170°
Zakończone
Darmowe McFlurry HIT (Warszawa) @ McDonalds
12 Komentarzy

Pewnie za dlugo trzymali na słońcu.

Jeszcze jakieś mc Donald's biorą udział w promocji?

sag1 godz., 23 min

Pewnie za dlugo trzymali na słońcu.


Koszt produkcji kubka kawy w kawiarni zamyka się w 20groszach (bliżej 10 często). Reszta to pracownik, lokal itd... No i kiilkaset/kilka tysięcy procent marży
Myślę, że tutaj jest podobnie. Nic nie tracą, gorący dzień jest. Spora konkurencja wokoło - może ktoś przyjdzie innego dnia jak zasmakuje.

W Krakowie nie?

@Kaban rozdawali do 18 - akcja polegala na rozdawaniu kubeczkow przed mcdonaldem (o 18 nie bylo akcji albo zabraklo kubeczkow) - w lokalu do kubeczka gratis lody (bez kubeczka nima)

rewelacja, szkoda, że nie oglosicie takich promocji po ich zakonczeniu

wojciech.zawadzkiMaj 24.

Koszt produkcji kubka kawy w kawiarni zamyka się w 20groszach (bliżej 10 często). Reszta to pracownik, lokal itd... No i kiilkaset/kilka tysięcy procent marży Myślę, że tutaj jest podobnie. Nic nie tracą, gorący dzień jest. Spora konkurencja wokoło - może ktoś przyjdzie innego dnia jak zasmakuje.



To chyba nigdy ciśnieniowego ekspresu nie używałeś (widać na Ali nie było cebulastej promocji na ekspresy...).
Hint: kawy idzie do ekspresu całkiem sporo, a ciężko kupić dobre ziarno poniżej 40-60zl/kg (pellini top ok 80/kg, illy ok 120/kg)

renw0rpMaj 24.

To chyba nigdy ciśnieniowego ekspresu nie używałeś (widać na Ali nie było cebulastej promocji na ekspresy...).Hint: kawy idzie do ekspresu całkiem sporo, a ciężko kupić dobre ziarno poniżej 40-60zl/kg


Potwierdzam. ;-)

wojciech.zawadzkiMaj 24.

Koszt produkcji kubka kawy w kawiarni zamyka się w 20groszach (bliżej 10 często). Reszta to pracownik, lokal itd... No i kiilkaset/kilka tysięcy procent marży Myślę, że tutaj jest podobnie. Nic nie tracą, gorący dzień jest. Spora konkurencja wokoło - może ktoś przyjdzie innego dnia jak zasmakuje.

​ciekawe skad wg takie obliczenia bo sa co najmniej smieszne

To prawda, że koszty samej kawy są znikome, ale utrzymanie lokalu to dziesiątki tysięcy miesięcznie, a lokal 1 zarabia na siebie, więc ma lokalne ograniczenia.
Dziwię się Tobie natomiast, że nie dostałeś za darmo telefonu, którego używasz Skoro sprzedają je za średnio 3000 zł, a koszt produkcji to 12-15 $.

wojciech.zawadzkiMaj 24.

Koszt produkcji kubka kawy w kawiarni zamyka się w 20groszach (bliżej 10 często). Reszta to pracownik, lokal itd... No i kiilkaset/kilka tysięcy procent marży Myślę, że tutaj jest podobnie. Nic nie tracą, gorący dzień jest. Spora konkurencja wokoło - może ktoś przyjdzie innego dnia jak zasmakuje.



renw0rpMaj 24.

To chyba nigdy ciśnieniowego ekspresu nie używałeś (widać na Ali nie było cebulastej promocji na ekspresy...).Hint: kawy idzie do ekspresu całkiem sporo, a ciężko kupić dobre ziarno poniżej 40-60zl/kg (pellini top ok 80/kg, illy ok 120/kg)


Co nie zmienia faktu, że przebicie na kawie i herbacie jest OGROMNE!

krakowienneMaj 25.

To prawda, że koszty samej kawy są znikome, ale utrzymanie lokalu to dziesiątki tysięcy miesięcznie, a lokal 1 zarabia na siebie, więc ma lokalne ograniczenia.Dziwię się Tobie natomiast, że nie dostałeś za darmo telefonu, którego używasz Skoro sprzedają je za średnio 3000 zł, a koszt produkcji to 12-15 $.


Ha... i tu się mylisz. Ile to telefonów się wciska wszelkiej maści osobom publicznym, aby tylko reklamowali? Z tym McFlurry jest podobnie. Ale niższy koszt to i niższe wymagania wobec ludzika.
iwa552Maj 24.

​ciekawe skad wg takie obliczenia bo sa co najmniej smieszne


Dane z pewnej spółki z Wrocka

Utrzymanie lokalu utrzymaniem lokalu. Ale wszyscy wiemy jakie problemy ma ta spółka ostatnio :P Tonący brzytwy się chwyta - czy jakoś tak.
Swoją drogą. nie w promocji, ale jadłem. HIT z karmelem całkiem spoko.

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst