Darmowe przejazdy ZTM na 30 dni dla honorowych dawców krwi w Kielcach
376°Zakończono

Darmowe przejazdy ZTM na 30 dni dla honorowych dawców krwi w Kielcach

Pepper 8
Lokalnielut 23. 2016
Przyjemne z pożytecznym - od 1 stycznia 2016 roku, honorowi dawcy krwi w Kielcach mogą odebrać 30 dniowy bilet na sieć ZTM.

Każdy kto odda jednostkę krwi, lub jej składniki w siedzibie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach, ul. Jagiellońska 66 lub na ekipie wyjazdowej zorganizowanej na terenie Miasta Kielce może poprosić o wydanie zaświadczenia uprawniającego do otrzymania 30 dniowego biletu.


Bilet należy odebrać w punkcie ZTM na ul. Głowackiego 4 w Kielcach.
Aktualizacje społecznościowe
Pozostałe oferty
8 Komentarzy
w Tarnowie tak jest od daaawna, ale i tak + że coraz więcej miast stara się o jak największą liczbę Krwiodawców ;-)
Nie jestem z Kielc ale tam oddaję krew i kilku znajomych już z tego zaczęło korzystać fajnie że promują Kielce oddawanie krwi
Autor Pepper
zulu305lut 23. 2016

w Tarnowie tak jest od daaawna, ale i tak + że coraz więcej miast stara s …w Tarnowie tak jest od daaawna, ale i tak + że coraz więcej miast stara się o jak największą liczbę Krwiodawców ;-)


Od dawna, że można skorzystać za JEDNĄ jednostkę?

W większości Polski honorowi dawcy mają transport publiczny za darmo, ale często jest to 15-18L oddanej krwi, a na to potrzeba już pewnie koło 10 lat regularnego oddawania
Brat regularnie oddaje ale tylko po to aby mieć darmowe przejazdy w przyszłości, ja jestem dziwnym człowiekiem i nie oddaje, cykam się igieł.
Brawo KIELCE muszę odwiedzić to miasto
mam oddane ponad 40l i dożywotnio darmowe mpk ... nie wspominając o lekach na zniżkę ZK
@Kaban nie wiem jak się tuytaj cytuje (może mnie ktoś oświeci), ale odpowiedź brzmi TAK. Każdy kto odda krew na terenie miasta Tarnowa lub na akcji wyjazdowej organizowanej przez Oddział Terenowy TARNÓW, może jeździć komunikacją miejską na wszystkich liniach każdorazowo po każdym oddaniu 450ml krwi przez okres 1 miesiąca licząc od dnia dokonania donacji. W Tarnowie jest tak od hmm... conajmniej 6-7 lat ;-) a jeśli chodzi o te normalnie bezpłatne przejazdy dla Zasłużonych Honorowych Dawców Krwi to trzeba mieć oddane co najmniej 18 litrów w przypadku mężczyzn i co najmniej 15 litrów w przypadku kobiet.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy