Darmowe McFlurry HIT (Warszawa) @ McDonalds
170°Zakończono

Darmowe McFlurry HIT (Warszawa) @ McDonalds

12
Lokalniemaj 24. 2016
W wybranych warszawskich restauracjach sieci otrzymamy z okazji premiery nowego smaku McFlurry HIT za darmo. Tylko dzisiaj do godziny 20:00.

Z tego co wyczytałem w sieci, na pewno w akcji biorą udział McDonaldsy na:
  • Nowym Świecie
  • Świętokrzyskiej
Aktualizacje społecznościowe
McDonalds OkazjeMcDonalds kupony

Grupy

12 Komentarzy
Pewnie za dlugo trzymali na słońcu.
Jeszcze jakieś mc Donald's biorą udział w promocji?
Avatar
Usunięty5246
sagmaj 24. 2016

Pewnie za dlugo trzymali na słońcu.


Koszt produkcji kubka kawy w kawiarni zamyka się w 20groszach (bliżej 10 często). Reszta to pracownik, lokal itd... No i kiilkaset/kilka tysięcy procent marży
Myślę, że tutaj jest podobnie. Nic nie tracą, gorący dzień jest. Spora konkurencja wokoło - może ktoś przyjdzie innego dnia jak zasmakuje.
W Krakowie nie?
@Kaban rozdawali do 18 - akcja polegala na rozdawaniu kubeczkow przed mcdonaldem (o 18 nie bylo akcji albo zabraklo kubeczkow) - w lokalu do kubeczka gratis lody (bez kubeczka nima)
rewelacja, szkoda, że nie oglosicie takich promocji po ich zakonczeniu
wojciech.zawadzkimaj 24. 2016

Koszt produkcji kubka kawy w kawiarni zamyka się w 20groszach (bliżej 10 c … Koszt produkcji kubka kawy w kawiarni zamyka się w 20groszach (bliżej 10 często). Reszta to pracownik, lokal itd... No i kiilkaset/kilka tysięcy procent marży Myślę, że tutaj jest podobnie. Nic nie tracą, gorący dzień jest. Spora konkurencja wokoło - może ktoś przyjdzie innego dnia jak zasmakuje.To chyba nigdy ciśnieniowego ekspresu nie używałeś (widać na Ali nie było cebulastej promocji na ekspresy...).
Hint: kawy idzie do ekspresu całkiem sporo, a ciężko kupić dobre ziarno poniżej 40-60zl/kg (pellini top ok 80/kg, illy ok 120/kg)
renw0rpmaj 24. 2016

To chyba nigdy ciśnieniowego ekspresu nie używałeś (widać na Ali nie było … To chyba nigdy ciśnieniowego ekspresu nie używałeś (widać na Ali nie było cebulastej promocji na ekspresy...).Hint: kawy idzie do ekspresu całkiem sporo, a ciężko kupić dobre ziarno poniżej 40-60zl/kg


Potwierdzam. ;-)
wojciech.zawadzkimaj 24. 2016

Koszt produkcji kubka kawy w kawiarni zamyka się w 20groszach (bliżej 10 c … Koszt produkcji kubka kawy w kawiarni zamyka się w 20groszach (bliżej 10 często). Reszta to pracownik, lokal itd... No i kiilkaset/kilka tysięcy procent marży Myślę, że tutaj jest podobnie. Nic nie tracą, gorący dzień jest. Spora konkurencja wokoło - może ktoś przyjdzie innego dnia jak zasmakuje.

​ciekawe skad wg takie obliczenia bo sa co najmniej smieszne
To prawda, że koszty samej kawy są znikome, ale utrzymanie lokalu to dziesiątki tysięcy miesięcznie, a lokal 1 zarabia na siebie, więc ma lokalne ograniczenia.
Dziwię się Tobie natomiast, że nie dostałeś za darmo telefonu, którego używasz Skoro sprzedają je za średnio 3000 zł, a koszt produkcji to 12-15 $.

wojciech.zawadzkimaj 24. 2016

Koszt produkcji kubka kawy w kawiarni zamyka się w 20groszach (bliżej 10 c … Koszt produkcji kubka kawy w kawiarni zamyka się w 20groszach (bliżej 10 często). Reszta to pracownik, lokal itd... No i kiilkaset/kilka tysięcy procent marży Myślę, że tutaj jest podobnie. Nic nie tracą, gorący dzień jest. Spora konkurencja wokoło - może ktoś przyjdzie innego dnia jak zasmakuje.renw0rpmaj 24. 2016

To chyba nigdy ciśnieniowego ekspresu nie używałeś (widać na Ali nie było … To chyba nigdy ciśnieniowego ekspresu nie używałeś (widać na Ali nie było cebulastej promocji na ekspresy...).Hint: kawy idzie do ekspresu całkiem sporo, a ciężko kupić dobre ziarno poniżej 40-60zl/kg (pellini top ok 80/kg, illy ok 120/kg)


Co nie zmienia faktu, że przebicie na kawie i herbacie jest OGROMNE!
Avatar
Usunięty5246
krakowiennemaj 25. 2016

To prawda, że koszty samej kawy są znikome, ale utrzymanie lokalu to d …To prawda, że koszty samej kawy są znikome, ale utrzymanie lokalu to dziesiątki tysięcy miesięcznie, a lokal 1 zarabia na siebie, więc ma lokalne ograniczenia.Dziwię się Tobie natomiast, że nie dostałeś za darmo telefonu, którego używasz Skoro sprzedają je za średnio 3000 zł, a koszt produkcji to 12-15 $.


Ha... i tu się mylisz. Ile to telefonów się wciska wszelkiej maści osobom publicznym, aby tylko reklamowali? Z tym McFlurry jest podobnie. Ale niższy koszt to i niższe wymagania wobec ludzika.
iwa552maj 24. 2016

​ciekawe skad wg takie obliczenia bo sa co najmniej smieszne


Dane z pewnej spółki z Wrocka

Utrzymanie lokalu utrzymaniem lokalu. Ale wszyscy wiemy jakie problemy ma ta spółka ostatnio :P Tonący brzytwy się chwyta - czy jakoś tak.
Swoją drogą. nie w promocji, ale jadłem. HIT z karmelem całkiem spoko.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst