37°
Zakończono
Darmowe okulary do każdego zamówienia w Szkla.com
Darmowe okulary do każdego zamówienia w Szkla.com
Pozostałe ofertyOkazje szkla.com

Darmowe okulary do każdego zamówienia w Szkla.com

Uzupełnij zapas swoich soczewek i odbierz voucher na darmowe okulary korekcyjne od Szkla.com Voucher dodawany jest do każdego zamówienia w sklepie Szkla.com

12 Komentarzy

Ta promocja jest od dawna (wcześniej było to okulary.szkla.com). Najważniejsza informacja jest oczywiście drobnym druczkiem:
Wartość vouchera: 29,97 zł.

@DoReMi Dokładnie.
Swoją drogą okulary w Kodano mają dobre i niedrogie - sam mam już stamtąd 3 pary. Zawsze wszystko szybko i sprawnie, do tego darmowy zwrot lub wymiana przez 30 dni i liczne promocje, jak druga para za 1 zł (ale nie tylko najtańsza za 30 zł, były też normalne wybranej marki) czy gwarancja naprawy/zwrotu kasy w voucherze przez rok nawet jak sam je zniszczysz mechanicznie. Ogólnie polecam.

@pws Ale nie powiesz mi chyba, że za 29,97 zł kupisz kompletne okulary? Więc to nie są darmowe okulary tylko voucher 29,97 zł na zakup okularów. Czy coś źle zrozumiałem?

@DoReMi Kompletne nie, ale są tam takie najtańsze oprawki w tej cenie i chyba najtańsze szkła też są darmowe. Albo za szkła dopłacasz.

Edit: są tam nawet oprawki po 19,99.

@DoReMi @pws w KODANO.pl możesz kupić pełne okulary za 29,97 zł (oprawki + podstawowe soczewki).
Koszt najtańszych oprawek to 19,99 zł ( goo.gl/MnCZla ) natomiast najtańsze soczewki kosztują 9,98 zł (za parę oczywiście >‌ goo.gl/YTft66 ).
Dodatkowo jeśli okulary z jakiegokolwiek powodu nie spełnią Twoich oczekiwań to masz prawo je zwrócić w ciągu 30 dni.

@semrafin Dokładnie tak, z tym że sam zawsze brałem droższe oprawki i lepsze szkła z antyrefleksem.

Pepper

@semrafin Bajer! Chyba zrobię sobie zapasowe okulary, tak na wszelki wypadek.

@semrafin , @pws no to szok!
Serio. Niecałe 30 zł za komplet brzmi dla mnie aż za dobrze. Muszę chyba poważnie pogadać z moim optykiem...

Haa, takie ceny tam są już od bardzo dawna, a założenie szkieł profesjonalnie wykonane. A od zawsze wiadomo, że miejscowi optycy mają bardzoo wysokie ceny i za oprawki i za szkła. Tylko niestety czasem są na tyle skomplikowane wady, że tak na odległość nie da się dobrze ustawić szkieł (PD i te sprawy...).

@pws - dlatego w razie jakichkolwiek problemów jest możliwość darmowego zwrotu/wymiany

Pepper

@semrafin Czytałem i się zastanawiam jak to ma działać. O ile oprawki można zapakować i sprzedać dalej - to co robią ze szkłami? Do śmietnika, czy obciążają kupującego kosztami?

@Kaban soczewki okularowe niestety nie są już ponownie wykorzystywane i zostają wyrzucone do kosza. Klient nie ponosi żadnych kosztów z tym związanych (kodano.pl bierze to na siebie).

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst