Niestety, ta okazja już wygasła
Darmowe pokazy z planetarium Kopernika
1827° Zakończono

Darmowe pokazy z planetarium Kopernika

17
gru 5. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Specjalnie na ten trudny pandemiczne okres Planetarium przygotowało dla Was pokazy nieba transmitowane specjalnie spod kopuły Planetarium. 🔭

Wykorzystamy do tego nasze kosmiczne programy, zdolności prozatorskie prezenterów i posiadaną przez nich dużą wiedzę astronomiczną.

🔭 6.12, godz. 18.00
💫 Gwiazdka z nieba od Mikołaja
Czy gwiazdka może wpaść przez komin, razem z Mikołajem? Jak zostać właścicielem gwiazdy? Dlaczego na obrazkach wszystkie gwiazdy wyglądają tak, a nie inaczej? Podczas Mikołajkowego pokazu przyjrzymy się znanym gwiazdom. Zabierzemy także najmłodszych w najbardziej zagadkowe miejsca Układu Słonecznego.

👉🏻 Link do YouTube:


🔭 13.12, godz. 18.00
✨ Grudniowa noc spadających gwiazd
Spadające gwiazdy to nie tylko Perseidy! Meteory z roju Geminidów są poszkodowane, bo widać je zimą i nikt nie ma ochoty na długie obserwacje w chłodzie. Będziemy je zatem oglądać na ekranach, w domowym zaciszu.

🔭 20.12, godz. 18.00
⭐️ Pierwsza gwiazdka
Czym w rzeczywistości była Gwiazda Betlejemska? Jakie ciało niebieskie najjaśniej zaświeci 24 grudnia w tym roku? Jak znaleźć je na niebie? Dowiecie się tego podczas specjalnego pokazu. Gwarantujemy także wyjątkowy, świąteczny klimat.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
17 Komentarzy
Prześlij Komentarz