DARMOWE gry dla posiadaczy kont PS+ (marzec)
-7°Zakończono

DARMOWE gry dla posiadaczy kont PS+ (marzec)

10
10 Komentarzy
Aż oczy szczypią od tych indorów!!!
alienqqqmar 1. 2016

Aż oczy szczypią od tych indorów!!!Faktycznie,żałuję że wykupiłem roczny abonament :v
Ja nie, bo i tak potrzebny do online, no i Rocker League z kolegami mam nagrane dziesiątki jak nie setki rodzin Ale fakt d... nie urywają i czekamy aż w końcu przyjdą porządne tytuły...
Jakie one darmowe skoro płaci się za nie kupę hajsu, a jak się przestanie płacić to zabierają do nich dostęp?
MolibdenowyMateuszmar 1. 2016

Jakie one darmowe skoro płaci się za nie kupę hajsu, a jak się przestanie p …Jakie one darmowe skoro płaci się za nie kupę hajsu, a jak się przestanie płacić to zabierają do nich dostęp?
Spokojnie, zaraz ktoś Ci napisze że abonament kupuje do gry Online a nie dla gier, więc są one dla niego darmowe... A założę się że te same osoby jako pierwsze by siały lament gdyby Sony zrezygnowało z tych "darmowych" gier.

Zdradzę Wam sekret: nic nie ma za darmo:-)
Już nigdy, NIGDY, nie kupię rocznej subskrypcji PS+ od kilku miesięcy dają
Sony strzeliło sobię w kolano jeśli chodzi o abonament i granie online na PS4.. Jakoś przez tych kilka lat (kiedy grałem online za darmo na PS3) nie potrzeba było nic płacić. Zapewne wprowadzenie tego miało na celu "załatanie dziur". Mogę się założyć że nie byłoby tej całej afery gdyby Sony zrobiło to co Xbox, czyli płacenie abonamentu już od X360, wtedy ludzie sięz tym pogodzili i nie mają problemu żeby dalej płacić grając już oczywiście na XONE. Posiadam PS4 i czasem sobię wykupie plusa, ale chyba niedługo będzie przesiadka na XONE Fakt faktem ze indyki w plusie vs tomb raider czy ac: Blak Flag to jednak jest spora różnica..
Praktycznie zawsze te miesieczne darmowe gierki sa slabe, ale w tym miesiacu to juz totalnie odlecieli z ta slabizna. Na pewno nie sa to gry, ktore przekonalby mnie do wykupu ps+ wiec, zadna okazja. Minus
Autor
Damianomar 1. 2016

Praktycznie zawsze te miesieczne darmowe gierki sa slabe, ale w tym …Praktycznie zawsze te miesieczne darmowe gierki sa slabe, ale w tym miesiacu to juz totalnie odlecieli z ta slabizna. Na pewno nie sa to gry, ktore przekonalby mnie do wykupu ps+ wiec, zadna okazja. MinusNie musisz wykupywać,możesz założyć dodatkowe konto i aktywować 14 dniowy trial:)

nie przekonało mnie
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy