Darmowe gry dla posiadaczy Xbox Live Gold na marzec
231°Zakończono

Darmowe gry dla posiadaczy Xbox Live Gold na marzec

16
lut 23. 2016
Kolejne darmowe gry: Xbox One: •Sherlock Holmes: Crimes and Punishments (1- 31 marzec) •Lords Of The Fallen (16 marzec- 15 kwiecien) Xbox 360: •Supreme Commander 2 (1- 15 marzec) •Borderlands (16- 31 marzec)
Aktualizacje społecznościowe
Xbox Okazje

Grupy

16 Komentarzy
Xbox udowadnia po raz kolejny, że ich system płatnej subskrypcji jest znacznie lepszy niz ps+
"Darmowe gry" "tylko" za 249,00 zł rocznie
pingwinlut 23. 2016

"Darmowe gry" "tylko" za 249,00 zł rocznie


Że niby co? Roczny Gold to masz ~110 - 120zł
Dla osób które i tak kupują golda, są darmowe, a nawet jeśli kupujesz golda tylko dla gier to 249zł całkiem niezła cena za tyle gier
gdzie mozna dostac darmowego golda? jest mozliwosc dodania so konta gier z xbox one jesli sie nie ma konsoli? a posiada xbox 360 z mysla o pozniejszym kupnie one
Nie ma darmowego golda z opcją pobrania gier z serii Games with gold. Można ,posiadając aktywne konto gold "zakupić" gry na xbox360 oraz Xbox one nawet nie posiadając konsoli - xbox.com .
maciejaslut 23. 2016

Dla osób które i tak kupują golda, są darmowe, a nawet jeśli kupujesz gold …Dla osób które i tak kupują golda, są darmowe, a nawet jeśli kupujesz golda tylko dla gier to 249zł całkiem niezła cena za tyle gierJak coś za co płacisz co miesiąc/rok abonament może być za darmo?
Czyli jak rozumiem, ja płacąc co miesiąc mojemu operatorowi abonament za telefon mam darmowe połączenia i smsy?
Ku... Cebuladeals! Lecę po kolejny! Zaraz wrzucę okazje na Peppera - "Darmowe połączenia i SMS'y dla abonentów Play!!one!!1" *


*tylko za 49,99/msc na 2 lata!

Nawet jeżeli ktoś kupuje Golda tylko dla gry online i same tytuły go nie interesują to i tak nie znaczy że są za darmo.
Znowu analogia do abonamentu komórkowego, mogę mieć w pakiecie nielimitowane połączenia dla których zdecydowałem się go opłacać i 2 GB transferu który mnie nie interesuje ale to nie znaczy że mam go za darmo - za wszystko płacisz, wszystko jest wliczone w cenę, nikt Ci nic nie da za darmo.

Rozpisałem się ale denerwuje mnie używanie w tych okazjach słowa "darmo".
Ty, weź się nie zesraj przypadkiem :P
A, jeszcze jedno - nie masz racji Gold w pierwotnym założeniu nie obejmował gier, ale pomijając już ten fakt, gry pojawiają się cyklicznie co miesiąc, więc nie jest błędem dodawanie informacji, że są darmowe/bezpłatne, zważywszy na fakt, że jest jeszcze akcja deals with gold i masę innych. Skończ spinać pośladki w tak błahej sprawie, po co się stresować Są za darmo, bo co miesiąc są nowe i nie musisz za nie płacić, i już.
Xbox Live Gold w założeniach udostępnia możliwość grania przez sieć - płacisz za infrastrukturę i za to, że nie wywala cię co chwila z serwera. Gry dla Goldowców to w pewnej mierze dodatek. W ramach abonamentu masz gry za darmo - nawet wtedy, kiedy skończy Ci się subskrypcja. W przeciwieństwie do ps plus, tutaj zakupiona za 0 zł gra jest przypisana do Twojego konta na zawsze.
SETHlut 24. 2016

Xbox Live Gold w założeniach udostępnia możliwość grania przez sieć - płaci …Xbox Live Gold w założeniach udostępnia możliwość grania przez sieć - płacisz za infrastrukturę i za to, że nie wywala cię co chwila z serwera. Gry dla Goldowców to w pewnej mierze dodatek. W ramach abonamentu masz gry za darmo - nawet wtedy, kiedy skończy Ci się subskrypcja. W przeciwieństwie do ps plus, tutaj zakupiona za 0 zł gra jest przypisana do Twojego konta na zawsze.


W PSPlus gry są przypisane do konta na zawsze, tylko można w nie grać mając aktywny abonament (tak samo jak na XONE), natomiast w gry na X360 można grać bez posiadania subskrypcji (chyba, że to zmienili).
dominkowalczyklut 24. 2016

A, jeszcze jedno - nie masz racji Gold w pierwotnym założeniu nie o …A, jeszcze jedno - nie masz racji Gold w pierwotnym założeniu nie obejmował gier, ale pomijając już ten fakt, gry pojawiają się cyklicznie co miesiąc, więc nie jest błędem dodawanie informacji, że są darmowe/bezpłatne, zważywszy na fakt, że jest jeszcze akcja deals with gold i masę innych. Skończ spinać pośladki w tak błahej sprawie, po co się stresować Są za darmo, bo co miesiąc są nowe i nie musisz za nie płacić, i już.
Fakt, dla kogoś kto korzystał z Golda przed wprowadzeniem tych dodatków, jest za darmo, bo zyskał więcej w tej samej cenie:-) Ale dla osoby która, powiedzmy dopiero kupiła XONE te wszystkie przywileje (Deals with Gold, bezpłatne tytuły no i sama gra online) jest czymś niedostępnym, więc by to otrzymać musi zapłacić, więc nie ma za darmo, otrzymuje to w ramach abonamentu za który płaci - nie zapłaci=nie otrzyma.

Spokojnie, nie spinam się, kompletnie na luzie to napisałem w pracy pomiędzy obowiązkami, popijając kawę:p
Naszła mnie rozkma i się tylko podzieliłem swoim zdaniem i Twoje też szanuje. Szczególnie jako użytkownik Plusa, który nie zagra po wygasnieciu abo:p
Xbox posiada golda - możliwość gry multiplayer. Ps4 posiada Ps Plus - czyli również możliwość gry multi. To są usługi za które się płaci (w przypadku xboxa ok 120zł rocznie). Gry o których mowa to dodatkowy bonus wprowadzony po pewnym czasie. I nawet gdy przestaniemy opłacać golda to te gry nam pozostają. Także są to darmowe gry.
@eade :*
@ tommit00, niestety w przedostatnim zdaniu zrobileś błąd
@luko - nie ma tam błędu. Mój gold się wyczerpał a kilkanaście gier które przez rok dostałem wciąż są na konsoli i mogę w nie grać. Jedynie ich multiplayer nie działa.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst