DARMOWE próbki kapsułek Vizir Go Pods @ Everydayme
221°Zakończono

DARMOWE próbki kapsułek Vizir Go Pods @ Everydayme

admin 5
paź 14. 2015
W serwisie Everyday Me możemy po raz kolejny skorzystać z darmowych próbek

Tym razem do zgarnięcia są darmowe próbki kapsułek do prania Vizir Go Pods. Aby je otrzymać wystarczy rejestracja w serwisie. Na przesyłkę z próbkami trzeba poczekać kilka tygodni.

W ofercie bezpłatnych próbek wciąż możemy również wybrać dozowniki do płynu lub proszku!

5 Komentarzy

zamówione czekam na dostawę

Straszna lipa - przysyłają 1 (JEDNĄ) kapsułkę w pudełku po ktore trzeba fatygować sie na pocztę. Dla mnie opis tej akcji na portalu ktory ja organizuje jest nadużyciem - widnieje tam zdjęcie całego opakowania kapsułek jakie sa dostępne w sprzedaży, opis sugeruje ze takie opakowanie otrzymamy jako próbkę. Tymczasem otrzymujemy 1 KAPSUŁKĘ :-) Osobiście po takiej chamskiej zagrywce marketingowej nie kupię tego produktu marki vizir dla zasady, choćby nie wiem jakie promocje robili.

Autor admin

@Ppp niestety na stronie Everydayme widnieję całe opakowanie, ale w przypadku tego typu akcji nie nastawiałbym się na całe opakowania z produktami.
Dlaczego na pocztę? Ja dostałem do mieszkania.

Awizo w skrzynce bo pudelko w ktore zapakowali pieczołowicie 1sz kapsułki nie mieściło sie do skrzynki.

Witam! Mnie udało zakwalifikować się do testowania kapsułek Vizir Go Pods i jestem zadowolona z efektów. Przyznam, że początkowo byłam bardzo sceptycznie nastawiona do tego produktu i nie dowierzałam w jego skuteczność. Wszystko to dlatego że pierwszy raz przyszło mi się zetknąć z tego typu środkiem piorącym.

jednego wieczoru syn wylał niechcący na mój ulubiony szary sweterek gorącą czekoladę (dość ciężka do usunięcia plama) postanowiłam nie zapierać tego ale wypróbować następnego dnia kapsułki piorące Vizir Go Pods. Bałam się trochę że sobie nie poradzą i sweterek będzie zniszczony ale zaryzykowałam. Wyprałam sweterek razem z kilkoma innymi ciuchami i jakież było moje zdziwienie gdy wyjmując pranie nie znalazłam śladu nawet najmniejszej plamki. Dodatkowym bonusem był piękny świeży zapach.

ZALETY :

*prostota użycia - wrzucasz kapsułkę,dokładasz pranie i po krzyku;

*skuteczność - w moim przypadku bardzo ładnie poradził sobie z plamami choć nie próbowałam na plamach z skoku marchewkowego ;

*wydajność - jedna mała kapsułka wypierze 5kg ubrań;

*wygoda - nie trzeba bawić się w odmierzanie proszku itd;

*zapach - utrzymuje się naprawdę długo i jest bardzo intensywny.

WADY :

*cena - dość wysoka przez co nie każdy może sobie pozwolić na zakup.
16954-hwCKB.jpg
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst