Niestety, ta okazja już wygasła

Darmowe grawerowanie w Militaria.pl

lip 22. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Grawerowanie warte w militaria.pl 40 zł można mieć za darmo. Cena zmienia się po 22:00. Jutro rano postaram się namierzyć zmianę w drugą stronę, bo ceny na pewno wracają przed południem*. Krótka historyjka, jak do tego doszedłem - na samym dole.
*wygląda na to, że ok 8 rano jest powrót starych cen
EDIT 2: wygląda na to, że namierzyliśmy ich promocję, zanim ją zakomunikowali. Dzisiaj znalazłem oficjalne info:
militaria.pl/noc…xml


Wczoraj na pewno tak to działało. Dziś, z tego, co widzę - też. Nie wiem, czy to błąd na stronie, czy co, ale warto skorzystać. Nie wiem, jak długo to jeszcze tak podziała.

Historia: planuję kupić ojcu multitool Wave Plus (militaria.pl/lea…xml). Rozważałem wersję bez graweru, ale zauważyłem, że za 4 dyszki można mieć taki z grawerem (militaria.pl/lea…xml). Postanowiłem dopłacić. Jak sprawdziłem przedwczoraj w nocy, okazało się, że wersja z grawerem kosztuje na stronie tyle samo, co bez niego.
Wczoraj w południe już miałem go kupować, ale znów wersja z grawerem była o 40 zł droższa. A w nocy - ponownie taka sama, jak bez graweru.
Nie znalazłem informacji o żadnej promocji, więc postanowiłem zadzwonić do BOK i podpytać, czy zawsze obowiązuje cena na stronie. Nie mówiłem, o co chodzi. Powiedzieli, że tak.
Dziś z ciekawości sprawdzałem temat przez pół wieczoru. Około 22 cena na grawerowane multitoole zmienia się na taką, jak przy wersjach niegrawerowanych. O której godzinie wraca do wyjściowej? Jeszcze nie wiem (EDIT: już wiem: ok 8:00). Jutro od 7 rano będę sprawdzał (wczoraj o 11 była już wyższa). Jeśli mi się uda namierzyć, edytuję opis.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
24 Komentarze
Prześlij Komentarz