Niestety, ta okazja już wygasła

darmowe książki unia europejska

lip 9. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W sklepie unii europejskiej dostępne są różne publikacje i do tego za darmo Można je zamówić w formie papierowej, PDF, E-booka czy płyty DVD / CD. Dostępne są one we wszystkich oficjalnych językach krajów członkowskich (obecnie 23 języki)
dostępne są różne tematyki
Od historii Unii Europejskiej, przez finanse UE, aktywność i działalność społeczną Unii Europejskiej aż po prawo, handel i politykę zagraniczną. W sklepie znaleźć można także plakaty, mapy, kolorowanki dla dzieci i komiksy. niektóre z nich są niedostępne w wersji papierowej, ale bez problemu można je pobrać w formie PDF i wydrukować samodzielnie na domowej drukarce.
uwagaAby najszybciej wyszukać dostępne książki w języku polskim, warto skorzystać z zaawansowanych funkcji wyszukiwarki (advanced searcher). Pozwala ona między innymi na filtrowanie wyników wyszukiwania po rodzaju i tematyce publikacji. Można również określić język i rok wydania książek, których szukamy w sklepie. Listę wyników można zawęzić, korzystając z kryteriów po lewej stronie.

W celu zamówienia darmowych książek należy przejść do strony internetowej sklepu i wybrać interesujące nas publikacje, które chcemy otrzymać za darmo. Rejestracja w sklepie nie jest wymagana, ale jej zaletą jest dostęp do opcji dodatkowych oraz łatwiejszy i szybszy sposób składania zamówień. Dodatkowo każdy użytkownik może zapisać swoje dane osobowe oraz adres (adresy) dostawy, wybrać domyślny język, w którym wyświetlają się strony serwisu, zamówić usługę powiadomień o nowościach, zapisać kryteria wyszukiwania („Moje zapytania”) i wyniki wyszukiwania („Moje wyniki”), zapisać zawartość koszyka do czasu kolejnej wizyty, przeglądać swoje poprzednie zamówienia.

W sklepie jednorazowo można złożyć zamówienie na 20 publikacji po 1 kopii. Wysyłka zamówionych książek jest bezpłatna. Jeżeli mamy potrzebę otrzymania więcej niż jednego egzemplarza bezpłatnej publikacji, należy wysłać e-mail z uzasadnieniem swojej prośby na adres najbliższego przedstawicielstwa UE, delegacji lub punktu informacyjnego Europe Direct. Wnioski tego rodzaju są zawsze rozpatrywane indywidualnie i realizowane zależnie od dostępności nakładu. Taka możliwość może przydać się, gdy chcemy zamówić materiały potrzebne np. do przeprowadzenia lekcji w szkole.

Wysyłka darmowych książek powinna zostać zrealizowana w ciągu 1-2 tygodni od momentu zamówienia. Wysyłka do wszystkich krajów UE, krajów kandydujących (Albania, Islandia, Czarnogóra, była jugosłowiańska republika Macedonii, Serbia i Turcja) oraz do krajów EOG (Liechtenstein i Norwegia) jest bezpłatna.

oto kilka z przykładów: op.europa.eu/pl/…1a1
op.europa.eu/pl/…3ac
op.europa.eu/pl/…1a1
op.europa.eu/pl/…1a1
op.europa.eu/pl/…1a1
op.europa.eu/pl/…1a1
op.europa.eu/pl/…1a1
op.europa.eu/pl/…1a1
op.europa.eu/pl/…1a1
op.europa.eu/pl/…1a1
op.europa.eu/pl/…1a1
op.europa.eu/pl/…1a1
op.europa.eu/pl/…1a1
op.europa.eu/pl/…1a1
op.europa.eu/pl/…1a1
op.europa.eu/pl/…1a1
op.europa.eu/pl/…1a1
źródło:Zakupersi
Aktualizacje społecznościowe

27 Komentarzy