/06/2019 14:11

No raczej nie inaczej


A co on zrobił Pepperowi?
hans.gross27/06/2019 14:30

A co on zrobił Pepperowi?


Pracuje, jest bogaty (przez co tyłki pękają z zazdrości), nie ciągnie 500 plus, nie wyznaje redystrybucji i innych elementów ustroju PRL2.0 (popularnego wśród młodych, którzy chcą tylko żyć, żreć i się bawić), kosmopolita i w ogóle ma liberalne poglądy obyczajowe. Czyli wszystko to z czym walczyli staliniści, których poglądy dzisiaj utożsamiane są z Polskością (po latach inżynierii społecznej i nazywania u nas i tylko u nas skrajnych komunistów prawicą).
Herned27/06/2019 18:23

Pracuje, jest bogaty (przez co tyłki pękają z zazdrości), nie ciągnie 500 p …Pracuje, jest bogaty (przez co tyłki pękają z zazdrości), nie ciągnie 500 plus, nie wyznaje redystrybucji i innych elementów ustroju PRL2.0 (popularnego wśród młodych, którzy chcą tylko żyć, żreć i się bawić), kosmopolita i w ogóle ma liberalne poglądy obyczajowe. Czyli wszystko to z czym walczyli staliniści, których poglądy dzisiaj utożsamiane są z Polskością (po latach inżynierii społecznej i nazywania u nas i tylko u nas skrajnych komunistów prawicą).


Gruby komentarz
Jakiś bezdomny na okładce, a nie to Gonciarz tak teraz wygląda.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst