Darmowe wyprawki i próbki dla noworodków / rodziców - zestawienie okazji

Obowiązuje do 31/05/2022kwi 3. 2022
Cześć chciałbym przedstawić Wam kompilację okazji z darmowymi wyprawkami i zestawami promocyjnymi np. próbek różnych produktów od firm dla najmłodszych i dla rodziców. Jest to zestawienie kilku okazji ogólnopolskich i kilku lokalnych o sporej łącznej. Część z nich pojawiała się w pojedynczych okazjach na Peeper, ale warto o nich przypomnieć bo było to dawno, albo okazje są już oznaczone jako nieaktywne. Zaczynajmy!

Link z okazji prowadzi do pierwszej opisanej promocji, pozostałe linki w tytułach.

1. Paczka powitalna DADA - Edycja 2022

Narodziny dziecka to radość nie do opisania. Dlatego Dada chce z radością powitać każde nowo narodzone dziecko w Polsce. Dla tych dzieci, które przyjdą na świat w 2022 roku mamy prezent – paczkę powitalną Dada, która zostanie dostarczona prosto do domu.

520418_1.jpg
W skład paczki wchodzą
 • pieluszki Dada Extra Care – rozmiar 2 (14 szt.),
 • chusteczki nawilżane Dada Extra Care (64 szt.)
 • papierowe patyczki dla niemowląt Dada (70 szt.).

2. BebiProgram - darmowy zestaw dla przyszłej mamy i dziecka.

Uzyskaj dostęp do szerokiej bazy wiedzy i materiałów o ciąży i macierzyństwie. Odbierz darmowe zestawy dla przyszłej Mamy i dziecka!

520418_1.jpg
 • Próbka mleka Bebilon 2
 • Karty do zdjęć
 • Poradnik dla Rodziców

3. Nestle Baby&me Bezpłatne próbki NAN OPTIPRO® Plus 2 HMO.

Odbierz bezpłatne próbki NAN OPTIPRO® Plus 2 HMO. Na podstawie badań nad mlekiem mamy, stworzyliśmy unikalna formułę dla niemowląt po 6. miesiącu życia. Wypróbuj ją ze swoim Maluszkiem!


520418_1.jpg
4. BebiKlub - Darmowa paczka dla Maluszka z próbką mleka następnego.

520418_1.jpg
 • dowiedz się pierwsza o naszych promocjach i konkursach
 • zamów darmową paczkę dla Maluszka z próbką mleka następnego
 • skonsultuj się bezpłatnie z naszymi ekspertami
 • otrzymuj wskazówki i porady dopasowane do wieku Twojego dziecka

5. Klubu Enfamama - Darmowe próbki produktu Enfamil Premium MFGM 2 i Karty Maluszka.

520418_1.jpg
6. Klub BoboVita - Darmowy poradnik i kaszka „Moja Pierwsza Kaszka”.

Zarejestruj się i otrzymaj m.in. "Poradnik rozszerzania diety niemowlęcia" z 10 zasadami rozszerzania diety i pyszną kaszkę Moja Pierwsza Kaszka

520418_1.jpg
7. Niebieskie pudełko - Pakiety bezpłatnych próbek

 • Zestaw prenatalny dedykowany kobietom w III trymestrze ciąży.W tym zestawie, oprócz wielu próbek, ciekawych przewodników po produktach ze świata dziecka i kobiet, znajdziesz również poradnik „Będę Mamą”.

 • Niebieskie Pudełko to zestaw z próbkami produktów dla noworodków i młodych matek. W Niebieskim Pudełku znajdziesz również poradnik „Pierwszy Rok Razem”. Paczki te można bezpłatnie otrzymać po porodzie tylko we współpracujących z nami szpitalach położniczych.

 • Mam 6 miesięcy to pakiet z próbkami dla dzieci w 6. miesiącu życia. Zestawy można bezpłatnie otrzymać we współpracujących z nami punktach szczepień.

8. Amazon - Pudełko z niespodzianką dla rodziców i dziecka o wartości do 35 dolarów.
Da się zamówić do Polski, ale spotkałem się z opinią, że paczki szły długo lub nie dotarły.

520418_1.jpg
A teraz OKAZJE LOKALNE

1. „Krakowska Wyprawka”

Od 2017 roku miasto Kraków wita swych nowo narodzonych mieszkańców upominkiem w postaci Krakowskiej Wyprawki. Przekazanie tego symbolicznego podarunku jest wyrazem włączenia do społeczności Krakowa, mającym na celu budowanie już od najwcześniejszych lat więzi pomiędzy miastem i jego mieszkańcami.

520418-cNk4o.jpg
Krakowska wyprawka zawiera zestaw przydatnych drobiazgów, które ucieszą krakowskich milusińskich i ich rodziców. To specjalnie zaprojektowane, bezpieczne i wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów przedmioty powiązane tematycznie z Krakowem, jego historią i barwami.

Wraz z listem powitalnym od Prezydenta Miasta Krakowa najmłodsi krakowianie dostają między innymi zestaw tekstyliów, tj. kocyk, body, czapeczka – wszystko opatrzone lokalnymi symbolami, opracowanymi zgodnie z nowym systemem identyfikacji wizualnej miasta i z wykorzystaniem koloru niebieskiego – oficjalnej barwy Krakowa od XVI wieku; zabawkę – grzechotkę w postaci smoka z owieczką w brzuchu nawiązującą do znanej legendy oraz książeczkę dedykowaną maluchom.

Wydanie Krakowskiej Wyprawki możliwe jest tylko w przypadku zameldowania dziecka na pobyt stały w Krakowie oraz złożenia Zgody na doręczenie Krakowskiej Wyprawki w terminie do 90 dni kalendarzowych od urodzenia dziecka.

2. „Wyprawka dla gzubka” - Poznań

Mamo, Tato! Z okazji narodzin Waszego dziecka Miasto Poznań przygotowało dla Was Wyprawkę dla gzubka.

W skład wyprawki wchodzą w szczególności następujące elementy: ubranko dziecięce w typie rampers, kocyk, czapka, skarpetki (1 para), karty sensoryczne dwustronne; kartka A6; karton biodegradowalny. Wyprawkę można otrzymać w kolorze beżowym lub szarym.

520418-hfF68.jpg
3. „Wyprawka dla Warszawskiego Malucha”

Wyprawka przysługuje w formie rzeczowej, której wartość wynosi do 550 zł na jedno dziecko. Wniosek należy złożyć w ciągu miesiąca od urodzenia się dziecka. WNIOSEK

4. „Wyprawka Wrocławska”

W wyprawce znajdują się: body, maskotka w kształcie krasnala, kocyk, książeczka „Wrocławski Abecadlik”, Wrocławski Informator Rodzinny, Cyfrowy Elementarz oraz list gratulacyjny od Prezydenta Wrocławia i inne materiały promocyjne miasta Wrocław.

520418-mufCK.jpg
Na chwile obecną to wszystko!
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
39 Komentarzy
Prześlij Komentarz