Darmowe perfumy o pojemności 2.4 ml @ aparperfume
241°Zakończono

Darmowe perfumy o pojemności 2.4 ml @ aparperfume

AvatarUsunięty667218
lis 11. 2016
1. Wejdź na stronę aparperfume.pl
2. Wybierz dowolne perfumy o pojemności 2.4ml (pojemność zmieniasz pod ceną)
3. Wpisz kupon rabatowy WFSEVE i kliknij zapisz.
4. Podaj dane do wysyłki.

Promocja trwa do 30.11.2016 roku.

Szczegółowa instrukcja

Regulamin promocji


Aktualizacje społecznościowe
Kod rabatowy 10% na zakupy: Sebastian
Zdrowie i uroda
18 Komentarzy
Po podaniu adresu do wysyłki, tel i e-mail, zamówieniu próbki pojawia sie taki komunikat na czerwono :

Wystąpił błąd podczas realizacji transakcji.Nieprawidłowa kwota transakcji.

??!!
@nela.nelka bo nie da się zapłacić 0.00 zł, więc dlatego płatność odrzuca. Wszystko jest ok. Tak mi się wydaje

Kompletnie nic mi nie mówią nazwy tych perfum. Ktoś poleca jakiś ciekawy męski zapach z wymienionych na stronie?
nela.nelkalis 11. 2016

Po podaniu adresu do wysyłki, tel i e-mail, zamówieniu próbki pojawia sie t …Po podaniu adresu do wysyłki, tel i e-mail, zamówieniu próbki pojawia sie taki komunikat na czerwono : Wystąpił błąd podczas realizacji transakcji.Nieprawidłowa kwota transakcji.??!!


Ja wybrałem "Darmowa dostawa - płatność przelewem" i jest OK. Zobacz, czy nie wybrałeś płatność online, wtedy faktycznie może być błąd.
Edytowane przez: "DoReMi" lis 11. 2016
Te nazwy nie muszą Ci nic mówić, bo nie zamawiasz oryginalnych perfum tylko zapachy "inspirowane" tymi markowymi. Jednym słowem zamawiasz kota w worku, choć plusem jest to, że chociaż za darmo
Edytowane przez: "z0rin" lis 11. 2016
Do czego to doszło, podróbki na legalu, jaja jak berety inspirowane.
sprzedać swoje dane osobowe za 2.4 ml jakiegoś smrodu

jakich czasów człowiek dożył

w jakim kraju żyje


serio? chce się to komuś wypełniać za marne 2.4ml jakiejś podróbki perfum ?! bez jaj...
Słowo "za darmo" działa jak zaklęcie. Więc nie wiem czemu takie zdziwienie.... Czy to dwie krople podrobionego "perfumu" czy to 1ml mleka czy to klocek zostawiony w kiblu. Za darmo, to za darmo...
Grzes2505lis 12. 2016

serio? chce się to komuś wypełniać za marne 2.4ml jakiejś podróbki perfum ? …serio? chce się to komuś wypełniać za marne 2.4ml jakiejś podróbki perfum ?! bez jaj...Tak serio mi się chce, bo chcę sprawdzić jak pachną. Kilka kliknięć mnie nic nie kosztuje. Równie dobrze można by zapytać, czy Tobie chce się tutaj coś pisać.
Pay4MyGanjalis 12. 2016

sprzedać swoje dane osobowe za 2.4 ml jakiegoś smrodu jakich czasów cz …sprzedać swoje dane osobowe za 2.4 ml jakiegoś smrodu jakich czasów człowiek dożył w jakim kraju żyjeZdziwił byś się ile instytucji marketingowych posiada Twoje dane osobowe i to bez Twojej wiedzy i bez sprzedawania. Także jeśli myślisz, że Twoje dane osobowe są bezpiecznie ukryte w sejfie, to się grubo mylisz. W dzisiejszym świecie nie ukryjesz swojej tożsamości.
DoReMilis 11. 2016

Ja wybrałem "Darmowa dostawa - płatność przelewem" i jest OK. Zobacz, czy n …Ja wybrałem "Darmowa dostawa - płatność przelewem" i jest OK. Zobacz, czy nie wybrałeś płatność online, wtedy faktycznie może być błąd.Dokładnie tak, trzeba wybrać opcję płatność przelewem i wtedy wszystko gra.
adereklis 12. 2016

Tak serio mi się chce, bo chcę sprawdzić jak pachną. Kilka kliknięć mnie ni …Tak serio mi się chce, bo chcę sprawdzić jak pachną. Kilka kliknięć mnie nic nie kosztuje. Równie dobrze można by zapytać, czy Tobie chce się tutaj coś pisać.

​to współczuję . Jak chcę sprawdzić perfum to idę do sklepu ,sprawdzam i kupuję . Ale widać można i sprzedać swoje dane za kroplę podróbki
Grzes2505lis 12. 2016

​to współczuję . Jak chcę sprawdzić perfum to idę do sklepu ,sprawdzam i ku …​to współczuję . Jak chcę sprawdzić perfum to idę do sklepu ,sprawdzam i kupuję . Ale widać można i sprzedać swoje dane za kroplę podróbki


Perfum?
Grzes2505lis 12. 2016

​to współczuję . Jak chcę sprawdzić perfum to idę do sklepu ,sprawdzam i ku …​to współczuję . Jak chcę sprawdzić perfum to idę do sklepu ,sprawdzam i kupuję . Ale widać można i sprzedać swoje dane za kroplę podróbkiPo 1 żadnych danych osobowych nie sprzedaję, a tym bardziej danych wrażliwych jak np PESEL (bo takie należy chronić). Idąc Twoim tokiem rozumowania, to nie trzeba by nic kupować poprzez internet, bo przecież trzeba podać dane takie jak adres do wysyłki czy nr telefonu. Po 2 to cenię sobie wygodę i zamawiam wiele rzeczy przez internet, a jeśli jeszcze mogę dostać darmową próbkę, która nic mnie nie kosztuje, to tym bardziej zamówię. A jak chcę kupić, to sobie zawsze mogę pójść do sklepu i kupić jeśli próbka mi się spodoba. A co do danych osobowych, to chronić należy przede wszystkim PESEL, bo jego nie zmienisz, a nr telefonu czy nawet adres zawsze można zmienić i nie są to żadne dane wrażliwe, których miałbym się bać podać w celu wysłania przesyłki.
Grzes2505lis 12. 2016

​to współczuję . Jak chcę sprawdzić perfum to idę do sklepu ,sprawdzam i ku …​to współczuję . Jak chcę sprawdzić perfum to idę do sklepu ,sprawdzam i kupuję . Ale widać można i sprzedać swoje dane za kroplę podróbki

​w sklepie chanel egoiste kosztuja 300 zl za 50 ml w tym sklepie 25 zl jezeli pachna serio podobnie to niezle a daja probke mozesz sprawdzic sobie za darmo nie trzeba isc do drogeri.
Co do danych osobowych zalozyles karte na orlenie czy na allegro poczte intetnetowa to juz twoje dane sa sprzedawane na lewo i prawo za 1 ml mleka itd. No chyba ze jestes Hitman.
jeśli coś jest za darmo to znaczy że to ty jesteś towarem
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy