DARMOWE gry dla posiadaczy PS+ (maj) @
126°Zakończono

DARMOWE gry dla posiadaczy PS+ (maj) @

admin 10
kwi 28. 2016
Propozycje dla posiadaczy kont PS+

Oferta na maj:
  • Tropico 5 (PS4)
  • Table Top Racing: World Tour (PS4)
  • Bionic Commando Rearmed 2 (PS3)
  • LocoRoco Cocoreccho! (PS3)
  • Switch Galaxy Ultra (PS Vita, PS4)
  • God of War: Ghost of Sparta (PSP, PS Vita)

Dostępność od 3 maja
Aktualizacje społecznościowe
To nie jest okazja... to jest skandal :P
10 Komentarzy
Watch dogs i Diablo 3 mówili...
Comiesięczne gry w ps+ to totalna porażka.Sporadycznie żałuję kasy wydanej na konto premium,jednak w tym przypadku tak jest.
od roku nie mam wykupionego ps+ i nie załuje... kiedys faktycznie warto bylo to kupic ;-)
Na ps4 kupujemy ps+ raczej by grać online.
W sumie Tropico to raczej niezły gratis tylko ciekawe jak z grą na padzie.
S0NY hajs się musi zgadzać, myślę że tym sposobem próbują wybić z głowy darmowy gry przy zakupie abonamentu do grania online
na PS3 cienizna jak ich mało..
Ludzie dalej nie rozumieją podstawowej rzeczy gry w ps plus to dodatek a nie rzecz podstawowa. Cena tropico przebija cenę miesięcznego abonamentu. W PS4 plus to podstawa do gry online. Dostajemy tez zniżki na ich promocjach w sklepie ps Store.
No niby tylko dodatek ale przy XONE jednak można liczyć co jakiś czas na grę AAA w którą warto zagrać. Co nie zmienia faktu że tropico w tym miesiącu jest dobrą ofertą.
PS4 w zeszłym miesiącu to kicha za to w maju Tropico w maju to dobra pozycja - grałem w demo i jest OK - tylko trza mieć na takie gry multum wolnego czasu. Samochodziki to mi przypominają Tux Kart - jakby nie patrzył też sympatyczna gra. Sporo w nią grałem na Linuksie.
.
PS VIta - nic nie ma w maju - za to w zeszłym miesiącu Tom-Virus jest OK - gram ile tylko mam czasu.
.
Reasumując PS+ się opłaca. Na X1 dają AAA bo tam mało kto gry kupuje w ogóle - liczą to w koszty reklamy. Jak patrzę po znajomych to widzę, że posiadacze Xboksa któregokolwiek mają po 3-5 gier czasem 7 po 3 latach grania na konsoli. Na PlayStation ludzie kupują co jakiś czas nowe.
Hallerkwi 28. 2016

Watch dogs i Diablo 3 mówili...O Watch Dogs nie ma co płakać - stara gra - pewnie wkrótce będzie latać na AlleDrogo po 20 zł jak Fifa 14. Masz kilka takich gier i tak za free jak Paragon.
Brak Diablo nawet mnie cieszy bo go nie lubię - wolę prawie cokolwiek. Teraz jest już trochę full działających dem/bet więc PS+ daje nawet wybór gier za free.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy