Niestety, ta okazja już wygasła
Darmowe gadżety od Nju dla nowego abonenta i polecającego
147° Zakończono

Darmowe gadżety od Nju dla nowego abonenta i polecającego

40
gru 7. 2018

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Choć nadal trwa promocja z przeniesieniem numeru do Nju (opisywana na Pepperze} można też skorzystać z kolejnej. By dostać zestaw gadżetów od Nju (głośnik, smycz USB - ładuje telefony działające na iOS i na Androidzie, ring na smartfona oraz chustka marki „Buff”) wystarczy być klientem sieci i polecić ją znajomemu. Jeśli kupi on plan nju podstawowy lub nju internetowy, bądź przeniesie swój numer do nju, to obaj zgarną taki sam zestaw nagród.

To pierwsza taka akcja w nju mobile. Zyskują obie strony: polecający i korzystający z tego polecenia.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Serio? Gadżety za max. kilkanaście zł za polecenie? Pfff.
uxs07/12/2018 10:37

Serio? Gadżety za max. kilkanaście zł za polecenie? Pfff.


Typowy cebularz, zamiast sie cieszyc, ze w ogole cokolwiek dostanie za nic praktycznie, to jeszcze narzeka.
DobraCebula07/12/2018 10:40

Typowy cebularz, zamiast sie cieszyc, ze w ogole cokolwiek dostanie za nic …Typowy cebularz, zamiast sie cieszyc, ze w ogole cokolwiek dostanie za nic praktycznie, to jeszcze narzeka.


Dałem + co nie zmienia faktu, że na co komu śmieci?
Takie leady są więcej warte niż kilka nic nie wartych reklamówek.
40 Komentarzy
Serio? Gadżety za max. kilkanaście zł za polecenie? Pfff.
Promocja nie jest zła, tym bardziej, że zyskuje też polecający. Dodatkowo ofertę można połączyć z Payback.
uxs07/12/2018 10:37

Serio? Gadżety za max. kilkanaście zł za polecenie? Pfff.


Typowy cebularz, zamiast sie cieszyc, ze w ogole cokolwiek dostanie za nic praktycznie, to jeszcze narzeka.
DobraCebula07/12/2018 10:40

Typowy cebularz, zamiast sie cieszyc, ze w ogole cokolwiek dostanie za nic …Typowy cebularz, zamiast sie cieszyc, ze w ogole cokolwiek dostanie za nic praktycznie, to jeszcze narzeka.


Dałem + co nie zmienia faktu, że na co komu śmieci?
Takie leady są więcej warte niż kilka nic nie wartych reklamówek.
Jakieś ciekawe oferty na kartę bez limitów? Jestem na Orangu za 25/mieś
Właśnie przypomniała mi ta oferta, że głośnika do tej pory z poprzedniej nie dostałem. Muszę ich spingowac. Czy ktoś z Was brał udział w poprzednim promo i dostał już głośnik?
uxs9 min

Dałem + co nie zmienia faktu, że na co komu śmieci?Takie leady są więcej wa …Dałem + co nie zmienia faktu, że na co komu śmieci?Takie leady są więcej warte niż kilka nic nie wartych reklamówek.


Lepsze to, niz cos w stylu: 100GB internetu do wykorzystania*.
* przez 30dni.
@sloter Ja dostałem już głośnik.
Mmikk8 min

Jakieś ciekawe oferty na kartę bez limitów? Jestem na Orangu za 25/mieś


W nju za 39 zł masz bez limitów i 40gb internetu i chyba 2,5gb w UE.
Za te "darmowe" gadżety w Nju przyjdzie wam zapłacić własnom krwiom...
Marcello07/12/2018 10:56

Za te "darmowe" gadżety w Nju przyjdzie wam zapłacić własnom krwiom... (ho …Za te "darmowe" gadżety w Nju przyjdzie wam zapłacić własnom krwiom...dlaczego? przenisłem właśnie siostrę i brata, w niedługim czasie reszta familii. Oferta jak najbardziej na+, płacisz tyle ile wykorzystasz max 29zł albo 19 jak dobierzesz pary, a niektórzy sporadycznie korzystają z tel więc sieć jest ok. Z zasiegiem też nie ma problemu
skawo07/12/2018 11:01

dlaczego? przenisłem właśnie siostrę i brata, w niedługim czasie reszta fam …dlaczego? przenisłem właśnie siostrę i brata, w niedługim czasie reszta familii. Oferta jak najbardziej na+, płacisz tyle ile wykorzystasz max 29zł albo 19 jak dobierzesz pary, a niektórzy sporadycznie korzystają z tel więc sieć jest ok. Z zasiegiem też nie ma problemu


Też tak zrobiłem jak opisujesz. Wszystko jest dobrze, dopóki nie skończy się miesiąc miodowy, a wtedy poznasz Dark Side of The Force...
Łącznie z - oczywiście wygranymi - interwencjami w UOKiK i innych organach.
Myślę, że w tej sprawie wszyscy operatorzy są do siebie podobni...
Marcello07/12/2018 11:05

Też tak zrobiłem jak opisujesz. Wszystko jest dobrze, dopóki nie skończy si …Też tak zrobiłem jak opisujesz. Wszystko jest dobrze, dopóki nie skończy się miesiąc miodowy, a wtedy poznasz Dark Side of The Force... Łącznie z - oczywiście wygranymi - interwencjami w UOKiK i innych organach.tzn ja przenosiłem bez żadnych promek jak na razie;p jak taki lamus nie sprawdziłem nic
skawo07/12/2018 11:22

tzn ja przenosiłem bez żadnych promek jak na razie;p jak taki lamus nie s …tzn ja przenosiłem bez żadnych promek jak na razie;p jak taki lamus nie sprawdziłem nic


Promki nie mają tu nic do rzeczy. Przez dłuższy czas było z nimi ok, ale problem zaczyna się wtedy, jak pojawiają się jakieś inne kwestie jak tylko dzwonienie i płatność za fakturę. Wcale to nie oznacza, że Cię one spotkają. Jak nie, to oferta była ok, choć teraz są już lepsze, szukaj podpowiedzi w komentarzach, bo ludzie są na bieżąco.
Marcello07/12/2018 11:28

Promki nie mają tu nic do rzeczy. Przez dłuższy czas było z nimi ok, ale pr …Promki nie mają tu nic do rzeczy. Przez dłuższy czas było z nimi ok, ale problem zaczyna się wtedy, jak pojawiają się jakieś inne kwestie jak tylko dzwonienie i płatność za fakturę. Wcale to nie oznacza, że Cię one spotkają. Jak nie, to oferta była ok, choć teraz są już lepsze, szukaj podpowiedzi w komentarzach, bo ludzie są na bieżąco.


W końcu to Orange. Ja w lutym jak próbowałem uciec z tego pomarańczowego burdelu to musiałem się sporo naszarpać, a na koniec nie dość, że mnie srogo wyd...mali to jeszcze zamiast po kilku latach moich wysokich rachunków pomóc w przyjaznym zakończeniu sprawy chcieli skasować numer w ciągu 7 dni, w końcu numer to ich własność. Niestety poziom obsługi klienta w polskich telekomach to wciąż bagienny las na syberii.
W końcu oryginalny pomysł, że nie tylko dla nowych kont . Tak powinno być wszędzie. Ta sieć należy do Orange, czyli ich zasięg.

Z poprzedniej oferty dostałem ten mini głośniczek. Jak na te rozmiary to dość głośny na zewnątrz, przy czym jest solidny (metalowa obudowa). Na Bluetooth gra około 2h, więc niestety lepiej korzystać z przewodu 3.5 jack... Prawie wszystko fajnie, ale ta cena. Rozumiem, że rozdaje się produkty, których po prostu nikt nie kupuje. Ale jako fant to wychodzi po prostu ekstra. Napis operatora na nim jest subtelny. Jeżeli tutaj dostajemy 2x cały zestaw to już w ogóle !

PS: nie jest konkretnie sprecyzowane co teraz będzie. Chyba, że ktoś, coś?
Edytowane przez: "Cepulla" gru 7. 2018
DobraCebula07/12/2018 10:40

Typowy cebularz, zamiast sie cieszyc, ze w ogole cokolwiek dostanie za nic …Typowy cebularz, zamiast sie cieszyc, ze w ogole cokolwiek dostanie za nic praktycznie, to jeszcze narzeka.Gość wie co mówi, nju płaci za nowego klienta 60-80zł a ty za reklamówkę kogoś polecisz.
uxs07/12/2018 11:57

W końcu to Orange. Ja w lutym jak próbowałem uciec z tego pomarańczowego bu …W końcu to Orange. Ja w lutym jak próbowałem uciec z tego pomarańczowego burdelu to musiałem się sporo naszarpać, a na koniec nie dość, że mnie srogo wyd...mali to jeszcze zamiast po kilku latach moich wysokich rachunków pomóc w przyjaznym zakończeniu sprawy chcieli skasować numer w ciągu 7 dni, w końcu numer to ich własność. Niestety poziom obsługi klienta w polskich telekomach to wciąż bagienny las na syberii.


No tak to niestety jest. Staram się jednak brać taki czynnik pod uwagę, o którym mało kto pamięta, że u nas jest po prostu bardzo tanio, a pracownicy na infoliniach to eksploatowane bezwolne i wymęczone roboty. Kupiłem np w Orange za jakieś grosze 1410GB na 2 lata to nawet nie podskakuję, że transfer jest nie za szybki. Ale jest kuźwa prawie darmowy.

Popatrz np na OC - legislatorzy wymusili wyższe standardy i masz składkę 300% do góry w 2 lata. W telekomach jak stawki pójdą 300% do góry, też nas będą gładzić po buzi.

Nie oznacza to jednak, że pozwolę się teraz dymać ze spuszczoną głową... Ale staram się być możliwie obiektywny. Możliwie, to znaczy niech dymają tych, którzy tego chcą, a nie mnie
ZZD27 min

Gość wie co mówi, nju płaci za nowego klienta 60-80zł a ty za reklamówkę ko …Gość wie co mówi, nju płaci za nowego klienta 60-80zł a ty za reklamówkę kogoś polecisz.


Jeszcze lepiej, jak wiem ze cos jest dobre, to polece komus za darmo
Cebula ci sie w glowie przewraca, ze ktos tak moze?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst