109°
Zakończono
Darmowe pączki w Tłusty Czwartek (Warszawa) i inne promocje @ Uber
Darmowe pączki w Tłusty Czwartek (Warszawa) i inne promocje @ Uber

Darmowe pączki w Tłusty Czwartek (Warszawa) i inne promocje @ Uber

admin
DARMOWE UBERPĄCZKI NA ŻĄDANIE W TŁUSTY CZWARTEK!!!

W Tłusty Czwartek w jadłospisie będą królowały pączki, faworki i inne łakocie. Warszawiacy mogą liczyć na 4 DARMOWE pączki od firmy Uber dostarczone pod wskazany adres. Uber deklaruję tysiące pączków do rozdania.

Aby skorzystać:
  • uruchamiamy aplikację Uber na smartfonie 12 lutego 2015 pomiędzy 08:00, a 16:00
  • wybieramy opcję "PĄCZKI" w aplikacji i zamawiamy darmowe UberPĄCZKI na żądanie
  • w ciągu kilku minut, kierowca za darmo dostarczy 4 świeżutkie pączki pod adres wskazany w aplikacji

Aplikacje mobilne możemy pobrać:

Jeżeli jeszcze nie korzystaliśmy z Uber możemy również otrzymać 25zł na przejazdy. Wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny: "UBERPĄCZKI".

Dodatkowa niespodzianka to ukryte w opakowaniach z pączkami czarno-białe babeczki z logotypem Ubera. Jeśli w naszej tłustoczwartkowej paczce znajdziemy jedną z nich, udostępniamy jej zdjęcie z hashtagiem #UberPĄCZKI na Facebooku i Instagramie (@Uber_WAW). W zamian otrzymamy 75zł na jazdę Uberem w stolicy oraz jeden z gadżetów Ubera.


3 Komentarze

ciekawe czy ktoś już zamówił bo u mnie od rana komunikat - WSZYSTKIE PACZKI SA W DRODZE - czyżby kierowcy odebrali paczki i rozwieźli je po rodzinie

Pepper

Pięką się lub kierowca ma duży apetyt
Ale promocja niezła i ciekawa. Za darmoche to czemu nie skorzystać. Podejrzewam, że benzyna za dostawę jest droższa od tych pączków

Pepper

Szaq - to na pewno, pączki od 45gr da się kupić Czekam na moment, kiedy Uber wejdzie do innych miast w Polsce, dzięki czemu monopol taksówkarzy się skończy.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst